Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Remover

xhladi07 (525)|2.7.2005 20:00
Stalo se Vam nekdy, ze jste meli tolik Today pluginu, ze Vam nektere zmizely?? A vite, co je nejhorsi??? Ze remover nefunguje! A nevim, jak to udelat. Dokud mi fungoval jeste remover, tak jsem proste odstranil tuday plugin (ikdyz sem si soft chtel nechat, jako treba u chash organiseru, nebo GPRS monitoru) a ty zmizele pluginy se mi obevily. Ted to tak udelat nemuzu, protoze mi NEFUNGUJE TEN REMOVER!!! :evil: Nemate nejakou radu? Nebo nevite o podobnym soft?? Diky...
Zdenek Malinsky (9781)|2.7.2005 20:32
Kam zmizely? Co tím chtěl básník říci? Zmizely z today nebo z PDA? Npomůže start-settings-personal-today-items a tam něco vypnout? V každém případě doporučuji naistalovat utilitku Safe Mode.
xhladi07 (525)|10.7.2005 20:30
No, kam zmizely... :-) Nejsou prave v tom vyberu start-setings... nejsou! :-) Na utilitku safe mode se kouknu, ale jeste jsem ji nezkousel, ani nevim co dela....
robox_ce4you (102)|11.7.2005 12:57
Remover už nepoužívám. Nahradil ho Pocket Mechanic.
markjag (386)|11.7.2005 19:21
[QUOTE="robox"]Remover už nepoužívám. Nahradil ho Pocket Mechanic.[/QUOTE]

Pocket Mechanic???
Vies co...... ja som si to raz dal..... Zmazalo mi SD kartu....... vravel som si, a som lama, urcite som nieco pokazil.
Dal som o tyzden HR a nahral na kartu veci, potom som nainstaloval pocket mechanic, dal som scan disk a hla. POLKA KARTY ZMIZLA!!!

To som nechapal ako mozu niektore adresare zmiznut a ine nie. Som bol totalne paf. Vtedy som si povedal, nie som lama ale Pocket mechanik asi nie je pre Loox 720.