Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

SW na slouceni today pluginu

CommanderZ (1798)|6.7.2005 22:17
Existuje neco, co by umelo pojmout vic pluginu do sebe a pak vystupovat jako jeden? Vim ze to umi Snoopsoft Dashboard, ale ten neni uplne vhodny, jelikoz to hodlam dat do custom zalozky v Pocket Breeze a navic se mi nefunguje. Diky
Zdenek Malinsky (9781)|6.7.2005 22:28
Opačně to funguje úplně perfektně. Mám Pocket Breeze jako součást (podmnožinu) Snoopsoft Dashboardu. Žádný problém.
CommanderZ (1798)|7.7.2005 21:15
Hmm...to bude tezky - pri instalaci mi SD hlasi ze mam nepodporovany system, pak ta konfiguracni aplikace je pry neplatna a today plugin se mi v seznamu vubec nezobrazi:((
Zdenek Malinsky (9781)|7.7.2005 21:52
Bože, today pluginy na kartu? Proč?
Tu instalaci myslíš Dashboard? Instaluj do PDA, ale před instalací doporučuji v start-settings-today vypnout všechny pluginy, aby zůstal prázdný today. Po instalaci si všechny ostatní pluginy nastavíš-zapneš v rámci Dashboardu. Pro jistotu doporučuji nainstalovat Safe Mode.
CommanderZ (1798)|7.7.2005 22:12
Bože, lidi co nečtou celý příspěvky!
Opravdu today plugin instalovanej na kartu při instalaci řve cosi o nepodporovanym systému a jedinej exesoubor co je v v jeho složce (po instalaci na PPC, přesněji kdesi v My Device\Program files) tvrdí že je neplatný...

Sorry, pokud to se to oboření zdá moc brutální, ale lehce mě to vyvedlo z míry

EDIT:A navic ten setup tvrdi, ze vsechny ostatni pluginy z plochy vyhazi sam.

A opravdu sis o me myslel ze bych to dal na kartu ? :oops: :O
CommanderZ (1798)|7.7.2005 23:34
Sorry

Ten soubor jsem mel asi blbe stazenej nebo se poskodil cab pri prenosu do PDA, stah jsem to znova a preinstaloval a je to OK ;)

Ale Pocket Breeze mi to odmita zobrazit, tak opravdu asi ten dashboard skonci v custom zalozce, tam jde vsechno ok, jen je tematko posunuty o tech par pixelu, co ma ta vrchni lista PB.

Zdenek Malinsky (9781)|7.7.2005 23:53
Tapni v Dashboardu v pravém horním rohu na čtvereček, co vypadá jako úkoly /tasks. Tam si v záložce Agenda odskrtneš Dashboard Agenda a zaškrtneš Pocket Breeze a další today pluginy, popř. i upravíš pořadí. Možná budeš muset upravit velikost PB dle ostatních, aby se to všechno vešlo na displej.
CommanderZ (1798)|8.7.2005 16:28
To mi doslo. Ale nejde to. Tak bydli dashboard v PB. Jelikoz nutne nepotrebuju ty zalozky a dalsi featury, tak jsem vzal soubor skinu a smazal z nej prakticky vsechno az na vymezeni main sekce. ;) Vypada to takhle: (jen jeste musim upravit ten obrazek co ho ma dashboard na pozadi, aby sedel s tim co je na pozadi v systemu)
beecher (9270)|8.7.2005 16:51
A co ten novy plugin do WisBaru Adv.?
solory (201)|8.7.2005 17:26
používám SideX.. dá se do něj dostat spousta pluginů z Today - ms money, tagenda,gprs monitor atd...
jen se musí přepínat mezi právě aktivním, občas spadne
CommanderZ (1798)|8.7.2005 17:29
[QUOTE="beecher"]A co ten novy plugin do WisBaru Adv.?[/QUOTE]

Jaky plugin?

Edit: Tohle? to je neco trochu jinyho
beecher (9270)|8.7.2005 17:48
Here, ale to asi nebude to prave orechove...
EDIT: Jo... :D

BTW Jen tak mezi nama, devcaty, proc chces takovou silenost?
CommanderZ (1798)|8.7.2005 17:52
Launcher nepotrebuju (od toho mam nabidku start) a today mi komplet okupuje PocketBreeze. A zbytek by mel bejt nekde na zalozce, ale PB umoznuje jen jednu custom zalozku, tak...a to je ono ;)
beecher (9270)|8.7.2005 17:57
A proc to neudelas tak, ze si das SD jako hlavni pres cele Today, na jeho Agenda zalozku pres cele PB (do te volne zalozky PB muzes treba dat PocketRSS) a na zbytek zalozek v SD nastrkat ten zbytek Today Pluginu? ;)
Mark314 (232)|8.7.2005 18:33
Mám otátzku... kde bych sehnal nějaký pluginy do Wisbar Advance 2???
beecher (9270)|8.7.2005 18:38
Jake pluginy mate na mysli, pane kolego?
Mark314 (232)|8.7.2005 18:41
Abych řekl pravdu tak nevím... nějaké co se budou hodti... nějaký balík by nebyl?
beecher (9270)|8.7.2005 18:55
No, on je totiz problem v tom, ze zadne pluginy pro WA2 zatim neexistuji (tedy nepocitam-li ten, co je uz tady uveden...) Aspon, co jsem tak hledal na netu... ;)
CommanderZ (1798)|8.7.2005 19:33
[QUOTE="beecher"]A proc to neudelas tak, ze si das SD jako hlavni pres cele Today, na jeho Agenda zalozku pres cele PB (do te volne zalozky PB muzes treba dat PocketRSS) a na zbytek zalozek v SD nastrkat ten zbytek Today Pluginu? ;)[/QUOTE]

