Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

WINDOWS MEDIA PLAYER

null (0)|26.12.2002 18:54
[:sarcastic:]
lidi taky mate stejnej pocit jako ja ze w. MEDIA PLAYER neumi skoro nic prehrat? MPG - nic MPEG - nic
atd.... jen WMV a MP3 umi prehravat! to je hodne ubohy...
... zajimalo by me jestli existuje na to nejaky upgrate...
i kdyz POCKET TV ( neco podobnyho freewarovyho a pomalu lesiho ) je taky dost dobry.
no ale mit kvuli kazdymu jinymu typu mit i jiny prehravac je hodne blby proto bych uvital jakoukoliv pomoc..
DIKY!
Paullus_ce4you (400)|26.12.2002 19:36
Zkuste PocketMVP (http://home.adelphia.net/~mdukette/release.html).
CarlosL (126)|14.4.2003 13:12
A s tim WMA to taky neni tak horky. Mam na PC WMP 9.0 a pokud si prehodim CD skladby do WMA a pak nektery skladby pretahnu do iPAQa a chci je spustit, tak mi to napise, ze nelze najit licenci. Nevite nekdo, jak to rozchodit?? (s MP3 problem neni). Asi je to tim WMP 9.0 na stolnim PC (priblby autorsky prava). Ale do prcic proc si nemuzu spustit skladby na iPAQu z CD, ktery jsem koupil za takovy prachy!!

Dik za kazdou radu.

Carlos
CarlosL (126)|14.4.2003 19:02
Uz jsem to vyresil. Stacilo vodskrtnout ve WMP na PC "zamknout obsah" a uz to muzu prat na iPAQa jak chci.
leileo (9)|15.4.2003 09:35
[QUOTE][:sarcastic:]
lidi taky mate stejnej pocit jako ja ze w. MEDIA PLAYER neumi skoro nic prehrat? MPG - nic MPEG - nic
atd.... jen WMV a MP3 umi prehravat! to je hodne ubohy...
... zajimalo by me jestli existuje na to nejaky upgrate...
i kdyz POCKET TV ( neco podobnyho freewarovyho a pomalu lesiho ) je taky dost dobry.
no ale mit kvuli kazdymu jinymu typu mit i jiny prehravac je hodne blby proto bych uvital jakoukoliv pomoc..
DIKY!
[/QUOTE]
Doporučuji si stáhnout zdarma od MS Media Encoder v.9, který umí převádět různé formáty do MS formátů a má i předpřipravený profil pro Pocket PC.
Vzhledem k tomu, že umí dvouprůchodové kódování, tak jsem dosáhl lepších výsledků než přes Virtual Dub a kódování do DivX, proto jsem i Pocket DivX přehrávač zrušil.

Pro zajímavost - film v DivX 700 MB po překódování do WMV má 140 MB.

LeiLeo
null (0)|15.4.2003 20:06
[:sarcastic:] hej lidi tohle sem nepsal ja nekdo asi se na me prihlasil .. :O/ ale i tak dik
CarlosL (126)|16.4.2003 13:24
MS Media Encoder v.9 jsem vyzkousel, Microsoftu se neco zase docela povedlo. Vrele doporucuji, video ve formatu VMV prekonv. pro Pocket PC slape dobro.

Carlos