Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Prodej Dynavix Mobile 2005 oficiálně zahájen

Pavel Koza (4761)|7.7.2005 09:48
http://www.dynavix.com/obchod.php

O novém českém navigačním softu Dynavix Mobile 2005 jsem nedávno již psal, nyní je možné si tuto aplikaci (Česká republika a průjezdní mapa Evropy) už i zakoupit za cenu 7.950 Kč s DPH 19%.
00074772_ATT14915_6gV.png
Stheepan (194)|7.7.2005 13:13
- na tuhle navigaci se fakt moc tesim....
- ale ta porizovaci cena je fakt palba :(
- takze si budu muset pockat, az me ji nekdo prinese treba jako narozeninovej darek :)
karlic (707)|7.7.2005 17:05
Co konkurenční upgrade, bude či ne?
Mám jak Smartmaps tak PocketKim3.
Vzhledem k ceně a k tomu, že již mám dva softy na navigaci, tak se asi tak brzo k "čisté" instalaci finančně nezhrabu :(
Kocir (836)|7.7.2005 17:48
[QUOTE="karlic"]Co konkurenční upgrade, bude či ne?
Mám jak Smartmaps tak PocketKim3.
Vzhledem k ceně a k tomu, že již mám dva softy na navigaci, tak se asi tak brzo k "čisté" instalaci finančně nezhrabu :([/QUOTE]

Otazkou je, zda nektyry z nich lze nazvat navigaci aby se na nemohl vztahnout krizovy upgrade :-)

P.S:
Ja vim je to podpasovka, ale nedalo me to.
Doctor_ce4you (22)|7.7.2005 21:40
No za tu cenu to nevidim jako muj budouci GPS soft - nema to ani mapu evropy :{ - snad bude v nejakem FREE upgradu pozdeji. Asi poridim Tom Tom - prej je konecne pouzitelnej i v Cechach a je k tomu cela zapadni Evropa.
Telematix Software (289)|7.7.2005 22:25
[QUOTE="karlic"]Co konkurenční upgrade, bude či ne?
Mám jak Smartmaps tak PocketKim3.
Vzhledem k ceně a k tomu, že již mám dva softy na navigaci, tak se asi tak brzo k "čisté" instalaci finančně nezhrabu :([/QUOTE]

V tento okamžik určite ne (teoreticky lze uvažovat o upgrade pouze pro legalni majitele map stejného výrobce - coz je TeleAtlas). A to neni ani SM ani PK.
Telematix Software (289)|7.7.2005 22:30
[QUOTE="Doctor"]No za tu cenu to nevidim jako muj budouci GPS soft - nema to ani mapu evropy :{ - snad bude v nejakem FREE upgradu pozdeji. Asi poridim Tom Tom - prej je konecne pouzitelnej i v Cechach a je k tomu cela zapadni Evropa. [/QUOTE]

V soucasne verzi (7950 vc DPH) je prujezdni mapa Evropy! Druha verze bude s podrobnou mapou Evropy (cena 9800 vc. DPH). Budem monzy i upgrade z Cech na Evropu za pravdepodobne 4000 vc DPH. Ti, kdo koupi mapu CR do doby uvedeni Evropske verze, budou mit na rozsireni mapy vyraznou slevu (cca 40%).
skyvlado (72)|7.7.2005 23:03
a kedy bude Slovensko?
Doctor_ce4you (22)|8.7.2005 00:14
[QUOTE="Telematix Software"][QUOTE="Doctor"]No za tu cenu to nevidim jako muj budouci GPS soft - nema to ani mapu evropy :{ - snad bude v nejakem FREE upgradu pozdeji. Asi poridim Tom Tom - prej je konecne pouzitelnej i v Cechach a je k tomu cela zapadni Evropa. [/QUOTE]

V soucasne verzi (7950 vc DPH) je prujezdni mapa Evropy! Druha verze bude s podrobnou mapou Evropy (cena 9800 vc. DPH). Budem monzy i upgrade z Cech na Evropu za pravdepodobne 4000 vc DPH. Ti, kdo koupi mapu CR do doby uvedeni Evropske verze, budou mit na rozsireni mapy vyraznou slevu (cca 40%). [/QUOTE]


