Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

TV přehled - něco pro televizní maniaky

Pavel Koza (4761)|29.6.2005 09:01
http://www.twicem.net/templates/products.aspx?ID=5&ParentMenuID=8

Pokud patří "zírání na bednu" mezi vaše oblíbené denní činnosti, možná stejně jako já postrádáte nějakou malou, ale chytrou aplikaci nahrazující papírový TV program. Něco možná pro Pocket PC existuje, ale ï podle diskuzí na tomto serveru je situace v této oblasti dost tristní...

Včera mi přišla SZ od uživatele miramares, který mi trochu nesměle představil svůj projekt. Už z názvu - TV přehled - logicky vyplývá, jaký má apliakce smysl. Mezi vlastnosti se dá uvést:

  • nabídka z cca 30ti různých kanálů
  • stažení přehledu televizních pořadů pro vybrané kanály na max. 7 dní dopředu
  • prohlížení televizních pořadů po jednotlivých kanálech a dnech
  • filtrování přehledu podle kanálů, dnů a času
  • zobrazení právě hraných pořadů a x následujících pořadů
  • nastavení upozornění na konkrétní televizní pořad s definovaným předstihem

V tuto chvíli jde o betaverzi programu a autor bude velmi vděčný za postřehy a komentáře.
00073128_ProgramOverview_FgaA.jpg 00073128_ProgramOverviewDetail_6g6C.jpg 00073128_CurrentProgram_iW9J.jpg
j-cop (80)|29.6.2005 10:14
Moc hezký, už mě nebavilo pokaždé se někam připojovat. Chybí mi tři malý detaily.
a) mohlo by to stažená data ukládat automaticky, to potvrzení je tam podle mě zbytečný (když už, tak alespoň volbu "ukládat pokaždé".
b) kdyby se po spuštění programu provedl "update", ušetřilo by to taky pár kliknutí :)
c) - a to už je opravdu detail - na VGA je spousta místa, druhý sloupeček s vybraným programem by se taky vešel

Každopádně :yes: a dík.
oltcit (1098)|29.6.2005 10:48
Záslužný počin :) Pripájam sa k pripomienkam predošlého a dodávam : Markízu nenačíta :(
Sci-Fi : keby bola väzba aj na streamované radio/TV vysielanie ,nejaký "výcuc" dostupných vysielaní,napr. z www.radia.sk s asociaciou na konkretny prehrávač,hmm to by bolo :)
00073157_tvprog_e047.jpg
Suri_ce4you (117)|29.6.2005 11:17
Super aplikace!!!! Jednoduchá přehledná. Připojuji s k automatické aktualizaci a druhá věc, odkud to sosá programy? Nešlo by tam přidat třeba CS Film a Film+ ??? Ty totiž nejsou ani v TV časopisech (zatím).... Ale autor to tu možná ani nečte a jeho stránka "kontakt" je velice skromná.... :))
miramares (246)|29.6.2005 12:39
Ale samozřejmě, že to čtu, zajímají mě názory ostatních :-) Z datama je zatím problém, momentální zdroj není úplně dokonalý, tak hledám ještě nějakou alternativu...
Přiznávám, že občas to asi je zbytečně ukecané, ale je to zatím jen beta, potřebuje doladit ;-) s VGA rozlišením mám trochu problém v detekci a momentálně nemám žádné řešení, co by se mi líbilo, aby se to nemuselo dělit. No a ten automatický update by taky asi šel... samozřejmě na volbu v nastavení...
Tak, nějaké další připomínky?? ;-)
miramares (246)|29.6.2005 12:44
[QUOTE="j-cop"]a) mohlo by to stažená data ukládat automaticky, to potvrzení je tam podle mě zbytečný (když už, tak alespoň volbu "ukládat pokaždé".
b) kdyby se po spuštění programu provedl "update", ušetřilo by to taky pár kliknutí :)
c) - a to už je opravdu detail - na VGA je spousta místa, druhý sloupeček s vybraným programem by se taky vešel

