Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pocket Teacher a externi klavesnice

Mira_ce4you_oldd (192)|4.7.2005 08:21
Potrebuji informaci, zda pomoci externi klavesnice mohu obsluhovat (zadavat slovicka) program Pocket Teacher. Tento program obsahuje svoji vlastni (velmi povedenou) klavesnici a tak si nejsem jist zda lze vyuzit pro vyuky anglictiny i externi klavesnici.
Informaci jsem se snazil zjistit e-mailem dne 24.6.2005 primo u firmy Aponia, ale bohuzel ani po urgenci z minuleho tydne jsem se odpovedi nedockal. :( Ja vim, zacinaji dovolene, ale stacila by mi prece odpoved ANO, NE.
Dnes mam bohuzel posledni den, kdy mohu vyhodne koupit externi klavesnici HP-FA287A a zrvona ovladani teto aplikace pomoci externi klavesnice je pro me dost dulezite.

Pokud se najde nekdo kdo to ma vyzkousene, popr. kdo by to odzkousel, dejte mi prosim co nejdrive vedet.

Dik

Mira
beecher (9270)|4.7.2005 11:41
Rad bych pomohl, ale nemam Pocket Teacher... :oops:
Mira_ce4you_oldd (192)|4.7.2005 13:21
Moc dekuji za nabidku, ja vedel ze "Beecher" me ve stychu nenecha :) :yes: :yes: :yes:
Jestli budes tak moc hodnej tak demo verzi klidne poslu na e-mail (ma to asi 1.5MB). Nevim proc ji firma Aponia ze svych stranek zrusila. Mozna ji tam zatim po rekonstrukci stranek nestihli dat :)

Dik

Mira
Mira_ce4you_oldd (192)|8.7.2005 08:02
Tak opravdu s externi klavesnisi a aplikaci Pocket Teacher nema nikdo zadnou zkusenost :oops:

Mira
beecher (9270)|8.7.2005 08:16
Funguje. ;)
Mira_ce4you_oldd (192)|8.7.2005 08:41
[QUOTE="beecher"]Funguje. ;)[/QUOTE]

Dekuji za tvuj jiste velmi drahoceny cas venovany testovani. :yes:
Moc dekuji za info.

Mira