Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MPX200 jako modem k PC

pichlak_ce4you (116)|1.7.2005 17:47
Je-li tu někdo, komu se zdárně daří provozovat tento smartfoun jako modem k připojení PC k GPRS internetu,tak bych jej moc poprosil ať se s námi podělí o technické informace jak toto provést bezbolestně a pohodově?!
pichlak_ce4you (116)|2.7.2005 21:37
Vidím že jsem nadhodil opravdu" žhavé " téma.Jsou tu alespoň tací co se o to taky marně pokoušeli?
Zdenek Malinsky (9781)|2.7.2005 22:53
Vydrž. Uvědom si, že jsou prázdniny, dovolené, víkend a ani tolik lidí zde ve fóru nemá Mpx, aby mohli poradit.
beecher (9270)|3.7.2005 08:51
Drzel jsem sice v ruce jenom jeji mladsi sestricku MPx220 a to jeste chvili, ale zkusim:
1. Vypnout v AS na PC pripojeni pres USB
2. Na MPx200 pustit modem (je to nekde ke konci v menu), nastavit USB a dat Start
3. Zasunout USB kabel do MPx200
4. Nainstalovat drivery z CD
5. Nastavit pripojeni
pichlak_ce4you (116)|4.7.2005 01:29
Beecher si fakt s u p e r ale něco pro normální uživatele by si něco by si taky objevil???Napadlo mně když při flešování se moto200mpx ve vypnutým stavu tváří jako modem se vším všudy tak by to mohlo fachat ale v T-Dunlimit zadávám PIN!! tak to bude asi zádrhel a mimochodem motorolu jsem koupil vojetou tak nemám původní CéDé a pochybuji že na něm je nějakej zázrak "zdarma" kterej tohle monstrum rozjel jako modem k PC?!
pichlak_ce4you (116)|4.7.2005 01:56
Sorry,je to trochu nesourodý protože prokládám LITOVEL 11" Johny Wallkerem a Gambrinus 10" Jelzinem ale pravda je taková že mně dost prudí ,že se tady snažím najít ideální propojení všech těch zaprcanejch vokýnek tak aby fungovali a vono to moc nejde.Mám PC který vúbec nepřipojím protože nemá 32bit PCMCIA,pak notťas kterej pizdím přes CF+Redukci PCMCIA na GPRS do T-mobile unlimited na internet za 850 měsíčně (na čobolech chcou za stejnou službu 299SK!!!!) a mimochodem restartuji modem každejch 15minut protože signal GPRS je tady na HOVN....!ale mám SMS o příchozím EMAIL zdarma což si Větší "bratr" EURO účtuje a salámuje a" OPAR" je úplně pozadu a teď ta MOTOROLa to je taky dílo ?!z SE P800 jsem se aspoň připojil na chvilku než se zhroutila a restartovala a taky OPERA fungovala celkem v poho až na to že MMStick 128 stál 1250Kč (Fakt trapast).Tak ti nevím realita života je na posrán.....!
pichlak_ce4you (116)|4.7.2005 02:13
Čekám spíš příspěvek vod Zdenči,ta je fakt v MOTO200MPX "superaktivní" a nejsem si zcela jistý zda využívá vše co jí SMARTPHONE nabízí nebo ji prostě stačí těch pár funkcí který jako "FEMALE" používá??!!Osobně mám trochu problém s nošením NOTŤASU do rachoty tak hledám optimální řešení pro občasné připojení a stažení důležitých info a email v práci a to vše tak abych se taky mohl věnovat dalším činnostem a neprudil další spolupracující???!
beecher (9270)|4.7.2005 08:50
No, MPx220 jako modem pres GPRS jsem rozchazel uplne stejne, takze mam obavy, ze to na MPx200 bude jinak...
pichlak_ce4you (116)|4.7.2005 15:07
Omlouvam se vsem z tohoto fóra a především pak Becherovi a Zdence za některý mý předešlý výroky(člověk platí a vono to nemaká pak se nenase..)potřeboval tedy poradit kde splaším ten soft co byl na CD nebo alespon aktualní ovladač kterej propojí korektně USB se seriovym modemem MOTOROLY?Někde mam doma soft Motorola mobilePHONE ale ten si s tím taky neporadil!
beecher (9270)|4.7.2005 15:34
Zdenička_oldd (292)|5.7.2005 13:48
Bohužel v tomhle Ti neporadím, mám omezený data, takže na MPx používám pouze ICQ a majl.
pichlak_ce4you (116)|9.7.2005 09:31
Na mail a ICQ jsem si vystačil s S55kou a free JimnICQ.:O
Zdenička_oldd (292)|10.7.2005 14:53
S55? Fantastický design LOL No flame