Každopádně :yes: a dík.[/QUOTE]

a) to není velký problém
b) tady si nejsem úplně jist, jestli by to každý chtěl, přeci jen ne při každém spuštění je člověk online a někdy by ten update mohl být nevhodný, možná nějaké nastavení...
c) tohle jsem upřímně nepochopil, kde a jaký sloupec??
Vlastislav Šťastný (275)|29.6.2005 13:25
Tenhle program by se mi moc líbil. Ale po instalaci jsem se pokoušel nahrát data, BT zapnutý, zahlásil mi však chybu při nahrávání dat. Asi po dvou dalších pokusech jsem provedl SR, jestli to nepomůže. Nyní mi však zmizel výběr TV programů a nejsou už zde ani možnosti výběru datumů, od kdy do kdy. Pouze prázdné rámečky. Zkusím promyslet, co dělám špatně a provedu novou instalaci. Jinak myšlenka skvělá !
j-cop (80)|29.6.2005 13:28
[QUOTE="miramares"]
a) to není velký problém
b) tady si nejsem úplně jist, jestli by to každý chtěl, přeci jen ne při každém spuštění je člověk online a někdy by ten update mohl být nevhodný, možná nějaké nastavení...
c) tohle jsem upřímně nepochopil, kde a jaký sloupec??[/QUOTE]

a) fajn :-)
b) urcite by se dalo udelat v nastaveni ano / ne
c) viz obrazek, treba takto, samozrejme se spravnym programem (sorry, je to jen ukazka, zadna graficka prace :-P)
d) jeste jedna vec, pri otvirani ulozeneho souboru by to mohlo skakat na aktualni datum a prvni voleny kanal (skoda kazdeho kliku, ktery padne vedle)

Nicmene se mi to vazne libi - jednoduchy, prehledny, strucny a presto vserikajici. Good job.:yes:
00073207_Screen001_RuD6.jpg
beecher (9270)|29.6.2005 13:36
No, RealVGA se blbe detekuje, protoze OS nevraci ty udaje spravne. Ja mam rozepsanou open-source knihovnu (pac tu detekci taky potrebuji :D), ktera to snad bude vracet spravne, takze v Initu formu to pujde pouzit a spravne nastavit pro controly...

Stouchanec na zaver: Co to udelat open-source? ;)
miramares (246)|29.6.2005 13:48
[QUOTE="Vlastislav Šťastný"]Tenhle program by se mi moc líbil. Ale po instalaci jsem se pokoušel nahrát data, BT zapnutý, zahlásil mi však chybu při nahrávání dat. Asi po dvou dalších pokusech jsem provedl SR, jestli to nepomůže. Nyní mi však zmizel výběr TV programů a nejsou už zde ani možnosti výběru datumů, od kdy do kdy. Pouze prázdné rámečky. Zkusím promyslet, co dělám špatně a provedu novou instalaci. Jinak myšlenka skvělá ![/QUOTE]

Je důležitý, aby byl v systému MS CF NET 1.0 s SP3. Dá se to zjistit např. v "Nápověda" -> "O programu...", je tam na konci položka "Verze jazyka:" a vedle by měla být verze "1.0.4292.0"
Zdenek Malinsky (9781)|29.6.2005 13:58
Nešlo by jako zdroj dat použít toto? Občas na to kouknu, když chci vědět, zda náhodou tam není něco zajímavého. Většinou ne-e.:(
Martin Nenička (25)|29.6.2005 14:09
Dík moc autorovi, fakt dost praktické, jednoduché přehledné.:yes: :yes: :yes:
Pár námětů :
Add. 1 - v nastavení autoupdate při připojení k PC přes Activesync s možností nastavení počtu dnů v číselném formátu (třeba dopředu/následujících 1-6)
Add.2 - pro základní volby "ovládání prstem ??
Add.3 - barvičky podkladu pro úvodní stanu pro každý kanál s nabídkou aktuálních podkladů ( nikoliv konkrétně např. Prima- modrá Nova žlutá atd...)
Add.4 - Na úvodní straně (obrazovce) tedy alespoň mně funguje posun pouze na detail programu a zpět, ale nikoliv listování jednotlivými aktuálními programy (směr nahoru dolů)

Ale abych nebyl za "rejpala" , ještě jednou dík moc
Mira_ce4you_oldd (192)|29.6.2005 14:11
Opravdu mila vecicka na PDA :), ktera mi docela chybela (a to nejsem zadny TV maniak).
Taky se pripojuji s zadosti na doplneni moznosti automatickeho nacteni dat pri synchronizaci, popr. po urcite dobe.
Mozna by stalo i za zvazeni doplneni zobrazeni na ToDay obrazovku se zobrazenim prave probihajicich programu (vybranych) s moznosti rychleho prepnuti do nastaveni a rucniho update.


