Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nuly z McDonaldu

Miloš Strouhal (3997)|7.7.2005 22:07
Tak si tak v klidu večeřim v Mekáči v Praze na Andělu, přímo vedle KFC, hned u křižovatky, dal jsem si možná nejdražší menu co tu nabízejí, a vesele si ťukám na notebooku nějaké věci do práce, a telefonuji. V tom se objeví jedna z těch nul v bílé košilce, co tam tomu jakoby šéfují, změří si mne pohledem, koukne na noťase, koukne znovu na mne, najednou odběhne, a cca za 30 vteřin notebook pípne a zahlásí, že mu došla šťáva v zásuvce, a že teď už poběží jen z baterku.. Tak vstanu, jdu směrem k pultu s výdejem jídla, pak se zastavím, uvědomím si, že mam na stole rozbaleného notebooka, dva telefony, tak jsem se obrátil a vzteklej se vrátil zpět.

Nic, v McDonaldovi jsem poslední dva roky peřený vařený, zvykl jsem si na to jejich hnusné žrádlo, a stavím tam pokaždé když jedu kolem.. Má týdenní útrata v Mekáči může často dosahovat cca 500kč. Chodil jsem i do KFC, a do Burger Kinga a nikde jsem se nesetkal s podobným chováním. V McDonaldu s občerstvováním končím, od dnešního dne se budu snažit jít vždy ke konkurenci, pokud to bude jenom trochu možné. Nuly jsou to, nic jiného. Ubozí Čecháčkové, kterým dal někdo pidi-funkci. Tohle by se mi v Rakousku nebo Německu fakt asi nikdy nestalo..
Pavel Koza (4761)|7.7.2005 22:36
Na Andelu? Tam jsem kdysi hooodne davno brigadnicil:D Jo, za mych sluzebnich let by se to nestalo (tos zadnyho notase nemel;).
Pinochio (424)|7.7.2005 22:39
Není co dodat, máš pravdu, jedině v čechách na McDonaldu tak bazírujou. Ve Švédsku i v Německu je to o něčem jiném.
Bilé košilky taky nemusím (odborně Manager, ale je to "Manager" = vrchní prudič), bohužel pod nima sloužím. Jestli mě tohle bude stát místo tak ať.
Miloš Strouhal (3997)|7.7.2005 22:54
Proč by tě to mělo stát místo? Vždyť sem žádná bílá košilka asi nikdy nezavítá.. ;) Teda kromě tebe, za pár měsíců, třeba.. :)
Jinak toho chytráka jsem si po dokončení veškeré práce a po dojedení odchytnul, vysvětlil jsem mu situaci, něco zmateného koktal, jako že jestli mam povolení tu zásuvku používat, tak jsem ho poslal do OBI, ať tam zítra koupí za pár korun záslepku, jelikož normální člověk jež je v energetické nouzi a potřebuje se nabít tak tu zásuvku vždy použije, a nakonec to tedy raději svedl na kolegu a utekl. Komunikoval dosti arogantně. Stihl jsem mu akorát říct, že jeho přičiněním přišli o slušného a pravidelného zákazníka.
Zdenek Malinsky (9781)|7.7.2005 23:07
Dobře Ti tak, nemáš si kazit žaludek jejich uni-stravou ze šílených krav. Nebo choď tam, kde dělá Pinochio. Třeba Ti zařídí Wi-Fi nebo ADSL přípojku.
PS:
Hovězí vnitřnosti na cibulce, posypané masokostní moučkou! Po tom přímo šílím. :yes:
Miloš Strouhal (3997)|7.7.2005 23:16
Seš vedle jak ta jedle. Burgery nejim. Jen vše co dělají z kuřecího masa, nejraději Chicken Roll. Dále hranolky, pití, Mc Flurry atd.. Žádné mleté jsem již léta nedal do úst. O to snažší bude návrat ke KFC. I když si tím moc nepomůžu, chování k zákazníkům tam mají přeci jen trošku jiné, s notebookem jsem tam byl několikrát, a nikdy nevznikl žádný problém. Přijde mi, že i chování zaměstnanců mezi sebou je tam přeci jen na lepší úrovni, žádná otročina typu "bílej vs. kostkovanej".
Scythe_ce4you (130)|7.7.2005 23:50
Xp
Kacena robi Mystery na kontrolu McDonaldov, vratim im to aspon na Slovensku.