To ale nezmeni nic na tom ze za ty penize je ten software naprosto predrazeny a neprodejny - 8000 za navigaci na tech nasich par kilometru vazne nestoji :{ Prujezdni mapa evropy je jako nic :{ Stejne clovek nekde sjede z dalnice a potreubuje se dostat presne na misto urceni. :[ Momentalne se nachazim v USA - za 200 dolaru sem poridil pred pul rokem Tom Tom navigator - v cene cele staty, + par dalsich - cca pres 1 giga dat. Software je dotazen k naproste dokonalosti a je radost podle toho ridit. Vse naprosto jednoduche a prehledne, ovladani prstem na vybornou. Za cenu 8000 si tento software koupi par nadsencu a mozna nekolik firem - ale tim to bohuzel skonci ;{ a nedostane se podle me velkemu rozsireni - a pri tom ma velike ambice se stat hitem. Stacilo by investovat do reklamy a nasadit rozumnou cenovou hladinu aby si sotware mohl poridit kazdy a aby se o nem hlavne vedelo. Take demoverze by nebyla na skodu - takhle clovek nevi do ceho jde a kupuje zajice v pytli.
Orbb_ce4you (58)|8.7.2005 00:52
Za tuhle cenu mam PDA i mapou ... (treba yakumo apod) Myslim ze si kazdy rozmysli do toho ty prachy napcat ... uz jsme remcali na PK jak je drahej a to stoji jeste mene ... Tenhle program podle obrazku a dalsiho infa na CE4You ma krasnou budoucnost pokud bude cena posazena nize. Ja si myslim ze tak jako tak je mozno vydelat vice penez i pri nizsi cene ... Za 8000 si to radeji 90% lidi upirati ... Kdyby slo o me tak za cenu okolo 2000-3000 by se to dalo i koupit :-) Co si mysli ostatni ?
Stheepan (194)|8.7.2005 08:11
Pokud by byla cena do 3000kc tak uz ho mam davno objednany..........
Sleep_ce4you (2)|8.7.2005 09:11
Bohuzel se musím přidat ke vsem ostatním. Přestoze to vypadá, ze Dynavix ma na to aby byl skvely produkt pro navigaci, nejsem ochoten za nej zaplatit tak vysokou castku. V soucasnosti pouzivam PocketKIM, ktery prestoze neni dokonaly, mi hodne pomuze na cestach a bez problemu s nim dojedu vzdy tam, kam potrebuji. I kdyz neumi presnou navigaci do konkretni ulice, jsem schopen se na tu spravnou ulici dostat mnohem jednoduseji a hlavne rychleji nez za pomoci papirove mapy. Pokud jsem tedy investoval cca 4 500 Kc do PocketKIM nezda se mi prinos Dynavixu natolik dulezity, abych byl ochoten za nej zaplatit skoro 8 000. Pokud by cena byla minimalne polovicni, velmi silne bych uvazoval o zakoupeni. Tak jak je cena stanovena nyni opravdu nemam potrebu program zakoupit ani pro soukrome pouziti ani pro firemni ucely.

Petr Slipek.
vichr_ce4you (47)|8.7.2005 09:20
Jojo, podobne je to se mnou. Ja jsem si koupil Navigon, jsme zklamany podrobnosti mapy CR, takze bych penize jeste do nejake hracky investoval, ale 8 tisic to nejspis nebude.