Mira
Vlastislav Šťastný (275)|29.6.2005 14:18
Ukázalo mi to verzi jazyka 1.0.3316.0. Takže zde je asi závada, mám verzi CF s SP 2. Díky za odpověď.
condys_ce4you (103)|29.6.2005 14:25
[QUOTE="Vlastislav Šťastný"]Ukázalo mi to verzi jazyka 1.0.3316.0. Takže zde je asi závada, mám verzi CF s SP 2. Díky za odpověď.[/QUOTE]
MAM STEJNOU VERZI JAZYKA,SLAPE MI TO OK,JEN TA APLIKACE SE MI TAK 20-30SEK. OTVIRA.
miramares (246)|29.6.2005 14:53
[QUOTE="Mira"]Opravdu mila vecicka na PDA :), ktera mi docela chybela (a to nejsem zadny TV maniak).
Taky se pripojuji s zadosti na doplneni moznosti automatickeho nacteni dat pri synchronizaci, popr. po urcite dobe.
Mozna by stalo i za zvazeni doplneni zobrazeni na ToDay obrazovku se zobrazenim prave probihajicich programu (vybranych) s moznosti rychleho prepnuti do nastaveni a rucniho update.


Mira[/QUOTE]

Jo jo, v ToDay by se mi to taky líbilo, ale ještě nevím jak na to :? a stejný problém mám zatím i se synchronizací...
je to teprve moje první aplikace na PDA :oops:
miramares (246)|29.6.2005 14:54
[QUOTE="condys"][QUOTE="Vlastislav Šťastný"]Ukázalo mi to verzi jazyka 1.0.3316.0. Takže zde je asi závada, mám verzi CF s SP 2. Díky za odpověď.[/QUOTE]
MAM STEJNOU VERZI JAZYKA,SLAPE MI TO OK,JEN TA APLIKACE SE MI TAK 20-30SEK. OTVIRA.[/QUOTE]

to otvírání je trochu problém v případě, že je vybráno hodně kanálů na hodně dnů... jinými slovy čím víc dat, tím pomalejší start. Snad jenom zatím... :)
beecher (9270)|29.6.2005 14:58
[QUOTE="miramares"]Jo jo, v ToDay by se mi to taky líbilo, ale ještě nevím jak na to :?[/QUOTE]No, v .NET CF "nejde" vytvorit Today Plugin... :sarcastic:
miramares (246)|29.6.2005 15:06
[QUOTE="beecher"][QUOTE="miramares"]Jo jo, v ToDay by se mi to taky líbilo, ale ještě nevím jak na to :?[/QUOTE]No, v .NET CF "nejde" vytvorit Today Plugin... :sarcastic: [/QUOTE]

a co v 2.0??
beecher (9270)|29.6.2005 15:15
[QUOTE="miramares"]a co v 2.0??[/QUOTE] Tak to jsem zatim nezjistoval... :)
mathes (32)|29.6.2005 16:06
Fajn SW jen se mi nepodarilo nahrat program zkousel sem preinstalovat a porad nic po soft resetu zmizely veskery programy v nabidce. Nevim co s tim proc to nefrci... vsem to funguje...
j-cop (80)|29.6.2005 16:10
[QUOTE="mathes"]Fajn SW jen se mi nepodarilo nahrat program zkousel sem preinstalovat a porad nic po soft resetu zmizely veskery programy v nabidce. Nevim co s tim proc to nefrci... vsem to funguje...[/QUOTE]

At udelas co udelas, musis klikat na "ulozit". Je to trochu nelogicky, ale mne to na stejny masine slape a to tam zadny upgrade nemam, takze strojem by to byt nemelo...
miramares (246)|29.6.2005 16:24
[QUOTE="mathes"]Fajn SW jen se mi nepodarilo nahrat program zkousel sem preinstalovat a porad nic po soft resetu zmizely veskery programy v nabidce. Nevim co s tim proc to nefrci... vsem to funguje...[/QUOTE]

už jsem to tu jednou psal, podívej se do "Nápověda" -> "O programu..." je tam na konci položka "Verze jazyka" s číslem verze MS CF NET. Mělo by tam být číslo "1.0.4292.0". Jestli není, tak si stáhni z mých stránek update na MS CF NET 1.0 SP3
Neo Jedi (145)|29.6.2005 16:27
Již dlouho jsem pátral po aplikaci tv progranů pro PDA. Jsem rád že vznikl tento prográmek :-).
Na stolním počítači používám Tv program od jaxe, a je skvělý.
mathes (32)|29.6.2005 16:44
MS CF NET 1.0 SP3 mam stazenej stejne to nefrci... kanaly se mi tam vymazavaj a to dost pravidelne.:?
RStein (2012)|29.6.2005 16:47
[QUOTE="beecher"]No, v .NET CF "nejde" vytvorit Today Plugin... :sarcastic: [/QUOTE]

