Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: HP iPAQ h4150

Nováček
    Registrace
    Jan 2004

Zdravím všechny!
    Už se rozhoduji,jestli si nemám koupit nové pocket pc,ale nejdříve bych chtěl slyšet vaše názory na toto PDA.Všechny klady,zápory a vaše hodnocení mi sem napište.Díky!
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

No 4150 již rozhodně není žádné nové PDA. Já jsem s ním maximálně spokojen. Vše co potřebuji na něm funguje. Má sice displej trochu do žluta a kryt baterie trochu vrže, ale jinak mu není co vytknout. No snad mohl být aspoň upgrade na WM2003SE. Uvažoval bych nad novým strojem, ale zatím mě žádný ke změně nepřesvědčil. Představoval bych si VGA, wi-fi, bluetooth, GSM/EDGE, a velikost HP4150.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2004

Jsem vlastnikem tohoto prcka asi rok. Kazdopadne to neni spatne PDA. Je pravda, nalzoutly display, ale jinak naprosto v pohode. Pokud nechces investovat do novejsich stroju, je toto ten pravy kousek. Uz jen kvuli velikosti. Jinak lepsi je se zeptat konkretne, udelas si lepsi predstavu. Tak nevahej...

Podobná témata

1. iPAQ h4150 a velikost karty
    Od petis_ce4you v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 15-02-2006, 19:37
  2. Video na HP iPAQ h4150?
    Od Mr.B v sekci Windows Mobile a Windows CE
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 26-05-2004, 21:28