Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

acer n35 - dotazy začátečníka

hasa (9)|5.7.2005 11:28
Zaujal mě tento přístroj, který bych chtěl využívat převážně jako navigaci do auta. Navíc bych ho chtěl využívat i pro přístup na internet atd. Podotýkám, že jsem naprostá lama a žádné PDA jsem dosud nevlastnil. Dotazy:

1. Je možné se s ním připojit na internet přes wi-fi?
2. Umožňuje toto PDA např. prohlížení fotek, které mám uložené na USB flash disku?
3. Kterou navigaci byste mi doporučili? Zaujala mě Dynavix Mobile.

Díky moc za odpovědi.

Erikt68i (266)|5.7.2005 11:51
1. bod Ano
2. bod Ano
3. bod Na tomto stroji má Dynavix a TomTom nejlepší výsledky z možných řešení - osobně jsem testoval. DNVX má v tuto chvíli nejlepší pokrytí celé ČR.
marel_ce4you (19)|5.7.2005 13:45
[QUOTE="Erikt68i"]
1. bod Ano
2. bod Ano
3. bod Na tomto stroji má Dynavix a TomTom nejlepší výsledky z možných řešení - osobně jsem testoval. DNVX má v tuto chvíli nejlepší pokrytí celé ČR.
[/QUOTE]

1. bod - pouze za pouziti SD wifi karty
2. bod - N35 nema USB host tak ze tezko
Erikt68i (266)|6.7.2005 20:29
Díky za upřesnění - trapně jsem se přehlédl a zůstal mě v paměti zafixován přístroj z následujícího příspěvku tj. Acer n50 Premium. Omlouvám se.
Co se týká bodu č.3 tak DNVX na tomto Acer n35 s GPS funguje a to skvěle.Jen je třeba mít externí anténu, interní v autech není dost citlivá. Externí anténu prodává např. AH Mobile.
hasa (9)|6.7.2005 21:42
Tzn., že se bez té antény vůbec nechytnu nebo jen občas?
K těm fotkám - jde je alespoň do PDA nahrát z PC?
A ještě k tomu wi-fi - vůbec netuším jaké je řešení. Můžete mi, prosím, doporučit nějaký produkt?

Díky moc za předešlé i budoucí odpovědi.
Erikt68i (266)|7.7.2005 09:15
Wifi na SD/IO se asi dost špatně shání, doporučuji vyhledat pomocí Google, sám jsem prošel přes Sunnysoft až po CzechComputer a nikde Wifi na tento slot nemají.
Co se týká fotek, pokud má Váš fotoaparát jako paměťovou kartu SD / MMC pak ji stačí vzít z foto a vložit do PDA a prohlížečem obrázků si můžete již prohlížet. Na lepší prohlížení existuje dost free i placených programů - doporučuji prolézt diskuze na ce4you. Pokud máte ve foťáku třeba karty CF, pak pomocí čtečky je dostanete do PC a z něho přes Active Sync do PDA a zase si je můžete prohlížet.
Externí anténa je např. v mém případě nezbytná - pokovené přední sklo nepustí nic a tak anténa musí být venku. Neznám Vaše auto, můžete mít za předním sklem, které je třeba hodně skloněné, dostatečný a nerušený výhled na oblohu, přesto doporučuji anténu zakoupit - např. v CzechComputeru je za 607 Kč i s DPH. Já jsem měl v několika autech při ukázkách navigace s vnitřní anténou problémy - výpadky signálu ve městě mezi velkými budovami a pod.
hasa (9)|7.7.2005 21:18
Takže jak to tak vypadá, tak asi bude lepší si koupit třeba n50, které už wi-fi a USB host má a k ní dokoupit GPS. Vůbec se v tom nevyznám, tak co třeba TATO?

Díky za odpovědi.
Erikt68i (266)|8.7.2005 08:07
Acer n50 je velmi dobrá mašinka - takže souhlas. Karta CF/GPS nebo SD/GPS - poohlédněte se rovnou po té co má i externí anténu v příbalu, myslím, že Alzasoft ale i jiné firmy takovou kombinaci rovnou prodávají. Opravdu se vyplatí. Jinak samozřejmě u tohoto PDA je možno si pořídit i GPS nezávislou na PDA vybavenou BT a pod. viz diskuze okolo GPS - doporučuji diskuze si prohlédnout.
hasa (9)|8.7.2005 10:12
Diky za info. Asi se rozhodnu pro tu n50. K ni bych si poridil tuto GPS. Snad to bude kompatibilni.
Erikt68i (266)|8.7.2005 11:04
Podle toho, co v odkazu píší vypadá velmi dobře!
RadimK_ce4you (223)|11.7.2005 19:20
[QUOTE="marel"][QUOTE="Erikt68i"]
1. bod Ano
2. bod Ano
3. bod Na tomto stroji má Dynavix a TomTom nejlepší výsledky z možných řešení - osobně jsem testoval. DNVX má v tuto chvíli nejlepší pokrytí celé ČR.
[/QUOTE]

1. bod - pouze za pouziti SD wifi karty
2. bod - N35 nema USB host tak ze tezko
[/QUOTE]

No a nezkousel tady nekdo pripojeni USB host kabelu k n35? V nekterych zahranicnich eshopech je uvedena jeho podpora (to bude ale asi preklep). Ale na nejakem foru si ten kabel nekdo k n35 objednal, ale bohuzel neznam vysledek.
pepa_ce4you (105)|11.7.2005 20:25
[QUOTE="RadimK"]

No a nezkousel tady nekdo pripojeni USB host kabelu k n35? V nekterych zahranicnich eshopech je uvedena jeho podpora (to bude ale asi preklep). Ale na nejakem foru si ten kabel nekdo k n35 objednal, ale bohuzel neznam vysledek.[/QUOTE]

No nejen v zahraničních i dokonce českých . v jednom E-shopu jsem viděl host kabel n30/n35 i když jsem to považoval za blbost
RadimK_ce4you (223)|11.7.2005 22:29
[QUOTE="pepa"][QUOTE="RadimK"]

No a nezkousel tady nekdo pripojeni USB host kabelu k n35? V nekterych zahranicnich eshopech je uvedena jeho podpora (to bude ale asi preklep). Ale na nejakem foru si ten kabel nekdo k n35 objednal, ale bohuzel neznam vysledek.[/QUOTE]

No nejen v zahraničních i dokonce českých . v jednom E-shopu jsem viděl host kabel n30/n35 i když jsem to považoval za blbost[/QUOTE]

...no prave, ty kabely jsem videl taky.