Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Temata pro Caller ID

Milan32 (53)|28.6.2005 22:42
Ahoj,

program CallerID se mi velmi zamlouva a pripadami uzitecny, lec dodavava temata plna srdicek a pusinkujicich se rybicek jsou jaksi uzce ucelova. Navic ve vsech tematech je fotografie malinka. Dival jsem se i na netu a nasel par dalsich, ale nic moc. Libilo by se mi kdyby fotografie mela alespon 176x176 a pod tim bylo telefoni cislo nebo jmeno. Lec nic takove neni k mani a pokud clovek zapne volbu pouze foto, pak mu fotka prekryva napisy, ktere jsou inteligentne uprostred. Dival jsem se do temat, ale je to binarka, takze je zrejme treba nejaky editor. Muj prosty dotaz po sahodlouhem uvodu je:
Jak udelat temata do caller ID?

Dekuji
Zdenička_oldd (292)|29.6.2005 06:54
A co třeba zkusit jiný program? Já používala Photo Contacts a spokojenost. Je to fajn tyhle programy, jenže docela žerou baterku :no: Jěště je jeden soft Smart Face, ale na ten jsem nenašla link, tak bych Ti to poslala mailem v případě zájmu.
Zdenička_oldd (292)|29.6.2005 07:12
Milan32 (53)|29.6.2005 15:16
Uprimne do Photo contact se mi sice po boji podarily dodat fotky, ale nenasel jsem nejaka dalsi nastaveni o vzhledu a smartface, tam sice fotky dodam jednoduse a lehce, ale nulova nastaveni a koneckoncu jsem nenasel jak to potom zobrazit.

Nevi prece jen nekdo, jak na ta tematka v CallID?

Milan
Zdenička_oldd (292)|30.6.2005 06:34
K čemu nastavení, prostě Ti to ukáže velkou fotku a pod ní jméno a číslo o to přece jde, ne?
Milan32 (53)|30.6.2005 17:16
Asi ano, snad jsem cekal prilis mnoho.

Kazdopadne diky.
Milan32 (53)|6.7.2005 07:01
Nakonec jsem opravdu presel na photo contact 2.0. Sice neni tak user friedly, ale nakonec mi v zasade poskytlo co chci.

Milan
lukike (278)|11.7.2005 22:03
Mne sa viac paci SmartFace...hm Foto si mozem nastavit aby sa zobrazovala na celom displeji alebo v lavo hore,v lavo dole atd
Tak isto aj cislo sa da nastavit,+ farba cisla (cierna,biela,cervena atd) Ozaj,slusne vymakany free program...hm :D :D :D