Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 24 z 24

Téma: Jakou máte zkušenost s držákem PDA do auta?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od Ivo Pokorný
    Jak to vypada a kolik to stoji? :?:
    Ta nahrada za husi brk? Pry neco kolem 300 Kc... Vice...
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Apr 2005

mam dikotu 1 i arkona a urcite doporucuju dikotu.. uz jen to, ze arkon mi drzi pda presne v miste kde sou bocni tlacitka me dost nastvala.. nastesti sem kupoval arkona jako drzak pda na kolo.. a k ty objimce na kolo se da pouzit i drzak dikota, protoze maji stejny ctyrbodovy uchyceni.. z arkona sem tedy pouzil pouze tu malou objimku na riditka kola ;P

Nováček
    Registrace
    Jul 2005

Tak jsem to vyřešil a mám tip:
    Dicota 1 posledni verze. Pekný, modulární, univerzální, vychytaný.
    Připevnil jsem to na L sklo u řidiče. Sklo jde otevřít tak, že to stačí (cígo, fastfood z auta...)
    Je na to super vidět, blízko, min. odlesků. ani držák ani PDA nebrání ve výhledu - jsou v zorném poli sloupku.
    Dnes to ještě dovychytám až koupím nějakou hladkou lepenku pod přísavku a přidělám to místo na sklo do trojúhelníku co je v rohu dveří - pak bude možno otevírat okno úplně.
    Husí krk muže být lehce předpružený a PDA opřené horní hranou o sloupek. Pak se PDA nehne ani v největší díře, to byste dřív urvali kola.
    Jako levákovi mi to vyhovuje i z hlediska ovládání. I tak znám praváky co mají PDA vlevo na předním skle.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

Dicota je sice super, jenze drzi v PDA pozici, kdy je stlacena karta, ovladaci tlacitko na menu a je ohnuty konektor na napajeni

Tudiz nic moc - protoze kdyz auto po skoci, tak se tim tlakem vysune karta nebo zmackne tlacitko, a PDA je o palubni desku oprene pouze napajecim konektorem

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

ja mam brodit, je pridelany na takovy plech co se na nej davaji hf drzaky a zasunuje se mezi palubovku a oblozeni - jeden mam pod ovladacem klima tam je mobil a druhy nad nim strceny pod vydech klima- na nej je prisroubovany brodit . drzi dobre, umisteni akorat, pda se v nem i nabiji a drzi jak helvetska vira. akorat ta sranda stoji 1700 ceskych susni coz se mi zda sakra dost :-(

Nováček
    Registrace
    Apr 2005

Citace Původně odesláno od petr22
    Dicota je sice super, jenze drzi v PDA pozici, kdy je stlacena karta, ovladaci tlacitko na menu a je ohnuty konektor na napajeni

Tudiz nic moc - protoze kdyz auto po skoci, tak se tim tlakem vysune karta nebo zmackne tlacitko, a PDA je o palubni desku oprene pouze napajecim konektorem
    ono zalezi na typu pda.. me osobne drzi presne v miste kde zadny tlacitka nejsou a konektor je takyok... navic ma moznost prehodit spodni drzaky na vrchni strany a tutiz mit drzeni v jinym miste.. blby ze ani tak si nenasel pozici jak pda uchytit bez danych problemu ;(

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Přátelé, dnes se mi povedl výborný kup: Sehnal jsem držák na PDA alá Divota Keeper I za 99 slovy devadesát děvět korun.
    Sice na něm není napsáno Dicota, ale jinak je konstrukčně a vzhledově nachlup stejnej včetně vylisovanejch nápisů.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

A co se jeste pochlubit kde ?:disgusted:

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Byl to nějaký výprodej před plusem - takovej vééééélkej stan :-)

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Špatná zkušenost s držákem PDA do auta
    Od pivous v sekci Příslušenství pro navigaci
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 31-01-2006, 12:47
  2. Pretec GPS bluetooth - máte někdo zkušenost
    Od dort v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 17-02-2005, 21:27
  3. Shar IT FTP,máte někdo zkušenost?
    Od d.devil v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 01-09-2004, 17:59