Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

čítač dat

Zdenička_oldd (292)|30.6.2005 10:54
Jaký soft používáte na počítání přenesených dat?

Zkoušela jsem GPRS Traffic Counter od ALL-locatins. Spokojenost. Po uplynutí trial verze jsem pro změnu vyzkoušela Spb GPRS Monitor. Velice přijemný software, zvlášť možnost volby z tarifů podle současných ceníků operátorů... Takže práce s nastavením je teměř nulová.

macula_ce4you (691)|30.6.2005 11:06
Hned na poprvé jsem sáhl po Spb GPRS Monitor. Je fakt dobrej a nemám potřebu zkoušet něco jiného. :D
Zdenek Malinsky (9781)|30.6.2005 12:01
Mám tarif Unlimited, takže nepoužívám nic. Zkoušel jsem SPB GPRS Monitor, ale spíše jen pro kontrolu rychlosti GPRS připojení. O jeho přesnosti dost pochybuji, protože mi GPRS od T-Mo běhalo skoro jako EDGE ještě před jeho spuštěním. I když je fakt, že se mi to týmoubajlí GPRS zdáválo vloni v říjnu a listopadu rychlejší. Fakt nedokážu posoudit-je to jen pocitově.
Myslím, že pokud nemáte MDA nebo smarty a tedy se připojujete přes mobil, stačí na měření měřáček přenesených dat, který je v mobilu. Vždy k datumu konce zúčtovacího období vynuluju a jedu dál. Tedy spíše to mám jen pro orientaci, jak jsem byl aktivní a kolik jsem toho trávil u "strojů".
beecher (9270)|30.6.2005 12:05
Mne na vyuctovani hezky ET vypise, kolik jsem toho postahoval... Hezky vysoky cisla... :D
Jeste ze mam ET DN...
Zdenička_oldd (292)|30.6.2005 12:32
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]Myslím, že pokud nemáte MDA nebo smarty a tedy se připojujete přes mobil, stačí na měření měřáček přenesených dat, který je v mobilu.[/QUOTE]
Jenže v MPx není.
macula_ce4you (691)|30.6.2005 13:00
Taky GPRS Monitor používám jen pro zjištění kolik kilobajtů vlastně stáhnu. Jsem teď čerstvým majitelem tarifu Internet Mobil od Eurotelu :D . Dokud jsem se připojoval jen přes GPRS Instatnt, radši jsem to nesledoval. Úplně mě stačilo měsíční vyúčtování. :(( :$:
lukike (278)|3.7.2005 07:39
Ja pouzivam Imeter hm,jednoducha 30kB aplik....xi :D
Prenesene data sa zobrazuju v hornej liste,mozete si pozriet kolko MB ste minuli za predosli mesiac atd,..pocita aj GSM data :)
Zdenek Malinsky (9781)|3.7.2005 12:41
[QUOTE="Zdenička"][QUOTE="Zdenek Malinsky"]Myslím, že pokud nemáte MDA nebo smarty a tedy se připojujete přes mobil, stačí na měření měřáček přenesených dat, který je v mobilu.[/QUOTE]
Jenže v MPx není.[/QUOTE]Myslel jsem ty, kdo mají jen PDA a k netu se připojují přes mobilní telefon. Mobil má v sobě čítač přenesených dat.