Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 51 z 61 PrvníPrvní ... 414950515253 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 751 až 765 z 915

Téma: TV přehled - něco pro televizní maniaky

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2007

Vidim tady samou chvalu, tak bych to rad zkusil jeste jednou. Prvne se mi programek nepodarilo nainstalovat, nejak jsem to asi instalnul, protoze po spusteni se sice programek spustil, ale na obrazovce bylo jen sedobile pozadi programu bez textu, takze jsem nejspis nekde udelal nejake chyby, tak jsem ho pak odstranil. Tak jeste jednou, stahl jsem si oba soubory (potrebuji je oba? pripadne ktery?) a prosim o radu kam presne je umistit a odkud spustit instalaci. Mam Artemis s WM5. Dekuji moc, Shemik.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Pro WM 5 je tento soubor tvprogram.exe, ten zkopíruj do předpřipraveného adresáře (např. TV). Do stejnýho adresáře musíš zkopírovat samotná data, které vygeneruješ na palm.sitina.cz. Je to soubor tvprogram.txt. Pak program jednoduše spustíš. Nic se neinstaluje.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2007

Tak parada, dik za radu, jede to a dobre. Ta nabidnuta moznost ulozeni do diare je super.

- Mohu se jeste zeptat na co je to sedive nevyuzite volne pole s posuvniky v dolni casti pod seznamem stanic?

- a jak funguje aktualizace? Vzdy ruco vygenerovat a vlozit novy program, nebo umi i sam?

Jinak take dik a poklona autorovi, perfektni programek.

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2007

Schemik:
    - Tam se zobrazuje popisek k vybranému pořadu, je-li v tvprogram.txt přítomen. A nebo se v něm zobrazuje právě hledaný kus textu. Hledání: napíšete text, co hledáte na klávesnici. Hledá se jen v názvech a rozlišují se malá a velká písmena.
    - Na stahování aktualizací se tu povalují několik stran zpět hned 2 prográmky.

Přikládám verzi, co má po spuštění focus na seznamu stanic, jak tu sikula05 chtěl.

MilaCzeque
    Připojené soubory Připojené soubory

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2007

Dekuji za info, programek slouzi skvele. Mohl by sem prosim nekdo dat odkaz, nebo mi rici, ktery z tech programu na aktualizovani je co se tyka nastaneni a instalace jednodussi? To bude snad vse. Dekuji mnohokrat. Shemik.

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2007

i já přidávám své velké díky a obdiv! již nějaký čas TVprogram používám a musím říct GENIÁLNĚ-JEDNODUCHÉ. Zdá se že poslední úprava byla to co chybělo k dokonalosti-ale jak sleduji autora-on zas něco vymyslí. ještě jednou díky!

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Přikládám verzi, co má po spuštění focus na seznamu stanic, jak tu sikula05 chtěl.

MilaCzeque[/QUOTE]

Děkuji moc...funguje skvěle

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Neni co dodat.

Spickove promakana a proverena aplikace.

DEKUJEME MNOHORKAT :yes: :yes: :yes:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Mandark: Jedna prosba - slo by do seznamu stanic pridat AXn Sci fi? Diky moc...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

milaczeque: Jeste jsem si vsiml, ze mohu spustit vice instanci TV Programu. Je to zamer? Nebylo by lepsi dodrzovat design guidelines pro WM a aktivovat pri novem spusteni jiz bezici instanci? Diky!

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2007

RStein: Nn, záměr to není, spíš byproduct toho, že nepoužívám wizarda na tvorbu kostry aplikace. Přidám si to do todo listu.

All: Zjistil jsem, že tam mám Y2k8 bug, 1. ledna 2008 to začne program zobrazovat na 1. ledna 2007. Protože v tvprogram.txt není uveden rok na který se to vztahuje, musel jsem tam 2007 zadrátovat napevno, nepropadejte panice, do Silvestra vydám verzi pro rok 2008 a časem se to bude dát nastavit v .ini souboru.

MilaCzeque

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2007

všiml jsem si že mi přestalo fungovat vyhledávání dle datumu.moc to nepoužívám a tak nevím od které přesně verze-v poslední době proběhlo několik aktualizací.
    dělá to i ostatním?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

fandap: Ano, take mi na pozadovane datum TV program neskoci - ale nepravidelne. Obcas ano, obcas ne - loterie.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2007

Kolegacci, kdyz si na "http://palm.sitina.cz" davam vygenerovat soubor s daty TV programu, tak vzdy zadam nazev souboru "tvprogram" a vystup do TXT, ale kdyz si jej vygeneruji na laptopu, tak je vse ok, vypadne z toho soubor "tvprogram.txt", ale kdyz si jej vygeneruji na Artemisu, tak mi to vzdy misto "tvprogram.txt" vyhodi soubor "index.php" a to i kdyz mam pred vygenerovanim zadan nazev souboru tvprogram a vystup do TXT. Cim to a co s tim :?:

Bylo by jednodussi, vygenerovavat si aktualizaci primo v Artemisu a nemuset vzdy pres pocitac.

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2007

Shemik: Co ti brání ten soubor přejmenovat na tvprogram.txt?

Přikládám build pro rok 2008.

MilaCzeque
    Připojené soubory Připojené soubory

Strana 51 z 61 PrvníPrvní ... 414950515253 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Televizní program pro WM6 - Freeware
    Od TheMelin v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 24
    Poslední příspěvek: 02-12-2009, 11:58
  2. Televizni program
    Od LUK.Krejci_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 10-12-2006, 06:56
  3. Neco konci, neco zacina aneb neco ze zivota...;)
    Od Pavel Koza v sekci Off topic diskuze
    Reakcí: 50
    Poslední příspěvek: 28-09-2005, 18:07