Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 61 PrvníPrvní 123451353 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 915

Téma: TV přehled - něco pro televizní maniaky

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2004

Díky moc za tenhle program, to je to o co jsem žádal v threadu programpvání.

Plugin do today - opravdu by se hodil.
    Vyhledávání podle typu pořadu (dokument, seriál,...).
    Možná i zobrazení informativních obrázků.
    Zrychlení startu celé aplikace.

To je zatím snad vše co mě napadlo.

Ještě jednou díky.

Registrace
    Feb 2007

Pěknej program.
    Jde nějak udělat, abych viděl v právě běžících programech jen 4 TV programy (stanice)?
    Jinak mně by se víc libilo mít vybrané stanice ve sloupcích vedle sebe a výškově seřazené podle času, něco jako na tvprogram.cz

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2004

Sem asi uplne blbej, ale jak to mam zprovoznit. Kdyz stahnu ten soubor a nakopcim do PDA, tak zadny z tech souboru nejde spustit. Fakt nevim co s tim, mozna to je tim, ze sem fakt prepracovanej. Stahnul sem a nainstaloval znova Netcf a nic.

Nováček
    Registrace
    May 2005

Jarek72 napsalap.s. takova blbost. Myslim si ze by nebylo spatny dat nazvy dnu v tydnu aspon zkratky(PO,UT,ST ...). Protoze treba u me, kdyz se chci podivat co budou davat v sobotu tak musim v hlavne prepocitavat kolikatyho bude ten den.
    Já mám přenastaven formát zobrazování systémového datumu ( vychytávka v registrech) ve formátu "středa, 29.června 2005" a tento formát se mi zobrazuje i pro výběr dne ve zde diskutovaném SW.

Nováček
    Registrace
    Jun 2005

Citace Původně odesláno od Dzejkob
    Sem asi uplne blbej, ale jak to mam zprovoznit. Kdyz stahnu ten soubor a nakopcim do PDA, tak zadny z tech souboru nejde spustit. Fakt nevim co s tim, mozna to je tim, ze sem fakt prepracovanej. Stahnul sem a nainstaloval znova Netcf a nic.
    No nejses sam ja to taky nemuzu rozchodit a uz hezkou chvilku sem tomu venoval....

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Blbí nejste, jen na to musíte přijít (já až napočtvrté ).
    Trochu zavádějící je upozornění, že musíte nejprve nahrát data. Jenže nejprve se musí nahrát kanály (data > kanály), pak Data > nahrát data a vybrat kanál a šipkou ve tvaru "V" ho vybrat do spodního okna. Pak už jen vybrat datum od-do a může se nahrát. Po nahrání nezapomeňte uložit.

PS:
    všichni, co tvrdíte, že nejste TV maniaci, přiznejte, že jen proto, že cihla nemá TV tuner .

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Možná by bylo i dobré jednotlivé řádky na přeskáčku barevně odlišit pro rychlejší orientaci.První bílej, druhej šedivej, třetí bílej, čtvrtej šedivej atd.
    Jinak supr prográmek :yes:

Nováček
    Registrace
    Jun 2005

Citace Původně odesláno od ipf
    Blbí nejste, jen na to musíte přijít (já až napočtvrté ).
    Trochu zavádějící je upozornění, že musíte nejprve nahrát data. Jenže nejprve se musí nahrát kanály (data > kanály), pak Data > nahrát data a vybrat kanál a šipkou ve tvaru "V" ho vybrat do spodního okna. Pak už jen vybrat datum od-do a může se nahrát. Po nahrání nezapomeňte uložit.

PS:
    všichni, co tvrdíte, že nejste TV maniaci, přiznejte, že jen proto, že cihla nemá TV tuner .
    Porad nic jakmile dam data/kanaly pak ulozit a nahrat tak to napise chyba pri nahravani dat a zaroven to smaze vsechny ulozeny kanaly takze seznam je nasledne prazdny...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Tak jsem tenhle programek konecne take objevil , autorovi dekuji, funguje super

EDIT: Stačí použít pro opravu tlačítko upravit nebo před odesláním překontrolovat pomocí tlačítka náhled.

