Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nespouští se mi pošta - zřejmě po obnově dat ze zálohy

juxtu (3)|28.6.2005 22:16
po kliknutí na ikonu pošta to jen problikne ale klient se nespustí. Netušíte někdo k čemu mohlo dojít ?
macula_ce4you (691)|28.6.2005 22:25
Neuvádíš za jakých okolností k tomu došlo ani co jsi zkusil pro nápravu udělat. Takže začnu tím nejjednodušším - Soft reset

EDIT: promiň, okolnosti uvádíš v titulku, jsem slepej a blbej :oops:
juxtu (3)|28.6.2005 22:31
Dík za reakci, soft reset jsem samo zkusil . nic. Ostatní aplikace fungujou. Na úvodní stránce "dnes" se mi ale zobrazuje že mám několik nepřečteých zpráv ale klient se nespustí.
macula_ce4you (691)|28.6.2005 22:42
Používáš nějaký task manager? Uvádíš že pošta jen problikne a nic. Nedíval ses, jestli náhodou není pošta spuštěna na pozadí?
juxtu (3)|28.6.2005 23:06
Není mezi spuštěnými aplikacemi, používám spb Pocket plus - zkusil jsem i zavírání aplikací. Doufám že tam není nějaké nastavení, kterým bych to mohl ovlivnit - nenašel jsem nic čím by to mohlo být. Říkal jsem si že bych zkusil smazat nějaké logy, nebo soubor s uloženými e-maily - nevím kde to ale je. Zobrazují se v průzkumníkovi vůbec všechny soubory ?
RStein (2012)|29.6.2005 17:02
Neinstaloval jste nejaky add/in do Pocket Outllooku, ktery napsal ambiciozni nymand? Co mate v registrech pod klicem HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\PimApps\PimExtensions\Outlook\AddIns?


Pavel Stejskal (155)|29.6.2005 20:12
Se zaujetím jsem četl příspěvky v této diskusi, protože o tomto víkendu jsem řešil naprosto stejný problém, pošta mne také nešla zaboha spustit, pouze rozdíl byl ten, že jsem neměl ve složkách žádné nepřečtené e-maily. Nerozhýbal jsem to ani náhodou, takže jsem provedl HR a řekl jsem si, že bych mohl udělat kompletní instalaci (bez zálohy, abych se zbavil různého balastu co zůstal v PDA po trial a demo verzích SW), jenže jsem měl problém s instalací počasí od SBSH, a už jsem vzteky pomalu neviděl, tak jsem spustil BackupManager a zálohu do PDA nasypal. Pošta mne od té doby chodí, tak jak má. Osobně si myslím, že mne pošta nešla také od posledního HR cca před 14 dny, Jenže jsem celých 14 dní s sebou vozil noťas a nepotřeboval jsem stahovat poštu do LOOXe, takže si nejsem jistý na 100% jestli to udělal ten HR.
Jinak na today mám:
Pocket+
počas od SBSH
pocketBreeze
ContactBreeze
skin SWdeluxe od Juniho
tak nevím, jestli by z tohoto mohlo být něco s poštou konfliktního.

Kdyby někdo věděl, kde je problém, tak předem dík za radu,co kdyby mne to zase potkalo že? Jo a vztekáte se taky když se Vám něco na PDA nedaří? Ale to už je trocha OT, takže to tady neřešme.
marr_ce4you (8)|27.7.2006 22:52
Je to 100% po Hard resetu a následné obnově dat ze zálohy. Už se s tím lopotím skoro pravidelně půl roku, je to děs. Naposledy dneska. Znovu instalovat všechny programy se mi už nechce. Nemohlo by to souviset s lokalizací? Mám Acer N30 s lokalizací od Sunnysoftu.
Branik_ce4you (11)|29.7.2006 00:33
mne sa toto stalo na n560 pred 3 dnami. outlook zrazu nesiel spustit... nerobil som predtym hr, ani neobnovoval zo zalohy ... mam spb pocket plus, handy switcher .... pomohol az 3 hmat...