Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Software na střih videa v PC

Miloš Strouhal (3997)|7.7.2005 08:58
Nemáte někdo s tímto zkušenosti? Potřebuji stříhat v PC video, a Windows Movie Maker je na dvě věci, umí vyplivnout video pouze ve wmv a s omezenou bitrací zvuku.. Nemáte tip na nějaký jiný, pokud možno free software jež umožní stříhat a upravovat video s nastavitelnou kvalitou zvuku/videa a formáty výstupu? Minimálně .avi by bodlo.. Wmv nemusim.
Díky
Uni (140)|7.7.2005 09:13
[QUOTE="Miloš Strouhal"]Nemáte někdo s tímto zkušenosti? Potřebuji stříhat v PC video, a Windows Movie Maker je na dvě věci, umí vyplivnout video pouze ve wmv a s omezenou bitrací zvuku.. Nemáte tip na nějaký jiný, pokud možno free software jež umožní stříhat a upravovat video s nastavitelnou kvalitou zvuku/videa a formáty výstupu? Minimálně .avi by bodlo.. Wmv nemusim.
Díky[/QUOTE]


No tady je rada asi jasna, VirtualDub, divim se, ze o nem nevis, to je ikona.
Miloš Strouhal (3997)|7.7.2005 13:29
Vim o něm, ale zajímalo mne jestli existují třeba i jiné varianty.. Navíc, doposud jsem nic podobného nepotřeboval, takže jsem se po tom ani nepídil. Existuje Virtual Dub i v české verzi?
Pinochio (424)|7.7.2005 20:08
[QUOTE="Miloš Strouhal"]Existuje Virtual Dub i v české verzi?[/QUOTE]
Jasně, koukni na Bonusweb nebo na stránky překladatele.
Orloj_ce4you (299)|8.7.2005 09:16
a pokud chces strihat i mpeg2 / vob (DVD, grabnute video z DVBT apod.), stahni si "virtualub mod"

jinak samosebou virtualdub toho moc neumi, ale za tu cenu (zadarmo) -no neber to. Ja si jeste hraju s adobe premiere, zkousel jsem i treba sony Vegas, ale to uz neni za tu vyse zminenou cenu bedy travnicka.. :)
Miloš Strouhal (3997)|8.7.2005 10:06
A na stříhání klasického mpg/mpeg? Zkoušel jsem to ve VirtualDubu a ten to vyplivne jen v avi. Je ještě nějaký podobný šikovný prográmek na mpg/mpeg? A pokud možno abych to jen ustříhnul, a již se to nepřevádělo.. BTW, nejnovější free DivX5 kodek naleznu kde?
Díky
kchrz_ce4you (120)|8.7.2005 15:47
Jestli ti nevyhovuje VirtualDub, zkus se kouknout na TVFreak.cz do downloadů a vyber si. Je tam tomho hafo.