Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Synchronizace souborů na jiný adresář než My Documents

Marixy (54)|6.7.2005 12:59
Měl bych dotaz na možnost synchronizace souborů do jiného adresáře na PDA, než je My Documents, tedy hlavně rovnou někam na paměťovou kartu. Pokusil jsem se změnit v PDA registry (WindowsCE services, ty dva adresáře, co tam jsou na synchronizaci) na \Storage Card\Data...., pro jistotu jsem resetnul, smazal jsem partnerství a navázal nové, zkontroloval registry na PC (tam se to přeneslo správně) ale ActiveSyncu se do toho moc nechce. Teda soubory z PC mi to přeneslo do správného místa na PDA ale opačně nic, jako by to nemohlo číst. Navíc mi AS psal, že není synchronizováno (jakoby to po sobě nemohl přečíst). Našel jsem sice program MobSync který synchronizuje odkudkoli kamkoli a je free ale je to přece jen další program... Není tedy nějaká možnost to nastavit? Díky.
ZdenekP (224)|6.7.2005 21:59
Není. A podle mne to nevadí Mobsync je super. Ale stáhni si novou verzi ze stránek autora.
Marixy (54)|7.7.2005 22:16
Ještě jsem si s tím chvíli hrál a on ten adresář změnit jde změnou v PDA (HKLM\Software\Microsoft\Windows CE Services a klíče FileSyncPath a NoSubFolderIn) a znovuvytvořením partnerství (tím se to přenese do registru PC), ovšem pouze do vnitřní paměti, pokud mu tam zadám cestu na kartu, tak se nechytne. Je to nějaký zmaštěný...
beecher (9270)|7.7.2005 22:35
Proc by to melo byt zmasteny? :O
Je to tak naprogramovany, ze vy potom chcete neco, co to neumi, snad neni problem toho SW.
Jak psal kolega, v cem je problem s tim MobSyncem, kdyz to spolehlive a bezproblemove chodi? :sarcastic:
Marixy (54)|8.7.2005 10:08
Ne, MobSync není zmaštěný, ten je v pohodě, psal jsem o PocketPC, že když už má v registrech cestu k adresáři, který se má synchronizovat, tak by to mohlo fungovat i na kartu...
beecher (9270)|8.7.2005 10:15
Ja taky nemluvil o MobSyncu, ale o WM... ;)

A vubec, proc to tady furt resime, kdyz na to nastroj je? :?
simonik2 (95)|12.7.2005 14:29
Mně by taky víc vyhovovalo, kdyby AS uměl MaDocuments na SD kartě.
Umí tem MS i kontakty a kalendář?
Opravdu nepotřebuji hromadu programů.
ZdenekP (224)|12.7.2005 15:00
[QUOTE="simonik2"]Mně by taky víc vyhovovalo, kdyby AS uměl MaDocuments na SD kartě.
Umí tem MS i kontakty a kalendář?
Opravdu nepotřebuji hromadu programů.[/QUOTE]

Mob sync je jen na soubory. Nevím co ti na to m vadí. Teď v nové verzi se chová jako "plugin" pro AS a kdyby tam šlo skrýt ikonu, tak o něm nevýš. Mě to nevadí.