Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Redukce

null (0)|2.1.2003 12:57
Zdravim

mel bych dotaz na par kutilu, co uz rozebrali synchro kolebku. Je v kolebce nejaka elektronika, nebo vedou draty od PDA pres konektor, kabel a seriovej konektor primo do PC? Tusim ze na Mobil serveru byl popis jak pripojit USB kabel, napada mne, pokud neni elektronika v kolebce, udelat redukci na konci kolebko serioveho kabelu na USB, tj koupit com samici, kus USB kabelu a redukci zbastlit na kolene.
Nechci se vrtat v kolebce kvuliva zaruce.Mam Compaq Aero 1550. Diky

Ivca
MAB_ce4you (6)|2.1.2003 20:33
1) Ano v kolébce jsou v podstatě pouze konektory a tišťáky jako kabely (a u iPAQu i mechanické pohyblivé díly)
2) S Aerem 1550 máš smůlu USB připojení je až u iPAQu (USB je na jiných pinech než sériovka). A i tak sehnat samostatný konektor pro Aero je docela slušný výkon. Opět pro iPAQy už je to lepší (http://www.hadex.cz).



null (0)|2.1.2003 22:58
Diky, to jsem chtel vedet.
Hadex tam nejakej konektor na compaq ma, jen nevim kolika pinovej. Zkusim tam zejtra zavolat.
Z tve odpovedi se da soudit ze o Aeru neco malo vis. Setkal jsi se s nim, mas nejaka schemata ci clanky?

Ivca
MAB_ce4you (6)|3.1.2003 00:22
Volat tam je zbytečné. Konektory sice mají, ale z Compaqů jen na řady 36 (37)-12ti pin a 38(39) -22pin.
Aero 1520/50 (upgradovaná rom) jsem měl (resp. mám - leží na skříni, takže kdyby ho někdo chtěl ........ [:)] )
Z harwareových informací není bohužel mnoho dostupného - pinout konektoru jsem jednou objevil pomocí googlu v nějakých newsech, ale vzhledem k nedostupnosti konektoru jsem to někam hluboko uložil.