Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ICQ - AgileMessenger

Milan32 (53)|6.7.2005 09:52
Ahoj,

Zalibilo se mi ICQ na moji motorole. Zvolil jsem obecne vychvalovany Agile Messenger (verse pro 2003). Lec nechova se tak uplne jak bych chtel. Nejvice mi mi vadi, ze nezobrazozuje kontakty a docela jej podezrivam, ze je s kazdy zavrenim zapomene. (Samozrejme v nastaveni mam nastaveno zobrazuj i offline kontatky). Produkt jsem jako vetsinu ostatnich nainstaloval na kartu. Hledal jsem nejaky configuracni soubor lec nenasel jsem. Ptam se tedy lide dobri, ma ci mel nekdo tento problem a vyresil jej? A nebo jej neresil protoze pouziva neco jineho?

Dekuji

Milan
space_cowboy (336)|6.7.2005 10:43
Zdravim.
Agila som nainstaloval v pohode, fungoval bez problemov. Vadila mi ale nepodpora VGA, co ale nebude tvoj problem. Ale ako vravim, inak bez problemov.
Ale mohol by si skusit iny. Zdenek Malinsky odporucal par dni dozadu v nejakom fore tieto dva: Miranda, Trillian (prepac ze neprikladam linky, pisem z pda, skus google).
spejsi
beecher (9270)|6.7.2005 10:57
Cowboyi, tys tomu ted dal... Chudak Milan...

2 Milan:
Na SmartPhone asi nic lepsiho nez Agile Messenger nesezenes...

2 Cowboy:
1. Milan chce neco pro SmartPhone, ty mluvis o Agile pro Pocket PC.
2. Ani Miranda a ani Trillian NEJSOU klienty instant messaging siti ani pro PDA ani pro SmartPhony, ale ciste pro PC!
Zdenek Malinsky (9781)|6.7.2005 10:58
To je poznat, že píšeš z PDA, kde se nozobrazuje rubrika - t.j. Motorola Smartphone. Miranda a Trillian jsou jen na PC.
Pro smarty je asi nejlepší Agile. Nevím, kde bude problém-možná v nastavení. Já Agile mám na PDA a zobrazují se mi všechny kontakty, ktere mám i na Trillianu v PC.
Pavlucha (1496)|6.7.2005 10:58
... řekl bych, že jde o diskusi o Motorole ... ale to je důsledek toho, že se to při prohlížení z PDA prostě nedozvíme, protože se to nikde nezobrazí :D
Milan32 (53)|6.7.2005 12:09
Pro doplneni dodavam ze se jedna o versi SP2003-18. Jako pouzivate vy, tedy ty bezpotizove verse?

Milan
Zdenek Malinsky (9781)|6.7.2005 12:28
Milane sorry, nikdo z nás nemá Mpx, jak si snad pochopil z našich příspěvků. Space Cowboy psal z PDA, takže nepoznal, že se ti jedná o Motorolu (na mobilní verzi je jen název diskuze) a ostatní jsme se to snažili vysvětlit.
Na PDA mám AM-PPC2003-19 a chodí opravdu bez problému, stajně jako ta předchozí. Doporučuji kouknout do nastavení. Když si na PC přidám kontakty, objeví se mi i na PDA a naopak. Nebo klasické windowsácké vystoupit-nastoupit, tedy odinstalovat a zase nainstalovat.
Zdenička_oldd (292)|6.7.2005 13:10
Osobně s Agile Messengerem nemám žádné problémy. O tomhle problému jsem už slyšela, bohužel si nepamatuju, jak se nakonec vyřešil. Doporučila bych zkusit jinou verzi..
Zdenička_oldd (292)|6.7.2005 13:26
Nebo pokud chceš vyzkoušet i jiného klienta, pak tady je IM+ nebo imov, kde ale bohužel není pro odzkoušení trial verze.
space_cowboy (336)|6.7.2005 13:53
[QUOTE="beecher"] Cowboyi, tys tomu ted dal... [/QUOTE]

:oops:

(OT)
Clovek sa toho ce4you nevie vzdat ani pri cakani na priatelku..
Dik Zdenku, pochopil si to spravne.. :yes:
(/OT)
pichlak_ce4you (116)|7.7.2005 10:59
Tohoto messengera jsem kdysi používal na SE-P800(symbian UIQ) a mam s ním tuto zkušenost;První den po instalaci, nastavení a přihlášení ICQ vše běželo jak má.. tedy zobrazení kontaktů,stav off/online i obousměrná komunikace jenže to byla jen modelová situace kdy jsem sedel u kamoše v pokoji on u PC a ja mu dostatečně rychle přes mobil odepisoval takže operator nepřerušil spojení a reagoval i na požadavek datové komunikace z ICQ!Jinak(mýlím-li se tak mne opravte)když datuji(GPRS 4+1) tak prostě(laicky řečeno)v jednom timeslotu posílám požadavek na server operatora kterej mi pošle ve čtyřech(málokdy)timeslotech data zpět coč je vlastně odpoved na Vaši výzvu ale u ICQ jde o normální datový přenos po internetu a z toho plyne že v podstatě přímé spojení např. přes Wi-fi je v jiné pozici než spojení nepřímé a taky prodlevy jsou mnohem delší!Prostě během přihlášení se sice ukázal aktuální stav kontaktů ale i když se pak někdo z nich přihlásil stav se nezmněnil a úplně nejhorší bylo když jsem se snažil za chůze domluvit přes ICQ na místě setkání tak nakonec stejně došlo na SMS protože moje vzkazy sice došly ale odpovědi už ne.Takže podtrženo sečteno je to nedokonalé a nespolehlivé(nebo jen T-mobile?).