Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

jak naformatovat sd kartu aby ji bralo i mda..?? ne jen ctecka

aaischa (660)|1.7.2005 23:54
tak sem nakopcil neco na kartu a mda dela ze tam karta neni ale v ctecce chodi.. co stim format na fat ani na fakt 32 nedela nic proste mda dela ze tam karta neni :((( co stim ..? diky
dort (1212)|2.7.2005 07:59
no kdysi se mi stalo něco podobného, PDA kartu neregistrovalo, a čtečka absolutně v pohodě - pomohlo, až když jsem jí vrazil do foťáku a nechal zformátovat - pak už chodila jak ve čtečce, tak v PDA ;)
aaischa (660)|2.7.2005 08:18
uz jsi druhy clovek co mi to rekl, jenze ja fotak na sd nemam takze se asi dnes vypravim do electroworldu nebo nekam kdebych si to na naky masine zkus il...diky..takhle mi ted doma lezej dve karty a tu druhou nebere ani ctecka jedu sem zformatoval a mda ji nechce na druhou sem zapisoval a uz ji nechce ani ctecka...neni nakej soft do pc co by to napravil..?
dort (1212)|2.7.2005 08:21
jo už se to tu myslím někde probíralo, zkus hledat ;)
Miloš Strouhal (3997)|2.7.2005 09:31
Již jsem to tu popisoval několikrát.. na obě karty zazálohuj pomocí bootloaderu svuj Dataphone, to už umíš, karty jsou v bootloaderu pro zařízení vždy čitelné.. Následně až provedeš hard reset, vraž do Dataphonu ty karty, on tě vyzve k jejich naformátování, tak mu to odsouhlas, a od té doby budou pro Dataphone zase vyditelné..
aaischa (660)|2.7.2005 10:10
To uz si i jednou radil ale ta karta kterou nebere ani ctecka tak v bootloaderu to napise card ok...pak neco chvilku dela a napise ze na karte neni dost mista..takhle uz sem vyreklamoval dve karty..ted sem na ceste do nakyho obchodu kde ji zkusim naformatovat v nakym fotaku ta druha tu dam do bootloaderu a bude to ok tomu verim ale tamtu nechci uz po treti reklamovat uz dvakrat to udelala a nic nepomohlo :(((
aaischa (660)|2.7.2005 11:55
moc diky vsem za pomoct ale karta je na odpis je to za 5 mesicu potreti co ji budu reklamovat uz me to pekne ****... 4ma digi kamerama ruznejch znacek sem ji zformatoval v electroworldu a nic... i ty kamery ji nechteli formatovali moc dlouho a pak napsali card error... tak reklamace no.. byl to kingston...