Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

PocketIE - hesla, downloading

mad.hat (42)|30.6.2005 22:53
Ahoj všem, mám pár otázek k téhle sice ne moc populární aplikaci, ovšem u mě pořád používané:
1. Kam se ukládají hesla a popř. to, zda certifikát beru jako bezpečný či nikoliv (konkrétně u https stránek)
2. Jak se dá zjisit přesná adresa stahovaného souboru, protože bych chtěl používat externí downloader místo zabudovaného.
Dík moc, tohle jsou pro mě životně důležitý věci, takže mi v podstatě zachráníte život :D
wilibald (46)|1.7.2005 07:18
[QUOTE="mad.hat"]
2. Jak se dá zjisit přesná adresa stahovaného souboru [/QUOTE]
To je dobrá otázka, doufám, že se tady i já něco zajímavého dozvím.
Osobně používám VITO MobileDownloader, při jehož instalaci se dotáhne do IE volba "Mobile Download" (přidržet stylus na odkazu a vybrat z menu).
beecher (9270)|1.7.2005 09:02
Stanardne to nejde, s plug-inem MultiIE (placeny) se na odkazu podrzi stylus a v menu se vybere View Link Address a ukaze se odkaz nebo se vybere Copy Link Address pro zkopirovani adresy odkazu.

Na ty prihlasovaci udaje a ty certigikaty se jeste podivam, ale predpokladam, ze to bude v internich databazich.
mad.hat (42)|1.7.2005 20:22
VITO znám, ale zjistil jsem, že je nepoužitelný v případě, kdy odkaz na stahovaný soubor je obrázek a je škoda, že je placený, protože jinak má skvělé funkce.
Jak na spasení čekám na Mozillu Minimo, snad to bude umět.
mad.hat (42)|6.7.2005 22:55
Btw. teď jsem si uvědomil další věc - nevíte někdo, proč je rychlost stahování v IExploreru tak pomalá? Nedostanu z toho víc, než průměrně 30KB/s...když zapnu EZDownload, tak to letí kolem 100KB/s.