:D
Miloš Strouhal (3997)|8.7.2005 00:15
:) No, to nemusí, vždyť oni si to ani pořádně nezaslouží. Stejně by to nakonec odskákali ti "kostkovaní", na které by ti "bílý" křičeli.. Zákon padajícího hovna, jak nás učili na vojně.:)) Pardón za to sprosté slovo..
Scythe_ce4you (130)|8.7.2005 00:32
BTW o nas niesu biely ale sedy alebo modry managery;) v MC
Pinochio (424)|8.7.2005 08:58
Jak tak na to koukám, jsou tady stejný lidi jako já.
Taky to "hovězí" "mleté" nemůžu už ani vidět. Dal jsem si ho jen první den, div jsem z toho pak večer neměl sr... Jediné co mě na tom vyhovovalo bylo, že jakožto kostkovaný mám 50% slevu na jejich "stravu" v průběhu pauzi.
Takže teď už jsem jedl jenom saláty, ale po důkladné analýze, že v salátu za 100Kč je jen pár kouků kuřecího masa a hromada listí, jakoby připomínající salát, jsem si radši protestativně začal nosit svoje svačiny do práce (bohužel do McDonaldu). Doufám, tedy už to vím jistě, že se "bílou" košilkou nestanu, ta buzerace občas dosahuje maxima a navíc nedokážou uznat, že když se před dvěma hodinama člověk dozví, že ve středu směnu mít nemůže, a pak když se přijde podívat do práce, manažer mu oznámí´, že má ve středu směnu a že nebude nikoho shánět, že si mám někoho sehnat já. To už je poslední kapka do ohně, nenechám si osobní život ničit "bílými" košilkami, takže až přijde první buzerace typu, houby děláte, nikoho vám sem nepošleme, stíháte to tady, a my tam kmitáme jak blbci, tak jim svou zelenou placku (ta nejnižší) odevzdám.

Wifi ani ADSL přípojku asi nezařídím, leda normální zásuvku, a za tu budu ještě muset bojovat s "bílou" košilkou, ale rád jí vybojuji. Jinak dělám v Savarinu, to je vedle pasáže Černá růže, neboli naproti bývalému Dětskému domu na Příkopech.

Mimochodem, na srpen hledá antiMcDonald`s brigádu (takové kde nebudu u houskožroutů). Nevíte o nějaké?
Orloj_ce4you (299)|8.7.2005 09:26
ale vite co u mekace hodnotim veskrze (z pohledu tohoto webu) kladne? -Naprosto me u mekdrajvu (u sjezdu z jizni spojky na krc - ale asi to maj i jinde) dostal typek (0 s bilou kosili), kterej v okamziku kdy se postavily vic jak dve auta do fronty obihal zakazniky s ipaqem napojenym wifinou nebo btckem na terminal a neuveritelne rychle prijimal objednavky, ktere vyberci penez za okenkem okamzite videl na sve obrazovce.. Opravdu efektni nasazeni PDA v praxi -zrychluje to provoz a clovek ma zas o neco silnejsi pocit ze si nekoupil jen predrazene tamagoci, ale neco uzitecneho. Zajimal by me vzhled toho interfejsu do kteryho tapa -musi tam byt dost polozek a pritom se nesmi moc preklikavat a lustit nejake blechy.
Pinochio (424)|8.7.2005 10:37
Todle už je na konkrétní restauraci co si pořídí, mají přidělené nějaké peníze a z nich vyžijí. Viděl jsem na Florenci jak měli Palm Zire 71 a dělal tam kompletní směny brigádníků a pracovníků.
Ale u nás nikdo nemá nic a směny se dělají víceméně na koleni, takže to podle toho vypadá.
Zdenek Malinsky (9781)|9.7.2005 19:09
Příště musíš Miloši jít k Mekovi, co teď dělá Pinochio. Třeba Ti zařídí i WiFinu.;) :D

PS:
A nebo chodit na jídlo do Góvindy. Hare Krišna, Hare Krišna. Krišna Krišna, Hare Hare. :D