Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

image ROM

vinklman (5)|29.6.2005 12:50
Dobry den mam Ipaq 4700 s nj RAM.Potreboval bych ji zmenit na aj,protoze na nj nejde CJ lokalizace,kterou potrebuji na GPS navigaci.V diskuzi me poradili,ze jde udelat image na sd card,ale nenasel jsem nikde navod(mozna jsem hledal spatne) jak na to.Moc prosim,kdyby byl nekdo tak hodny,a zaslal me ji na email.Nevim jestli se me po zmene RAM nezmeni registracni cisla v Pocket KiM a pak me to nepujde zaregistrovat.A jeste jeden problem,jestli je cj lokalizace na image,nebo jestli jdou pouzit reg.cisla s PDA ze kteryho je image vytvorena.Mozna se ptam na veci,ktere jsou jasny,ale ja o nich nemam ani paru.Dik
hybo (3107)|29.6.2005 12:57
prvne, nejedna se o RAM, ale o ROM, dale pak je potreba mit zarizeni, ktere ma tuhle ROM anglickou a pak pres terminal udelat zalohu (popsanu zde, staci hleda)..je mozne, ze se pocketkim musi preregistrovat, ale to pokud vim, neni problem...lokalizace je u tohodle zarizni na seriove cislo...
PavelR. (2184)|29.6.2005 20:08
... kratky navod jak provest zalohu ROM na viz zde. Jak pise hybo je potreba mit zarizeni s anglickou ROM a rovnez min. 256 MB SD kartu (na CF bootloader zalohovat neumi) - tj. s technickeho hlediska nic sloziteho. Pozor ale jedna se o poruseni licencnich podminek nebot licence na OS se vztahuje jen na puvodni jazykovou verzi.

PavelR.