Nejspis placeme na spatnem hrobe. Ale nedovedu si moc predstavit, ze bude Dynavix konkurenceschopny, az Navteq doplni podrobnost map pro CR a Navigon bude porad za 130 euro.
Orloj_ce4you (299)|8.7.2005 09:48
tak posilat denne odkazy na tuhle diskuzi na ruzne emajlove a ICQ adresy tvurcum dynavixu, treba az si to prectou po 50te, prehodnoti cenovou politiku
Pavlucha (1496)|8.7.2005 10:03
[QUOTE="Orloj"]tak posilat denne odkazy na tuhle diskuzi na ruzne emajlove a ICQ adresy tvurcum dynavixu ...[/QUOTE]

.... řekl bych, že se (alespoň podle zde dostupných informací) na té ceně podílí ani ne tak Dynavix jako tvůrci mapových podkladů.
Tohle ukecávání nemá podle mého smysl, pánové. :D
Stheepan (194)|8.7.2005 10:32
ukecavani smysl asi nema :) ... tady jde spis o to, vyjadrit svuj nazor.....
je zapotrebi si uvedomit, ze navigace v PDA nikdy nebude plnohodnotnou navigaci a proto by jeji cena ani nemela byt prilis nasazena.....

kdyz si vezmu, ze si koupim sw za 8tisic + slusny pristroj s gpskou za 15 (abych ho taky mohl vyuzit na neco jineho) tak uz me to neprijde jako zrovna levne reseni.......

strop opravdu vidim maximalne na 4tisicich......

hybo (3107)|8.7.2005 10:59
kazdy ma strop jinde...za dobrej produkt, pokud dobrej je se vzdy plati vic, nez za beznej produkt (jestli je i tenhle SW dobrej necham na kazdem zvlast)...recicky typu "za mene to koupim" bych moc nebral, tedy ne u vsech, zkusenosti jednoznacne rikaji, ze pokud to mene neni nula, tak je to pro hodne lidi porad moc....cena byla jasne stanovena, je na vas (nas), akceptovat, nebo ne, brekem neudelate nic, vyrobce si asi delal pruzkum trhu, kvalit dostupneho SW a podkladu, cen a pripadneho zajmu, pokud neuspeje, jeho problem, ne vas (nas)...
Stheepan (194)|8.7.2005 11:08
[QUOTE="hybo"]kazdy ma strop jinde...za dobrej produkt, pokud dobrej je se vzdy plati vic, nez za beznej produkt (jestli je i tenhle SW dobrej necham na kazdem zvlast)...recicky typu "za mene to koupim" bych moc nebral, tedy ne u vsech, zkusenosti jednoznacne rikaji, ze pokud to mene neni nula, tak je to pro hodne lidi porad moc....cena byla jasne stanovena, je na vas (nas), akceptovat, nebo ne, brekem neudelate nic, vyrobce si asi delal pruzkum trhu, kvalit dostupneho SW a podkladu, cen a pripadneho zajmu, pokud neuspeje, jeho problem, ne vas (nas)...[/QUOTE]

tady nikdo nebreci, jenom se vyjadruje svuj nazor....mame demokracii, tak oc Ti jde? btw: lobbing Ti nic nerika? :)
Pavlucha (1496)|8.7.2005 11:20
[QUOTE="Stheepan"] ... mame demokracii, tak oc Ti jde? btw: lobbing Ti nic nerika? :)[/QUOTE]

Řekl bych (a neurážejte se), že tady přerůstá "lobbing" v bohapusté somrování o slevu :D
Jsou prostě produkty, na které prachy nejsou, tak se s tím smiřte.
Mně osobně to přijde taky drahý - tak si to holt nekoupím ... ale proč tím tady plníme zbytečně dvě diskuse? :sarcastic:
Crusader_ce4you (624)|8.7.2005 11:31
Přesně jak říkal Pavlucha. Je tu absolutně zbytečný brekot aněkdy mi to už zní až uboze. Vezměte si bohapustý příklad u prodejců automobilů. Nebo si všichni myslíte, že brečet u VW, že nový Passat je moc drahý a že úplně stejné služby a komfort vám poskytne Superb za nižší cenu vám pomůže?? Ne. Prostě je to nastavená cenová politika a každý si svůj produkt nějak cení a myslím, že lidem, kteří na Passata nemají stejně nezbyde nic jiného, než si jít pro Superba, protože prodejce VW vám pro vaše hezké ubrečené oči stejně auto neprodá, i když mu popíšete složitou sociální situaci. Takže jednoduše řečeno, každému dle jeho potřeb, ale i finančních možností.
Pavlucha (1496)|8.7.2005 15:33
Pokračujte zde