Today plug-iny je lepsi psat v C++, ale compact .NEt Framework muzete, sice trochu pres ruku, pouzit k napsani today plug-inu take.

Vizhttp://msdn.microsoft.com/library/default.asp?url=/library/en-us/dnppcgen/html/TodayScrn.asp
beecher (9270)|29.6.2005 16:48
[QUOTE="RStein"]Today plug-iny je lepsi psat v C++, ale compact .NEt Framework muzete, toichu pres ruku, pouzit k napsani today plug-inu take.[/QUOTE]Proto jsem to "nejde" dal do uvozovek, ze... ;)
RStein (2012)|29.6.2005 16:52
[QUOTE="beecher"]Proto jsem to "nejde" dal do uvozovek, ze... ;)[/QUOTE]
Tak tahle vyznamova zkratka mi Richarde unikla:D
macula_ce4you (691)|29.6.2005 17:33
Musím se připojit k poděkování za tuto aplikaci. Přiklánět se k funkci autoupdate snad již nemusím, když je to od ostatních tak jednoznačné. Již dlluho jsem neúspěšně něco takového hledal. Rozhodně mě neuspokojilo řešení přes AvantGo nebo přes www.
Ještě jednou díky:D :D
Jarek72 (37)|29.6.2005 18:23
SUper programek do ted jsem to resil pres Vademecum ale toto je lepsi.
kdyz dam spustit ten program,tak nez se mi "nahraji data" to desne dlouho trva , mam rx3715 jestli to je tim.

p.s. takova blbost. Myslim si ze by nebylo spatny dat nazvy dnu v tydnu aspon zkratky(PO,UT,ST ...). Protoze treba u me, kdyz se chci podivat co budou davat v sobotu tak musim v hlavne prepocitavat kolikatyho bude ten den.
iloveyou (64)|29.6.2005 20:34
Díky moc za tenhle program, to je to o co jsem žádal v threadu programpvání.

Plugin do today - opravdu by se hodil.
Vyhledávání podle typu pořadu (dokument, seriál,...).
Možná i zobrazení informativních obrázků.
Zrychlení startu celé aplikace.


To je zatím snad vše co mě napadlo.


Ještě jednou díky.
karlic (707)|29.6.2005 21:22
Pěknej program.
Jde nějak udělat, abych viděl v právě běžících programech jen 4 TV programy (stanice)?
Jinak mně by se víc libilo mít vybrané stanice ve sloupcích vedle sebe a výškově seřazené podle času, něco jako na tvprogram.cz
Dzejkob (286)|29.6.2005 21:37
Sem asi uplne blbej, ale jak to mam zprovoznit. Kdyz stahnu ten soubor a nakopcim do PDA, tak zadny z tech souboru nejde spustit. Fakt nevim co s tim, mozna to je tim, ze sem fakt prepracovanej. Stahnul sem a nainstaloval znova Netcf a nic.
Martin Nenička (25)|29.6.2005 21:55
[QUOTE]Jarek72 napsalap.s. takova blbost. Myslim si ze by nebylo spatny dat nazvy dnu v tydnu aspon zkratky(PO,UT,ST ...). Protoze treba u me, kdyz se chci podivat co budou davat v sobotu tak musim v hlavne prepocitavat kolikatyho bude ten den.[/QUOTE]
Já mám přenastaven formát zobrazování systémového datumu ( vychytávka v registrech) ve formátu "středa, 29.června 2005" a tento formát se mi zobrazuje i pro výběr dne ve zde diskutovaném SW.
mathes (32)|29.6.2005 22:49
[QUOTE="Dzejkob"]Sem asi uplne blbej, ale jak to mam zprovoznit. Kdyz stahnu ten soubor a nakopcim do PDA, tak zadny z tech souboru nejde spustit. Fakt nevim co s tim, mozna to je tim, ze sem fakt prepracovanej. Stahnul sem a nainstaloval znova Netcf a nic.[/QUOTE]

