Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jarouš = Zdeněk Mallinsky ??

Jarouš_ce4you_oldd (1206)|29.6.2005 18:16
Nějak blbnou v poslední době odkazy na příspěvky, jako příklad uvedu poslední příspěvek sekce "Software", kde je uvedeno moje jméno a čas příspěvku 17.42 hod., koukám na to jako vejr, to jsem ještě nebyl doma... kliknu na grafiku stránky u jména, která mne navede na onen poslední příspěvek, no a autorem je Zdenda, co se to děje??
Miloš Strouhal (3997)|29.6.2005 18:20
No to znamená, že jsi rozdvojená osobnost, a že Zděněk a Jarouš je ve skutečnosti jedna a tatáž osoba s dvěma registracemi, akorát pokaždé pod jiným nickem! :D :D :D
No, a takhle nějak vznikají ty fámy.. ;)
Zdenek Malinsky (9781)|29.6.2005 19:05
A jak se říká roztrojená osobnost?
No, ale kdybychom měli jen jeden nick a příspěvky dohromady, tak bychom se dostali na 5. místo před Miloše ;)
hybo (3107)|29.6.2005 19:07
stejne jste silenci, tolik prispevku za takovou dobu, to snad ani nic jine nedelate, at jsi jeden, dva, nebo tri :D
Zdenek Malinsky (9781)|29.6.2005 19:26
Zrovna ty můžeš něco říkat. Ráno zapnu počítač, dám vyhledat příspěvky za posledních 24 hodin a pokud je to brzy ráno, tak se objeví dobré ráno s beecherem a pokud až trošku později dopoledne, tak zase snídáte s hybem. :D :D :D
hybo (3107)|29.6.2005 19:36
no, ale zkus si kouknout, jak dlouho jsem tu ja a jak dlouho dalsi v TOP rebricku.... jsem tu, pokud nepocitam naseho "pana" nejstarsi, moje ID je 2 a to uz mluvi za vse. A to nerikam o tom, ze jsem tu byl jeste davno predtim, nez tu diskuze pan zavedl :D jsem proste dedecek :yes:
Pavel Koza (4761)|30.6.2005 08:47
Ufff, jeste jednou a pomalejc...:oops:
Pavlucha (1496)|30.6.2005 09:07
[QUOTE="Jarouš"]Nějak blbnou v poslední době odkazy na příspěvky, jako příklad uvedu poslední příspěvek sekce "Software", kde je uvedeno moje jméno a čas příspěvku 17.42 hod., koukám na to jako vejr, to jsem ještě nebyl doma... kliknu na grafiku stránky u jména, která mne navede na onen poslední příspěvek, no a autorem je Zdenda, co se to děje??[/QUOTE]

Nemá to na svědomí editace stránky (diskuse) moderátorem?
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|30.6.2005 09:37
[QUOTE="Pavel Koza"]Ufff, jeste jednou a pomalejc...:oops: [/QUOTE]
Pokud je Ufff směřováno k prvému příspěvku, tak jsem byl včera uveden na hlavní stránce příspěvků jako autor posledního příspěvku v sekci Software (sloupec "Poslední příspěvek"), nic jsem ale nepsal a proto jsem kliknul na ikonu stránky u mého jména, jako autora posledního příspěvku a zobrazil se onen poslední příspěvek, ale jeho autorem byl ZM, tzn. čas příspěvku byl OK, ale autorem byl někdo jiný, než bylo uvedeno na titulní straně diskuze, ufff, je to srozumitelné?? ... blbě se to popisuje :D
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|10.7.2005 12:40
Tak jsem to opět zaregistroval, tzn. problém jména autora posledního příspěvku ... prostě občas to udělá chybu a jako jméno autora posledního příspěvku naskočí na titulní stránce diskuze jméno zakladatele onoho tématu, včera jsem to postřehl u Crusadera a Pinochia, dnes jsem např. psal příspěvek k phoneAlarmu a na titulní straně je jako jeho autor uveden zakladatel tématu, tzn. Šeba, pokud kliknu na ikonu stránky u jeho jména, naskočí můj příspěvek... kde udělali soudruzi z NDR chybku??
Zdenek Malinsky (9781)|10.7.2005 12:51
Nehul tu trávu, pak vidíš i to, co tam není:!: :D :D
Takže jsi nejen Zdenek Malinsky, ale i Seba a Pinochio:?: :?: :?: :O
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|10.7.2005 13:04
No tebe a Šebu jsem ještě schopen tolerovat, ale včera někdo psal příspěvek do debaty "Pinochio a jeho neviditelná cihla" a jako autor tam byl uveden Pinochio (zakladatel tématu), ale příspěvek psal někdo jiný, dovedeš si představit to zděšení skutečného autora příspěvku? To samé je v případě GSM, kde Crusader před časem udělal pořádek v tématech kolem jednotlivých navigačních programů, tzn. že je uveden jako jejich zakladatel a často se stane, že je na titulní straně diskuze označen v levém sloupci jako autor posledního příspěvku, no a pokud klikneš na ikonu stránky, tak se sice dostaneš na poslední příspěvek, ale autorem je někdo jiný...
Zdenek Malinsky (9781)|10.7.2005 13:44
To je situačka. Dřív si někdo myslel, že je Napoleon a teď, což mě těší, Zdenek Malinský :D
Tady pomůže buď Pavel Koza nebo tady:yes:
kchrz_ce4you (120)|10.7.2005 14:04
Tak bohnice bych rozhodně nedoporučoval, máme v Praze lepší psychiatrie. Byl jsem tam na exkurzi.Bohnice jsou za trest pro nejdrsnější případy. Tam člověka rozložej na prvočinitele.Nenene, pryč.
filipko_ce4you (115)|10.7.2005 15:08
[QUOTE="Zdenek Malinsky"] Tady pomůže buď Pavel Koza nebo tady:yes: [/QUOTE]
Citujem z Práva a povinnosti pacientů:

2 POVINNOSTI PACIENTA

Pacient PLB má zejména tyto povinnosti :
- mít snahu žít zdravě a vyvarovat se vlivů škodlivě působících na jeho zdraví (ZPZL čl. II)
- vyvarovat se jednání, jehož cílem je vědomé poškození vlastního zdraví (ZVZP, §12, písm. g),
- dodržovat opatření směřující k odvrácení nemocí (ZVZP, §12, písm. f),
...
- nepožívat ... alkoholické nápoje a návykové látky

He he, nic pre komunitu ce4you.
kchrz_ce4you (120)|10.7.2005 18:39
No my ty práva a povinnosti pacochů máme maličko jinak :D