...ale uz jsem tady psal, ze mi to PB odmita zobrazit. Jinak bych to bral

K tomu pluginu do WA: Je na pytel. nechova se jako today plugin, ale klasicky visbarovsky - preplacne system pred sebou -> nejsou videt ostatni pluginy a menu NEW, bez kteryho nemuzu zit. A navic netusim jak se to konfiguruje
beecher (9270)|8.7.2005 20:28
[QUOTE="CommanderZ"]...ale uz jsem tady psal, ze mi to PB odmita zobrazit.[/QUOTE] Jak odmita zobrazit? Kterou verzi SD mas? Mas to v originalnim Today zakazane a pustene v Agende SD?
Erikt68i (266)|8.7.2005 22:15
Promiňte, že se vměšuji ale Pocket Breeze umí přidat víc uživatelských záložek pro další Today pluginy, sám jsem vyzkoušel dva, (PocketWeather a PocketRSS) jediná nevýhoda byla, že druhá spouštěcí ikonka byla mimo obrazovku a musel jsem tam odrotovat přes ikonky což zdržovalo. Dál jsem v "experimentování" nepokročil ale je dost pravděpodobné, že jich zvládne mnohem více.
CommanderZ (1798)|8.7.2005 22:17
UZ vim cim to bylo: Dashboard NEVYKRESLI plugin, kterej se do nej nevejde! A ja mel PB nastaveny PRESNE na vysku displeje (t.j today prostoru pro pluginy). Prisel jsem na to kdyz jsem pod ten BatteryPack a JournalBar zkousel narvat Pocket RSS. Defaulni vyska 70 pixelu byla bez problemu, ale jakmile jsem tam dal stovku, tak zmizel a nezobrazoval se stejne jako tomu bylo u PB. To uz se mis stalo pred tim u ProgramBaru, ale to mi nedoslo co se deje.
CommanderZ (1798)|8.7.2005 22:23
[QUOTE="Erikt68i"]Promiňte, že se vměšuji ale Pocket Breeze umí přidat víc uživatelských záložek pro další Today pluginy, sám jsem vyzkoušel dva, (PocketWeather a PocketRSS) jediná nevýhoda byla, že druhá spouštěcí ikonka byla mimo obrazovku a musel jsem tam odrotovat přes ikonky což zdržovalo. Dál jsem v "experimentování" nepokročil ale je dost pravděpodobné, že jich zvládne mnohem více.[/QUOTE]

To se mi stalo kdyz jsem poprvy poustel dashboard a omylem jsem dal dovnitr PB i kdyz v nem byl celej DB -> byl na obrazovce dvakrat -> nezvladlo to -> asi deset vterin do bylo pos*any a v PB bylo asi deset zalozek. Behem tech deseti vterin se system zhroutil a doslo k SR. Ale slo mezi tema zalozkama normalne listovat a zobrazovat je. Musim rict ze ta ikona papirku je hnusna i kdyz je tam jedna, deset jich fakt nemusim.

A jak se tam pridavaj? Me tlacitko Add Custom Tab zmizi po pridani jedne
Erikt68i (266)|8.7.2005 22:34
Zajímavé, přehrál jsem před nedávnem novou verzí a teď když se o to pokusím tak jen jednu záložku a dost!!!! Někde ještě mám dřívější verzi - pohledám a podívám se na to ale fakt mě ty dvě aplikace normálně fungovaly! Snad proboha PocketRSS nebo PocketWeather nejsou součástí PocketBreeze?
Zdenek Malinsky (9781)|8.7.2005 22:37
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]Tapni v Dashboardu v pravém horním rohu na čtvereček, co vypadá jako úkoly /tasks. Tam si v záložce Agenda odskrtneš Dashboard Agenda a zaškrtneš Pocket Breeze a další today pluginy, popř. i upravíš pořadí. Možná budeš muset upravit velikost PB dle ostatních, aby se to všechno vešlo na displej.[/QUOTE]Vždyť jsem to včera psal. :? :sarcastic: Mohl jsi zapnout ICQ a zeptat se. ;) Rady a porady, Hybernská 16 :D
Zdenek Malinsky (9781)|9.7.2005 16:33
Tak jsem do Dashboardu zkusil nacpat i SPB Pocket + . Opět bez problémů vše funguje. Je to teď takové, ....no hezké ikonky.....barevné a pestré. Trošku eintopf, ja? A hodně úchylné.
CommanderZ (1798)|9.7.2005 18:42
Na P+ me stve ta desna doba jakou se to nacita - nekolik sekund cekat na 1 pouziti, to uz radsi pouzivam nabidku start