No nejses sam ja to taky nemuzu rozchodit a uz hezkou chvilku sem tomu venoval....
ipf (2136)|29.6.2005 23:12
Blbí nejste, jen na to musíte přijít (já až napočtvrté :D ).
Trochu zavádějící je upozornění, že musíte nejprve nahrát data. Jenže nejprve se musí nahrát kanály (data > kanály), pak Data > nahrát data a vybrat kanál a šipkou ve tvaru "V" ho vybrat do spodního okna. Pak už jen vybrat datum od-do a může se nahrát. Po nahrání nezapomeňte uložit.

PS:
všichni, co tvrdíte, že nejste TV maniaci, přiznejte, že jen proto, že cihla nemá TV tuner ;) .
TheMelin (1642)|29.6.2005 23:49
Možná by bylo i dobré jednotlivé řádky na přeskáčku barevně odlišit pro rychlejší orientaci.První bílej, druhej šedivej, třetí bílej, čtvrtej šedivej atd.
Jinak supr prográmek :yes:
mathes (32)|30.6.2005 00:04
[QUOTE="ipf"]Blbí nejste, jen na to musíte přijít (já až napočtvrté :D ).
Trochu zavádějící je upozornění, že musíte nejprve nahrát data. Jenže nejprve se musí nahrát kanály (data > kanály), pak Data > nahrát data a vybrat kanál a šipkou ve tvaru "V" ho vybrat do spodního okna. Pak už jen vybrat datum od-do a může se nahrát. Po nahrání nezapomeňte uložit.

PS:
všichni, co tvrdíte, že nejste TV maniaci, přiznejte, že jen proto, že cihla nemá TV tuner ;) .[/QUOTE]

Porad nic jakmile dam data/kanaly pak ulozit a nahrat tak to napise chyba pri nahravani dat a zaroven to smaze vsechny ulozeny kanaly takze seznam je nasledne prazdny...
freewall_ce4you (476)|30.6.2005 10:14
Tak jsem tenhle programek konecne take objevil :D, autorovi dekuji, funguje super :cool:

EDIT: Stačí použít pro opravu tlačítko upravit nebo před odesláním překontrolovat pomocí tlačítka náhled.
ipf (2136)|30.6.2005 10:30
[QUOTE="mathes"]...Porad nic jakmile dam data/kanaly pak ulozit a nahrat tak to napise chyba pri nahravani dat a zaroven to smaze vsechny ulozeny kanaly takze seznam je nasledne prazdny...[/QUOTE]

To je divné, zřejmě se to s něčím hádá.
A co na to tvůrce? Bylo by dobré popsat přesný postup, jak program zprovoznit, protože jsem také tápal a jak je vidno, někdo jej nezprovoznil vůbec.
miramares (246)|30.6.2005 11:13
[QUOTE="Martin Nenička"][QUOTE]Jarek72 napsalap.s. takova blbost. Myslim si ze by nebylo spatny dat nazvy dnu v tydnu aspon zkratky(PO,UT,ST ...). Protoze treba u me, kdyz se chci podivat co budou davat v sobotu tak musim v hlavne prepocitavat kolikatyho bude ten den.[/QUOTE]
Já mám přenastaven formát zobrazování systémového datumu ( vychytávka v registrech) ve formátu "středa, 29.června 2005" a tento formát se mi zobrazuje i pro výběr dne ve zde diskutovaném SW.[/QUOTE]

přesně tak, formát data záleží na nastavení v PDA, viz. třeba předchozí obrázky v diskusi od někoho z SR, takže to měnit nebudu.
miramares (246)|30.6.2005 11:17
[QUOTE="Dzejkob"]Sem asi uplne blbej, ale jak to mam zprovoznit. Kdyz stahnu ten soubor a nakopcim do PDA, tak zadny z tech souboru nejde spustit. Fakt nevim co s tim, mozna to je tim, ze sem fakt prepracovanej. Stahnul sem a nainstaloval znova Netcf a nic.[/QUOTE]

