Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

wifi ipaqu 4700 a Asuswl-500g

Kmirek (1)|1.7.2005 10:30
zdravím, nepoužíváte náhodou někdo kombinaci 4700 připojená wifinou k AP Asus wl-500g?
Mám s tím neskutčnej problém, pročetl jsem fóra od zvrchu dolů a naopak, ale stále se nemůžu dostat na net. Pingem se dostanu na AP zcela v pohodě, ale dál ani ťuk.
Hrál jsem si s nastavením, nastavoval AP, od základního nastavení s šifrováním, bez, PDA s pevnou IP i automatickou a výsledek vždy stejný ... nic
MAC ipaqu poskytovatelem povolen
Už si fakt nevím rady. Díky
PavelR. (2184)|1.7.2005 12:39
... mam kombinaci iPAQ4700 a Asus WL500b a vse mi chodi OK, vcetne WPA-PSK sifrovani ...

PavelR.
beecher (9270)|1.7.2005 13:57
Jak se dostanu do zakladni tabora :D (pro neznale: La Palma), kde je rozchozene to Gcko s CDMA modemem myma vlastnima tlapkama, tak se na to mrknu, ale chtelo by to nejakou soucinnost, tzn. ICQ (pokud je to AP na Internetu - dostava realnou adresu od poskytovatele a je mozno se na nej vzdalene pripojit, tim lip), abychom prisli na to, kde je ta cuba zakopana... :D
Dam vedet, kdy tam budu... ;)
Big_Mitch (72)|11.7.2005 14:54
[QUOTE="Kmirek"]MAC ipaqu poskytovatelem povolen
Už si fakt nevím rady. Díky[/QUOTE]

Neni to tim, ze by jsi mel mit providerem spise povolenou MAC adresu Asusu?
spiderxxl_ce4you (84)|27.7.2005 13:43
udelal jsem upgrade rom a od te doby se mi nepovedlo se pripojit jak pres explorer na web ,tak ICQ,terminal client a cokoliv dalsiho.

Pouzivam taky router ASUS wxx.

porad mi to pise jako kdybych nemel vytvorene pripojeni.
ale kdyz se podivam do settings-connection je tam nastaveni MY ISP a MY
WORK NETWORK.
vzdy mi to nabizi pripojeni jen pres modem a vytaceni cisla.
Jeste nez jsem udelal upgrade PDA tak vse chodilo bez problemu,vypada to jako kdyby tam pribylo nejake nastaveni co je nutno udelat.
Provedl jsem nastaveni IP ,brany,DNS v network adapters u wifi wireless adapteru.
Nevim co mam spatne ale nespise to bude nejaka ptakovina.¨
Poradte prosim jak na to,nebo zkuste nekdo popsat postup pri vytvoreni pripojeni pres wifi.
Doplneni:
hlaska pri pokusu o nacteni stranky v pocket IE :
unable to connect: you have no modem entries created,and no network card present

Děkuji
SpiderXXL
Aifel_ce4you (105)|27.7.2005 13:51
Používám tuto kombianci téměř jeden rok. ROM mam asi z minulého října a od té doby s tím nemám nejmenší poroblém. Požívám to jako AP (hx4700) a i jako bridge (připojení jinam). ASUS jede v režimu "hybrid" a dokonce se mi to jeví subjektivně rychlejší než když jsem to měl propojené 30m UTP kabelem..
spiderxxl_ce4you (84)|27.7.2005 13:53
[QUOTE="Aifel"]Používám tuto kombianci téměř jeden rok. ROM mam asi z minulého října a od té doby s tím nemám nejmenší poroblém. Požívám to jako AP (hx4700) a i jako bridge (připojení jinam). ASUS jede v režimu "hybrid" a dokonce se mi to jeví subjektivně rychlejší než když jsem to měl propojené 30m UTP kabelem.. [/QUOTE]
zkus prosim te strucne popsat postup nastaveni v HP 4700 pro wifi.
diky
spiderxxl_ce4you (84)|31.7.2005 13:00
problem s wifi vyresen,po nekolika pokusech s HR u PDA , jsem resetoval wifi AP a vse nastavil znova.Nevim porad cim to bylo ale hlavni je ze to funguje.