Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 24

Téma: Jakou máte zkušenost s držákem PDA do auta?

Nováček
    Registrace
    Jul 2005

Jaké máte zkušenosti s držákem do auta (LOOX 720)? Na sklo, napevno? S reprakem? Univerzal?
    Kde maji velky vyber? Diky.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

No, kazdy ma jine potreby, jen napise, ze na sklo je to proti vyhlasce... jinak je potreba vedet, co s tim, vetsine lidi staci univerzal + CL napejec, pripadne special model pro vybrane PDA jiz s namontovanym konektorem...

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2005

Mám držák ze sady k Asus GPS BT100 a naprosto mi vyhovuje. Jedná se o "husí krk" na sklo

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2005

Mám držák do větrací mřížky nad autorádiem. Taky spoky. Nezaclání ve výhledu a je super vidět a nadosah ruky.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2004

Koupil jsem si za litr držák s husím krkem a nebyl jsem příliš spokojen. Měl jsem ten 40 cm a přesto ve Fabii poměrně daleko, navíc mě rozšilovalo pérování husího krku. Tak jsem (opět skoro za litr) koupil ten samý, který se přichytí na mřížku větrání a jsem spokojen. Také to není ideální, ale mohu PDA chladit pouštěním studeného vzduchu z klimatizace...

Nechápu, proč nemůže v jednom balení být jak husí krk, tak ten kousek umělé hmoty do mřížky ventilace? Navíc mě rozšiluje "univerzálnost" těch držáků. Ale aby každý výrobce dělal držák na míru jako u mobilních telefonů je asi nereálné...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

No, tak to by mne zajimalo, co to je za drzak na tu mrizku, ja at hledam vpravo, vlevo, tak vsude maji jenom husi brk , pripadne pouze na mobilni telefony... :?

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2004

Držák Arkon asi znáš a ze spodní strany je něco jako na tomto obrázku:
    http://us.st7.yimg.com/store1.yimg.com/I/1800mobiles_1853_13426227

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2004

Citace Původně odesláno od Prochaine
    ... ale mohu PDA chladit pouštěním studeného vzduchu z klimatizace...
    A co na to PDA v zimě kdy se topí - hlavně než se auto prohřeje - naplno ? Nejsou s tím problémy ? Uvažuji o koupi nějakého držáku a tohle mě zajímá.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2004

Používám to na prostředním panelu, který se dá vypnout foukáním na skla a na nohy... Jak je to u jiných aut nevím... V zimě jsem to zatím nepoužíval.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od Prochaine
    Držák Arkon asi znáš...
    No to teda neznam...
    A tady se to da koupit... Njo, uzasny...

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2002

Ahoj,

s timto Arkonem nejsem spokojen, proto jsem si koupil Dikotu Keeper I. .. Slo o to, ze Arkon se nasazuje na mrizku, ale trebas v stare koktavce je asi ta mrizka nejaka forova, postupne se mi podarilo vyrvat par tech zbrdlinek ... Jdou sice pak zpet nasadit, ale Arkon uz ne.
    Dale ma nepresne udelane spasovani drzaku a dilu, ktery jde na mrizku, tzn. ze za jizdy se vrti a vrze.
    A taky mi vadilo, ze se nedal nastelovat, v jakem uhlu na mne PDA bude koukat.

Dikotu jsem koupil v Brne v Olympii v malem kramku, kde bych to necekal za rovnych 800kc a je tam jak husi krk, tak pevna montaz. A design je daleko povedenejsi.

Milouss

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2005

Dicotu keeper 1 mam taky (mel jsem i dvojku), ale nejak mi nevyhovuje jeji uchyceni na sklo a napevno to v pasikovi nejsem schopen nikam dat (pokud nechci srouby natvrdo do pristrojovky). Jeste me napadl drzak na HF, ale ten mam az u prihradky u spolujezdce, tedy na PDA s navigaci trochu z ruky. A taky neni tak siroky. Tez by mozna zavazel s PDA spolujezdci. Tak jdu odpoledne zkusit stesti do autodoplnku na nejaky drzak (me staci plech, na nej pridelam dicotu), ktery pujde dat PRES vetraci mrizku. Je mi jasny, ze pokud bych to porad mel vevnitr, nebude to casem OK a chci reseni na delsi dobu.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Podle informaci, co se mi prave dostaly od Milana Hrusky z AH Mobile, tak jde ke Dicota Keeper I dokoupit drzak do mrizky ventilace...

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2005

:yes:
    Jak to vypada a kolik to stoji? :?:

Nováček
    Registrace
    Jun 2005

Zkuste drzaky Brodit, sklada se to z takove plosinky, ktera je specificka pro ruzne druhy aut (ta se jen nacvakne na ruzna mista) a samotneho drzaku, ktery se na ni namontuje.
    Mam nejvyssi model, ktery krome toho, ze napaji PDA a ma drat do GPS, ma take zesilovac a repracek - jsem s tim spokojen.

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Špatná zkušenost s držákem PDA do auta
    Od pivous v sekci Příslušenství pro navigaci
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 31-01-2006, 12:47
  2. Pretec GPS bluetooth - máte někdo zkušenost
    Od dort v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 17-02-2005, 21:27
  3. Shar IT FTP,máte někdo zkušenost?
    Od d.devil v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 01-09-2004, 17:59