Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 22 z 22

Téma: MPX200 jako modem k PC

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

Mě třeba "někdy" fungující messenger, funguje pořád

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

To je pravda, mohu potvrdit.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Pichlaku, o co ti jde? :sarcastic:
    Odkaz na navod a driver jsem ti napsal na predchozi strance, tak si to hezky bez rozchodit a neprud. Kdyz ti s tim Zdenicka nema jak pomoc, protoze Smartphone pouziva k jinym ucelum, tak nema. Tecka. :?

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Bechere nebud tak lehce zápalnej a uvědom si že toto téma jsem vypsal já(né ty) tak mne neposílej někam rozcházet si ovladače a sklidni hormony!Kdybys mněl v ruce 200ku tak bys věděl že XPčka si s tímhle rádoby Smartphone 2002 Wireless USB modemem moc nepokecají?!zřejmně jim chybí zprostředkovatel mezi USB a commdm.Tvůj ovladač i s návodem jsem mněl už dávno před tím(Google není tak tupý).Myslím že potřebuji poradit od někoho kdo s tím pracuje a né teoretiků co jen rádi plkají.Mimochodem placky od Dellu a Aceru už jsem vyzkoušel ale s tímhle si ted při psaní ve vlaku nepřipadám jako UFO s čínskejma tyčinkama!!! P.S.Zdence- na hloupou otázku neumím chytře odpovědět,lepší je mlčet

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

Schválně už jen kvůli Tobě, až se mi vrátí MPx ze servisu, to vyzkouším. Nevidím důvod proč by to nemělo chodit.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

A copak ten navod, jak to rozchodit, neni dostatecne podrobny na to, abys to vlastnimi silami rozchodil? No to si snad delas srandu!!! :

EDIT: Mam ti to snad prelozit do cestiny? :?

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Citace Původně odesláno od pichlak
    Čekám spíš příspěvek vod Zdenči,ta je fakt v MOTO200MPX "superaktivní" a nejsem si zcela jistý zda využívá vše co jí SMARTPHONE nabízí nebo ji prostě stačí těch pár funkcí který jako "FEMALE" používá??!!Osobně mám trochu problém s nošením NOTŤASU do rachoty tak hledám optimální řešení pro občasné připojení a stažení důležitých info a email v práci a to vše tak abych se taky mohl věnovat dalším činnostem a neprudil další spolupracující???!
    Pane kolego,

dekuji za dalsi ukazku toho, jak by diskuze na tomto serveru rozhodne nemely vypadat - az budu psat nova pravidla, bude se hodit. Ta cestina podle velmi volnych pravidel by se jeste dala akceptovat, ale jakykoliv utok proti moderatorum techto diskuzi je ZCELA NEPRIPUSTNY! Takze toto forum zamykam, Vam doporucim k precteni pravidla diskuzi (asi jste je prehledl) a az budete ochoten se jimi ridit, zalozte tema nove. Pokud Vas tato pravidla prilis omezuji, lituji ale budete muset hledat pomoc jinde.

Administrator tohoto webu.

P.S. Pokud mate nejakou osobni pripominku k tomuto memu rozhodnuti, jsem Vam k dispozici pres Soukrome zpravy.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. TP2 jako modem
    Od jabba v sekci Touch Pro2
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 30-11-2009, 15:37
  2. HTC Touch Elf jako modem
    Od Spine v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 12-07-2008, 14:58
  3. XDA jako modem
    Od melichz v sekci Zbývající PPC