Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

COUNTRY ERROR potrebuju reklamovat MDA a nahrat tarou TMO ROM

Roman.34 (76)|5.7.2005 21:39
Zniceho nic me prestalo fungovat tlacitko POWER u MDA2 jelikoz mam flashnutou ROM XP_WIN2003 SE tak by me reklamaci neuznali,,

potrebuju tudiz dostat nedavno uvolnenou ROM od TMOBILE do MDA2 aby me to proslo. Je to pekne hnusny ze tam musim mit jejich rom i kdyz je to HW chyba ze se tlacitko vymackalo.

Prosim o radu nebo nakoputi jak to udelat. pac XAR klic Tmobile neprilozil. Diky
Vasek_ce4you (74)|5.7.2005 21:51
Koukni se tady na FTP:
http://wiki.xda-developers.com/
Roman.34 (76)|5.7.2005 22:26
Takze sem to vykoumal.. staci stahnout
ftp://xda:xda@ftp.xda-developers.com/Tools/ER2003Edit_1_4_26.zip

ten soft na upravu romky
vzit tmobile.exe prejmenovat na .zip
vykopirovat ty soubor
nacist je do ROM editu.. a upravir operatora z Tmobile na O2 a ulozit
toto se musi udelat ze vsema 3 soubory..
ms_.nbf , nk.nbf , Radio_.nbf

tento postup fungoval ume .. doufam ze to nekomu taky pomuze. a nechtelo to pome zady XAR klice zajiavy to bych od TM necekal
beecher (9270)|6.7.2005 00:08
Stary dobry navod na flashovani - here ;)
jval (453)|8.7.2005 09:42
Ted jde jen o to co na to v servisu, pokud budou taky flashovat a ono jim to bude rvat COUTRY ERROR, protoze oni tam budou cpat TMO a ty tam ted mas O2.
beecher (9270)|8.7.2005 10:12
[QUOTE="Roman.34"]nechtelo to pome zady XAR klice zajiavy to bych od TM necekal[/QUOTE] Jsou to sice XOR klice, ale to je celkem jedno... Ta novejsi verze EREditu ma ty nove klice uz v sobe... ;)
Roman.34 (76)|9.7.2005 09:29
Vim ze to bude v servisu ukazovat O2 ale jelikoz je harwarove tlacitko POWER K.O ta cekam ze nebudou ani fleshovat kdyz pri startu uvidi original TMO rom atd . Ja chci uplatnit zaruku na mechanickou cas MDA . Tak by nemuseli prudit. no uvidime. T mobile to uz prijal takze dam vedet jak sem dopadl.. typuju tyden 14 dni.
Maximus_ce4you (45)|10.7.2005 22:09
[QUOTE="jval"]Ted jde jen o to co na to v servisu, pokud budou taky flashovat a ono jim to bude rvat COUTRY ERROR, protoze oni tam budou cpat TMO a ty tam ted mas O2.[/QUOTE]
A dá se tam nějak nacpat opět T-Mobile?
hybo (3107)|11.7.2005 06:07
[QUOTE="Maximus"][QUOTE="jval"]Ted jde jen o to co na to v servisu, pokud budou taky flashovat a ono jim to bude rvat COUTRY ERROR, protoze oni tam budou cpat TMO a ty tam ted mas O2.[/QUOTE]
A dá se tam nějak nacpat opět T-Mobile?[/QUOTE]

da, jen ho musis mit...
jval (453)|11.7.2005 06:29
[QUOTE="Maximus"]
A dá se tam nějak nacpat opět T-Mobile?[/QUOTE]

no asi dá, ale

1. musíš ho mít, jak psal Hybo
2. musíš použít HimaupgradeUT.exe, která nekontroluje COUNTRY ID, ktery je ZDE

no a možná se taky pletu:D
Roman.34 (76)|11.7.2005 08:42
zkousel jsem to s utilitou hned poprve a neslo mi to. slo to nekomu ?
Maximus_ce4you (45)|11.7.2005 10:08
Teď jsem to zkoušela bezproblémů to funguje. Už tam mám zpět T-Mobile a jde se reklamovat.:D
Roman.34 (76)|14.7.2005 19:03
Tak me volali s T-Mobile. a prej muj problem s POWER NEFUNKCNIM tlacitkem ze je to MECHANICKE POŠKOZENÍ a ze se na to nevtahuje zaruka..
Prej ze me mobil musel spadnout na zem atd. Pritom nikam nespladl jeste vecer sem snim datoval a lezel na polstari.. a rano zapnu telefon a uz nejde zapnout tlacitkem. TO ME DOKAZALO VYTOCIT .. NEAKA TEORIE TECHNIKA.

ASI ME NEZBYDE NIC NEZ DAT 1400 ZA OPRAVU .. PROSTE MASOX !!!

Prej jestli chcu tak se muzu i soudit a nechat si udelat posudek od soudniho znalce ale ze mam smulu ze me to neuznaj,.

a CENA ,,.) za opraveni vypinaze 1460 ,- a pokud a kdyz sem se ptal na vymenu plastu tak me rekly 1800 ,- protoze je mam osoupany.

TAKZE ZA MDA2 JSEM DAL 20000 KDYZ BYLO NOVE.. ASI JE TO MALO A PODLE NICH TO JE NORMALNI ZE SE OSOUPE BARVA PRESTAVAJ FUNGOVAT TLACITKA ATD. S TAKOVYM JEDNANIM KONCIM U T-MOBILE I KDYZ JINDE JE TO ASI PODOBNY. PROSTE V TYHLE REPUBLICE JE MOZNY VSECHNO.
Miloš Strouhal (3997)|14.7.2005 19:43
Popravdě jsem ani nečekal, že by to mohlo dopadnout jinak.. :(
Maximus_ce4you (45)|29.8.2005 00:27
moje zkušenosti s T-mobilem i GSmobilem jsou jen ty nejlepši. Pravě se mi MDAII vratil ze servisu kde mi v ramci zaruky vymenili displej i prasklý černý plast. MDAčko mi spadlo na zem a od te doby nefungoval displej. Viditelne mechanicky poškozen nebyl. Horor však byl do něj flashnout zpět nějakou T-mobilem podporovanou verzi, ale nakonec se podarilo. Displej mi vyměnili i přesti že mám MDAčko již značně ošoupané a jsou na něm vidět i vrypy po několika pádech. Takže spokojenost.
Miloš Strouhal (3997)|29.8.2005 06:38
No, tak to je zase druhy extrem. Nekomu komu odejde tlacitko na telefonovani reknou ze asi "prilis telefonoval", a proto si opravu musi zaplatit sam, a kdyz to nekdo opravdu roztriska svepomoci, a uznani reklamace si ani v nejmensim nezaslouzi, delaji ze zadne vrypy a skrabance jez vznikly nasledkem padu nevidi, a vymeni mu displej v hodnote nekolika tisic korun.. :O Prosta kocourkov, a banda idiotu v nem!!! :(