Koupil sis snad MPx jen kvůli přístupu na web? Já ne.
pichlak_ce4you (116)|11.7.2005 20:19
Fuk moc vtipný.V rachotě se z toho šrotu na Vás dostanu ale čumnět na Weby z noťasu je taky príma a když už cáluju 850ká měsíčně za Unlimited tak bych nerad 30 dni v měsíci čučel do 220*176*65535 barviček.No, co Vy na to madam,dává Vám to smysl nebo je potřeba to nějak detailně rozvést?
pichlak_ce4you (116)|11.7.2005 20:27
Mimochodem, mile rád si přečtu, k čemu mi bude smartphone s wokkenním mobile jinak než na internet dobrej???? :?:

Třeba "někdy" fungující messenenger?
Zdenička_oldd (292)|12.7.2005 06:37
Mě třeba "někdy" fungující messenger, funguje pořád ;)
Zdenek Malinsky (9781)|12.7.2005 07:35
To je pravda, mohu potvrdit.
beecher (9270)|12.7.2005 08:07
Pichlaku, o co ti jde? :sarcastic:
Odkaz na navod a driver jsem ti napsal na predchozi strance, tak si to hezky bez rozchodit a neprud. Kdyz ti s tim Zdenicka nema jak pomoc, protoze Smartphone pouziva k jinym ucelum, tak nema. Tecka. :?
pichlak_ce4you (116)|13.7.2005 11:03
Bechere nebud tak lehce zápalnej a uvědom si že toto téma jsem vypsal já(né ty) tak mne neposílej někam rozcházet si ovladače a sklidni hormony!Kdybys mněl v ruce 200ku tak bys věděl že XPčka si s tímhle rádoby Smartphone 2002 Wireless USB modemem moc nepokecají?!zřejmně jim chybí zprostředkovatel mezi USB a commdm.Tvůj ovladač i s návodem jsem mněl už dávno před tím(Google není tak tupý).Myslím že potřebuji poradit od někoho kdo s tím pracuje a né teoretiků co jen rádi plkají.Mimochodem placky od Dellu a Aceru už jsem vyzkoušel ale s tímhle si ted při psaní ve vlaku nepřipadám jako UFO s čínskejma tyčinkama!!! P.S.Zdence- na hloupou otázku neumím chytře odpovědět,lepší je mlčet
Zdenička_oldd (292)|13.7.2005 11:17
Schválně už jen kvůli Tobě, až se mi vrátí MPx ze servisu, to vyzkouším. Nevidím důvod proč by to nemělo chodit.
beecher (9270)|13.7.2005 11:17
A copak ten navod, jak to rozchodit, neni dostatecne podrobny na to, abys to vlastnimi silami rozchodil? No to si snad delas srandu!!! :mad: :evil:

EDIT: Mam ti to snad prelozit do cestiny? :?
Pavel Koza (4761)|13.7.2005 17:03
[QUOTE="pichlak"]Čekám spíš příspěvek vod Zdenči,ta je fakt v MOTO200MPX "superaktivní" a nejsem si zcela jistý zda využívá vše co jí SMARTPHONE nabízí nebo ji prostě stačí těch pár funkcí který jako "FEMALE" používá??!!Osobně mám trochu problém s nošením NOTŤASU do rachoty tak hledám optimální řešení pro občasné připojení a stažení důležitých info a email v práci a to vše tak abych se taky mohl věnovat dalším činnostem a neprudil další spolupracující???![/QUOTE]

Pane kolego,

dekuji za dalsi ukazku toho, jak by diskuze na tomto serveru rozhodne nemely vypadat - az budu psat nova pravidla, bude se hodit. Ta cestina podle velmi volnych pravidel by se jeste dala akceptovat, ale jakykoliv utok proti moderatorum techto diskuzi je ZCELA NEPRIPUSTNY! Takze toto forum zamykam, Vam doporucim k precteni pravidla diskuzi (asi jste je prehledl) a az budete ochoten se jimi ridit, zalozte tema nove. Pokud Vas tato pravidla prilis omezuji, lituji ale budete muset hledat pomoc jinde.

Administrator tohoto webu.

P.S. Pokud mate nejakou osobni pripominku k tomuto memu rozhodnuti, jsem Vam k dispozici pres Soukrome zpravy.