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od mathes
    ...Porad nic jakmile dam data/kanaly pak ulozit a nahrat tak to napise chyba pri nahravani dat a zaroven to smaze vsechny ulozeny kanaly takze seznam je nasledne prazdny...
    To je divné, zřejmě se to s něčím hádá.
    A co na to tvůrce? Bylo by dobré popsat přesný postup, jak program zprovoznit, protože jsem také tápal a jak je vidno, někdo jej nezprovoznil vůbec.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Martin Nenička
    Jarek72 napsalap.s. takova blbost. Myslim si ze by nebylo spatny dat nazvy dnu v tydnu aspon zkratky(PO,UT,ST ...). Protoze treba u me, kdyz se chci podivat co budou davat v sobotu tak musim v hlavne prepocitavat kolikatyho bude ten den.
    Já mám přenastaven formát zobrazování systémového datumu ( vychytávka v registrech) ve formátu "středa, 29.června 2005" a tento formát se mi zobrazuje i pro výběr dne ve zde diskutovaném SW.
    přesně tak, formát data záleží na nastavení v PDA, viz. třeba předchozí obrázky v diskusi od někoho z SR, takže to měnit nebudu.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Dzejkob
    Ten CAB se instaluje sám, ne?? Měl by vzniknout adresář v \Program files\TV_PDA a tam je "TV_PDA.exe" ten se spouští. Jinak v programech vznikne po instalaci zástupce...
    Napiš mi kdyžtak jaké soubory se nainstalovali...

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od ipf
    Citace Původně odesláno od mathes
    ...Porad nic jakmile dam data/kanaly pak ulozit a nahrat tak to napise chyba pri nahravani dat a zaroven to smaze vsechny ulozeny kanaly takze seznam je nasledne prazdny...
    To je divné, zřejmě se to s něčím hádá.
    A co na to tvůrce? Bylo by dobré popsat přesný postup, jak program zprovoznit, protože jsem také tápal a jak je vidno, někdo jej nezprovoznil vůbec.
    Zkusím teda popsat z hlavy, jak by to mělo být, ten si to nemůžu nasimulovat...
    1) CAB nahrát do PDA
    2) nainstalovat
    3) spustit (třeba v programech přes zástupce (TV)
    4) měli by tam být kanály - dá se ověřit v Data -> Kanály
    - když tam nic není, tak nejprve tlačítko "Nahrát", měli by se načíst kanály, pak "Uložit"
    5) musejí se stáhnout data - Data -> Nahrát data
    a) první combo obsahuje všechny kanály, vybere se kanál a tlačítkem "V" se přidá do seznamu
    b) nastavit datum od z výběru a datum do
    c) tlačítko "Nahrát" nahraje data a hned se zobrazí formulář s přehledem načtených dat
    d) "OK" zavře formulář s přehledem a jsme zpět, ve status baru je počet načtených dat
    e) tlačítko "Uložit" uloží načtená data a přepíše původní data!!
    6) teď už by mělo fungovat vše, např. přehled Data -> TV program

Nováček
    Registrace
    Mar 2005

přesně tak, formát data záleží na nastavení v PDA, viz. třeba předchozí obrázky v diskusi od někoho z SR, takže to měnit nebudu.
    Muze te mi nekdo teda napsat jak to muzu zmenit abycht tam videl i ten nazev dne ??? hledal jsem to v system/reg.setting a nikde jsem nic nenasel

Nováček
    Registrace
    May 2005

Používám tento postup ( zkopčený ještě z dávných dob MDA.WIKI - "beecher), ale jinak jsem to viděl v nějaké místní diskusi o registrech a jejich úpravách ( moje babička říkávala "kdo hledá najde.."
    Změna datumu v Today pluginu
    Pomocí nějakého registry editoru upravte ve větvi "HKLM\nls\overrides\" hodnotu klíče "SLDte":
    dddd - den v týdnu
    ddd - den v týdnu (dvoumístná zkratka)
    dd - den v měsíci (s vodíci nulou)
    d - den v měsíci (bez vodíci nuly)
    MMMM - měsic jménem
    MM - měsíc číslem (s vodící nulou)
    M - měsíc číslem (bez vodící nuly)
    yyyy - rok na 4 místa
    yy - rok na 2 místa
    Příklady: čtvrtek, 22. července 2004 = dddd, dd. MMMM yyyy
    čt 22.7.04 = ddd dd.M.yy
    Po úpravě proveďte soft-reset...

Strana 3 z 61 PrvníPrvní 123451353 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Televizní program pro WM6 - Freeware
    Od TheMelin v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 24
    Poslední příspěvek: 02-12-2009, 11:58
  2. Televizni program
    Od LUK.Krejci_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 10-12-2006, 06:56
  3. Neco konci, neco zacina aneb neco ze zivota...;)
    Od Pavel Koza v sekci Off topic diskuze
    Reakcí: 50
    Poslední příspěvek: 28-09-2005, 18:07