Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: PocketIE - hesla, downloading

Nováček
    Registrace
    Nov 2004

Ahoj všem, mám pár otázek k téhle sice ne moc populární aplikaci, ovšem u mě pořád používané:
    1. Kam se ukládají hesla a popř. to, zda certifikát beru jako bezpečný či nikoliv (konkrétně u https stránek)
    2. Jak se dá zjisit přesná adresa stahovaného souboru, protože bych chtěl používat externí downloader místo zabudovaného.
    Dík moc, tohle jsou pro mě životně důležitý věci, takže mi v podstatě zachráníte život
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Apr 2004

Citace Původně odesláno od mad.hat
    2. Jak se dá zjisit přesná adresa stahovaného souboru
    To je dobrá otázka, doufám, že se tady i já něco zajímavého dozvím.
    Osobně používám VITO MobileDownloader, při jehož instalaci se dotáhne do IE volba "Mobile Download" (přidržet stylus na odkazu a vybrat z menu).

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Stanardne to nejde, s plug-inem MultiIE (placeny) se na odkazu podrzi stylus a v menu se vybere View Link Address a ukaze se odkaz nebo se vybere Copy Link Address pro zkopirovani adresy odkazu.

Na ty prihlasovaci udaje a ty certigikaty se jeste podivam, ale predpokladam, ze to bude v internich databazich.

Nováček
    Registrace
    Nov 2004

VITO znám, ale zjistil jsem, že je nepoužitelný v případě, kdy odkaz na stahovaný soubor je obrázek a je škoda, že je placený, protože jinak má skvělé funkce.
    Jak na spasení čekám na Mozillu Minimo, snad to bude umět.

Nováček
    Registrace
    Nov 2004

Btw. teď jsem si uvědomil další věc - nevíte někdo, proč je rychlost stahování v IExploreru tak pomalá? Nedostanu z toho víc, než průměrně 30KB/s...když zapnu EZDownload, tak to letí kolem 100KB/s.

Podobná témata

1. Downloading..
    Od yasmeene2 v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 17-11-2007, 10:38
  2. Gmail primo v PocketIE
    Od wisp_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 21
    Poslední příspěvek: 21-07-2005, 15:47
  3. Alternativa k PocketIE
    Od Ruka_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC