reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Leo's void - hvězdičky na PDA

zsadek (156)|7.7.2005 12:20
Zdravím všechny,

za teplých letních nocí se může objevit problém jak dostat do horizontální polohy objekt připravený k prozkoumání. A jako stará dobrá osvěčená metoda jsou hvězdičky. Někdy se podaří oslnit bravurním určením severu podle Polárky, ale někdy je potřeba hlubší znalost.
Proto jsem se rozhodl otestovat tento program a došel jsem k následujívím problémům:

1/ lze uložit aktuální souřadnice místa kde stojím? (přidat lze, ale po vypnutí programu a opětovném spuštění mi nově vytvořené místo zmizí)
2/ lze připojit přímo gps, které aktuálně podle polohy a času nastaví aktuální viditelný výřez hvězdné oblohy
3/ existují jestě další obdobné programy (třeba i za peníze)

Díky za odpovědi a letním nocím zdar
Zdenek Malinsky (9781)|7.7.2005 14:09
Koukni do sekce freeware, tam pár kousků je.
Pak:
Mapa noční oblohy

Astronomie.

Možná kontaktuj lidi, kteří jsou uvedeni v diskuzích, třeba s tím mají zkušenosti. Ovšem pozor na tu horizontální polohu! Už Bohumil Hrabal psal: "Básník Bondy říká, že život je převádění z polohy vertikální do polohy horizontální. A on teď z tý horizontální polohy má dvě děti." Tak bacha :!: Přece si nezkazíš život.
Zdenek Malinsky (9781)|7.7.2005 23:24
Tak jsem teď narazil na ce4you na další odkaz, který by se ti mohl třeba časem hodit, kdyby hvězdy zabraly. Odkaz
Toto bude jistější.
Mira_ce4you_oldd (192)|8.7.2005 08:07
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]Tak jsem teď narazil na ce4you na další odkaz, který by se ti mohl třeba časem hodit, kdyby hvězdy zabraly. Odkaz
Toto bude jistější.[/QUOTE]

Super rada a nejen pro ty kdo maji radi hvezdicky :D :D :D :D :D

Mira
zsadek (156)|8.7.2005 12:43
Dobré rady jen ten Durex je o ničem. Tam je na celý duben doporučována jedna poloha a nezbývá volná ruka pro stylus :D