Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

OpenNetCF + VS 2005 Beta

Buthrakaur (61)|7.7.2005 09:52
da se rozchodit opennetcf spolu s VS2005 beta2? pri instalovani v 1.3 mi hazi chybu "object reference not set to an instance of an object" a odmitne se nainstalovat - podarilo se nekomu do VS2005 opennetcf nainstalovat?
Dalsi vec, ktera by se mi hodila a s VS2005 mi nechodi, je "Connect Emulator with ActiveSync"....

da se s vs2005b2 v soucasny dobe plnohodnotne pracovat na SmartDevice-projektech, nebo je to zatim opravdu jen preview a na opravdovou praci je lepsi zatim porad VS2003?

a jeste posledni dotazek - jak v SmartDevice projektu nastavim, s kterou verzi CF Frameworku chci pracovat (1 vs 2)? staci jenom upravit references?
RStein (2012)|14.7.2005 11:04
Ad OpenNetCF - integrace s VS.NET prozatim neni a ani bych se o instalaci OpenNetCF nepokousel. Na BETE 2 (nebo na CP) se obcas nepodari vubec nacist sablony Smart Device Projektu

Ad VS2005 Beta 2 - VS.NET (.NET Framework 2.0) ma sice GO LIVE licenci, ale na produkcni veci bych stale radeji pouzival VS.NET 2003. Preci jen podle mych zkusenosti jsou nektere veci v i v Compact NF nedotazene (vyjimky pri pouzivani novych vizualnich ovladacich prvku atd.)

Ad emulator - ano funguje to. V emulatoru WM 2003 SE vyberte z menu Action polozku Cradle. ActiveSync samozrejme musi bezet.

Ad Compact NET Framework 1.0) Co vim, tak Microsoft nebude ve VS.NET 2005 podporovat CF 1.0. Duvody jsou pomerne zrejme ;) Pro starsi verze aplikaci muzete side by side provozovat stale VS.NET 2003.