Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nový T-Mobile SDA II již v září [smartmania.mobilmania.cz]

Zdenek Malinsky (9781)|30.6.2005 07:41
T-mobile ve své tiskové zprávě o rychlém internetu Web’n’Walk zmínil také některé informace o novém smartphone telefonu T-Mobile SDA II. Tento smartphone by měl mít vylepšený a optimalizovaný internetový prohlížeč pro rychlé prohlížení stránek. T-mobile si od tohoto telefonu slibuje masové rozšíření právě díky podpoře rychlého internetu.Telefon by se měl na trh dostat v průběhu září. K dispozici budou dvě verze telefonu, jeden s název T-Mobile SDA II a druhý s přídavkem Music, ten bude navíc obsahovat 1,3Mpx fotoaparát.

Smartphone bude postavený na operačním systému Windows Mobile 5, rozlišení displeje je 176x220 (262 000 barev). Telefon bude mít 32MB RAM a 64MB ROM, podporu MiniSD karet.

článek na smartmania s obrázky

tisková zpráva T-Mobile
Arius_ce4you (49)|30.6.2005 13:24
sak ale v zahranici uz sda music je davno ci sa mylim?
hybo (3107)|30.6.2005 14:03
ano, ale SDA a nie SDAII ;)
beecher (9270)|30.6.2005 14:07
BTW Trochu to marketingove oddeleni T-Mobilu nezvladlo, davat privlastek Music necemu, co ma navic jen fotak... :D
hybo (3107)|30.6.2005 14:11
jsou tam jinak oznacene tlacitka, vis? ;)
beecher (9270)|30.6.2005 15:23
Hm, ja mam na Dellu taky jinak namapovane tlacitka (o to stejne jde i v tomto pripade)... ;)
Jde mi o skutecne HW rozdily, v kterych zatim vidim jenom ten fotak. U SDA I ten pridavek Music je logicky, protoze Music mel tech tlacitek narozdil od SDA I vic (na ovladani toho MP3 prehravace), ale v pripade SDA II?

Spise je zajimavy ten "free Internet"...[QUOTE]T-Mobile is the first carrier in Europe to bring free Internet to mobile phones[/QUOTE]Tim mysli free as freedom nebo free as free beer? :D
To by byla docela rana...