Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 9 z 61 PrvníPrvní ... 78910111959 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 121 až 135 z 915

Téma: TV přehled - něco pro televizní maniaky

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Kdyz budete chtit pridavat polozky do kalendare, muzete pro .NET CF 1.0 pouzit tuto knihovnu.

http://microsoft.com/downloads/detai...displaylang=en

Jedna se o API wrapper nad COM objektem Pocket Outlooku.

V .NET CF 2.0 jsou jiz managed tridy pro praci s Outlookem

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Rene, nemyslel jsi spise toto? Tvuj odkaz vede na sample jak pouzit InTheHand, coz je placena componenta (jestli se nepletu ).

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Presne tak, diky za opravu, nejak se mi popletly samply, co mam na disku

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od beecher
    Rene, nemyslel jsi spise toto? Tvuj odkaz vede na sample jak pouzit InTheHand, coz je placena componenta (jestli se nepletu ).
    Díky mrknu na to, tu placenou jsem předtím našel, ale to druhé nee

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

No tak jsem konečně odstranil "chybu při nahrávání dat". Měl jsem úpravu v registrech - Změna zobrazení DATUMU v today pluginu Datum. Když jsem si pročítal celou diskuzi, tak jsem v jednom příspěvku od miramarese našel narážku na datum. Vrátil jsem ho zpět a ejhle - přece se točí. ) Konečně to chodí a já jsem spokojeným uživatelem.

PS. Místo na Today teda už fakt nemám, ale kdyby byl plugin tohohle prográmku, tak to holt nějak překopu

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2005

Citace Původně odesláno od RStein
    Kdyz budete chtit pridavat polozky do kalendare, muzete pro .NET CF 1.0 pouzit tuto knihovnu.

http://microsoft.com/downloads/detai...displaylang=en

Jedna se o API wrapper nad COM objektem Pocket Outlooku.

V .NET CF 2.0 jsou jiz managed tridy pro praci s Outlookem
    ehm mám takovej blbej dotaz... jak se to udělá aby se to ukládalo??? nějak jsem na to nepřišel

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

Skvely program, diky moc. Ovladani neni prilis intuitivni, ale ja po chvili celkem pochopitelne a dvou chvilich se na nej da zvyknout :-)
    Z nazoru, co jsem zde cetl, se pridavam zejmena k:
    * barevne zvyrazneni kanalu a/nebo typu poradu (film, serial, dokument etc.)
    * open source
    * automaticke stahovani a promazavani starsich datumu
    * vyhledavani podle typu poradu nebo casti nazvu

ale i pres par nedostatku (ci spise zalezitosti k pridani/zdokonaleni) se jedna o opravdu velmi zdarily pocin.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Omlouvám se všem, že se teď nic neděje, mám rozdělanou novou verzi, ale nedostává se mi čas. Musím dodělat pár věcí, které mě živí, takže buďte trpělivý a určitě se dočkáte nové a lepší verze

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Kdyz spustim, tento programek, tak trva strasne dlouho (cca minutu) nacitani dat. Respektive je videt "sloupcomer" a teprve po asi minute se zacne naplnovat a zobrazi se programy ktere bezi v aktualnim case.

Trva vam to take tak dlouho?

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od Kocir
    ..Trva vam to take tak dlouho?
    Ne, mně to trvá jen 18 vteřin .

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Kdyz spustim, tento programek, tak trva strasne dlouho (cca minutu) nacitani dat. Respektive je videt "sloupcomer" a teprve po asi minute se zacne naplnovat a zobrazi se programy ktere bezi v aktualnim case.

Záleží na tom, kolik programů máš staženo, na začátku se to všechno načítá, takže čím víc programů, tím to trvá déle :-) ale neboj, pracuju na optimalizaci...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Citace Původně odesláno od miramares

Záleží na tom, kolik programů máš staženo, na začátku se to všechno načítá, takže čím víc programů, tím to trvá déle :-) ale neboj, pracuju na optimalizaci...
    Mam tam:
    CT1
    CT2
    Markiza *)
    Nova
    Prima
    Hallmark **)
    STV2 *)
    Animal Planet *)
    Discovery *)
    National Geographic **)
    Reality **)
    Spektrum *)

*) Porady stanice se zobrazi pouze v okne aktualne bezicich poradu
    **) Porady stanice se nezobrazuji ani v okne aktualne bezicich poradu ani v TV programu.

Registrace
    Feb 2007

Nějak to přestalo aktualizovat. Píše to "Chyba při nahrávání dat". Funguje to někomu? Bude se program nějak opravovat a rozvíjet, nebo je to finální nedodělek? Dopište to někdo, je škoda zahodit tolik skvělé práce. Mně by pro začátek stačilo, kdyby šlo nějak zavřít okno "Právě hrají"

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2004

Citace Původně odesláno od karlic
    Nějak to přestalo aktualizovat. Píše to "Chyba při nahrávání dat". Funguje to někomu? Bude se program nějak opravovat a rozvíjet, nebo je to finální nedodělek? Dopište to někdo, je škoda zahodit tolik skvělé práce. Mně by pro začátek stačilo, kdyby šlo nějak zavřít okno "Právě hrají"
    Taky mi to prestalo chodit. Nedodelky to sice ma, me by ale stacilo aby to slo aspon tak jak doted. Prestaly fungovat i stranky s timto programem, tak nevim co se deje .

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2005

No jo, asi Mirovi hapnul server. Vcera to jeste slo. Je to skoda, ze je to vazane na jeho serveru, ktery musi delat konverzi dat a ze to nejde brat treba nekde z 365dni.cz (tam je to snad dokonce na 14 dnu dopredu :-) )

Strana 9 z 61 PrvníPrvní ... 78910111959 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Televizní program pro WM6 - Freeware
    Od TheMelin v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 24
    Poslední příspěvek: 02-12-2009, 12:58
  2. Televizni program
    Od LUK.Krejci_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 10-12-2006, 07:56
  3. Neco konci, neco zacina aneb neco ze zivota...;)
    Od Pavel Koza v sekci Off topic diskuze
    Reakcí: 50
    Poslední příspěvek: 28-09-2005, 19:07