Ten CAB se instaluje sám, ne?? Měl by vzniknout adresář v \Program files\TV_PDA a tam je "TV_PDA.exe" ten se spouští. Jinak v programech vznikne po instalaci zástupce...
Napiš mi kdyžtak jaké soubory se nainstalovali...
miramares (246)|30.6.2005 11:26
[QUOTE="ipf"][QUOTE="mathes"]...Porad nic jakmile dam data/kanaly pak ulozit a nahrat tak to napise chyba pri nahravani dat a zaroven to smaze vsechny ulozeny kanaly takze seznam je nasledne prazdny...[/QUOTE]

To je divné, zřejmě se to s něčím hádá.
A co na to tvůrce? Bylo by dobré popsat přesný postup, jak program zprovoznit, protože jsem také tápal a jak je vidno, někdo jej nezprovoznil vůbec.[/QUOTE]

Zkusím teda popsat z hlavy, jak by to mělo být, ten si to nemůžu nasimulovat...
1) CAB nahrát do PDA
2) nainstalovat
3) spustit (třeba v programech přes zástupce (TV)
4) měli by tam být kanály - dá se ověřit v Data -> Kanály
- když tam nic není, tak nejprve tlačítko "Nahrát", měli by se načíst kanály, pak "Uložit"
5) musejí se stáhnout data - Data -> Nahrát data
a) první combo obsahuje všechny kanály, vybere se kanál a tlačítkem "V" se přidá do seznamu
b) nastavit datum od z výběru a datum do
c) tlačítko "Nahrát" nahraje data a hned se zobrazí formulář s přehledem načtených dat
d) "OK" zavře formulář s přehledem a jsme zpět, ve status baru je počet načtených dat
e) tlačítko "Uložit" uloží načtená data a přepíše původní data!!
6) teď už by mělo fungovat vše, např. přehled Data -> TV program
Jarek72 (37)|30.6.2005 11:27
[QUOTE]přesně tak, formát data záleží na nastavení v PDA, viz. třeba předchozí obrázky v diskusi od někoho z SR, takže to měnit nebudu.[/QUOTE]

Muze te mi nekdo teda napsat jak to muzu zmenit abycht tam videl i ten nazev dne ??? hledal jsem to v system/reg.setting a nikde jsem nic nenasel
Martin Nenička (25)|30.6.2005 12:21
Používám tento postup ( zkopčený ještě z dávných dob MDA.WIKI - "beecher), ale jinak jsem to viděl v nějaké místní diskusi o registrech a jejich úpravách ( moje babička říkávala "kdo hledá najde.."
Změna datumu v Today pluginu
Pomocí nějakého registry editoru upravte ve větvi "HKLM\nls\overrides\" hodnotu klíče "SLDte":
dddd - den v týdnu
ddd - den v týdnu (dvoumístná zkratka)
dd - den v měsíci (s vodíci nulou)
d - den v měsíci (bez vodíci nuly)
MMMM - měsic jménem
MM - měsíc číslem (s vodící nulou)
M - měsíc číslem (bez vodící nuly)
yyyy - rok na 4 místa
yy - rok na 2 místa
Příklady: čtvrtek, 22. července 2004 = dddd, dd. MMMM yyyy
čt 22.7.04 = ddd dd.M.yy
Po úpravě proveďte soft-reset...
:D
taja_ce4you (127)|30.6.2005 12:28
Umí to natahovat data přes ActiveSync?
dík jt
beecher (9270)|30.6.2005 12:38
[QUOTE="taja"]Umí to natahovat data přes ActiveSync?[/QUOTE]Pokud je schopen POutlook stahovat postu, stejne jako PIE stahovat stranky, tak to zvladne i tento program...
miramares (246)|30.6.2005 12:45
[QUOTE="taja"]Umí to natahovat data přes ActiveSync?
dík jt[/QUOTE]

je-li správně nakonfigurováno spojení na internet, tak umí ;)
taja_ce4you (127)|30.6.2005 12:45
[QUOTE]Pokud je schopen POutlook stahovat postu, stejne jako PIE stahovat stranky, tak to zvladne i tento program...[/QUOTE]
Nepoužívám to ani na stahování pošty, ale PocketWeather se mi přes ActiveSync synchronizuje. Tak nevím co kde nastavit, aby šlo i TV?
dík jt
beecher (9270)|30.6.2005 12:48
[QUOTE="taja"]Nepoužívám to ani na stahování pošty, ale PocketWeather se mi přes ActiveSync synchronizuje. Tak nevím co kde nastavit, aby šlo i TV?
[/QUOTE]Nic nastavovat neni treba... Provedte instalaci, stazeni dat, jak je popsano...