Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 47

Téma: MDA Compact v praxi

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

http://www.pda4thai.com/modules.php?name=News&file=article&sid=625
    http://www.pda4thai.com/modules.php?name=News&file=article&sid=614
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

No, teď už ti věřím, stačí se podívat na porovnání výkonu MDA a ASUSE a neni o čem. :yes:
    Ale proboha, co tam dělá ta anténa?.. :sarcastic: :?
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00073371_vykon_ej2v.jpg 
Zobrazení: 20 
Velikost: 15.4 KB 
ID: 2338  

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

No,me osobne antena vubec nevadi,naopak pri manipulaci - vyndavani a zandavani s pouzdra atd. je to vynikajici vec a navic konkretne mezi MDAc a tim Asusem dela to ze tam kde MDAc kokta tak Asus sveholi na plny signal ....

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

No, řekl bych že doba MDA 1 je již dávno pryč, takže ta anténa mě tam spíše děsí, než že bych se těšil na to jak za ní budu tahat zařízení ven z kapes..
    A pokud jde o signál, dovolím si s tebou nesouhlasit, ty doby kdy měly telefony s anténou signálovou převahu nad těmi bez jsou již myslím také dávno pryč..

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Ty musis proste furt nesouhlasit :-D Nevim jak ti mam vysvetlit ze tam kde si na MDAc muzes jen prohlizet obrazky tak s 505 pohodlne telefonujes .... :-D a je mi fuk kdo ma antenu venku a kdo interni ..... :-)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Ne, nemusim. To se ti zdá.. Já prostě a jednoduše antény nesnášim, a s Compactem a jeho signálem jsem neměl nikdy závažný problém, spousta lidí kolem mne má obyčejné mobilní telefony i s anténou, a že by měly signál tam kde já ne jsem si opravdu ještě nevšiml..

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Mimochodem prehistoricke telefony s venkovni antenou (primo vysunovaci :-) maji prijem i ve srovnani s dnesnimi high-endy lepsi , u malem tchana na chalupe je ukrutne hovadsky signal ET a jediny founek ktery nema problemy je moje prababa Nokie 2210 (mimochodem velmi cenny kousek , jelikoz jsem jakozto vyznamny zakaznik tehdy ziskal model Pavarotti:-)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Ja na testovani citlivosti signalu mam vynikajici laborator :-) kolegyne ma kancelar ze sklepnich prostor kde se de-facto volat neda , signal u slabsich zarizeni vypadava natolik ze se volat opravdu neda , u strednich s problemy a jen par vynikajicich kusu si cinknou prakticky bez problemu :-) mimochodem MDAc prosel testem velice dobre - tj.kategorie "stredni" citlivost , ale Asus kupodivu byl na te pomyslne spici .... !!

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Kluci - ackoliv uznavam, ze je to zajimave, tak mam pocit, ze uz je to trochu offtopic... i kdyz..
    4Losos: Ted ocekavam, ze hodis odkaz na benchmark na signal

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

No tak to opravdu nehodim :-) tedy pokud treba neni na tech lincich o par prispevku vys , abych pravdu rekl tak jsem ani ty benchmarky nelouskal , delam si radsi "vlastni" - testy "ohnem" :-)) jeste jsem nemel ten e-ten , zkusim ho ulovit a testnout , ale mam obavu ze to neni ten pravy kousek ktery by trumfnul MDAc :-) tim padem pro mne nezajimavy :-D

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od Kato
    Kluci - ackoliv uznavam, ze je to zajimave, tak mam pocit, ze uz je to trochu offtopic... i kdyz..
    Neřekl bych že je to tak uplne off-topic. Vem si že ten človek co tuhle diskusi zakladal uvazuje o koupi MDA Compact, a chtel znat jeho neduhy v realu, a dost mozna mu ten nakup Losos jeste rozmluvi tim Asusem..
    Citace Původně odesláno od Kato
    4Losos: Ted ocekavam, ze hodis odkaz na benchmark na signal
    Taky na něj čekám.. :yes:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

No,muj nazor po zkusenostech je jednoznacny - Asus P505 , ale ....... za 1.nedostupnost a zda se ze jeste chvili nedostupny bude a za 2.cena ktera se pohybuje od 20 do 40.000,-kc - tam kde se opravdu sehnat da . Takze z toho vyplyva ze v soucasnosti je rozhodne lepsi volba MDAc :-) Ten E-TEN mne nicim nepresvedcil ..... ale pravda je ze ten posuzuji pouze s recenzi :-(

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

S tim Asusem mi moc nenahlodal, taky nemam moc rad veci, co maji antenu. Spis ten Eten mi docela prekvapil, vypada dost slibne. Ale vidim to na Compacta. V nedeli jedu na dovolenou a az se vratim, hned rozbiju prasatko a bude muj

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Prochy, pokud moc nepospícháš, počkej si na podzim, až se vyrojí nová zařízení s w2k5. Buď si vybereš nějakou nabušenou novinku nebo u těchto starších cena poklesne, takže ušetříš.
    Vím, že je to obtížné, ale prosím Miloše a Losose, aby se drželi více tématu a neřešili, kolik čárek signálu má na kterém místě jeji miláček. Čárky jsou jen orientační. Záleží na zařízení i operátorovi. Někdy máte "na půlku" a ani to "neškytne" a někdy "bez čárky" krásně voláte.
    Chceme důkaz místo slibů! Lososi, kde je ten benchmark???

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

prosim moderatory aby vice cetli prispevky a mene moderovali :-D ohledne signalu je kazdemu zcela zrejme z meho prispevku ze nepisu o 3 ci 5 carkach ale o "dovola" , "nedovola" ... notabene z tohoto neumim udelat "benchmark" coz uz jsem ovsem take psal ...........

Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední

Podobná témata

1. iPAQ 614c v praxi [Railweb.sk]
    Od Zdenek Malinsky v sekci iPAQ 6xx
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 05-09-2009, 18:27
  2. ext GPS modul s TMC-RDS a jeho využití v praxi
    Od kocisjirka v sekci Jakou si vybrat / koupit navigaci?
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 03-04-2008, 07:07
  3. 6x Video k Dynavixu - navigace v praxi
    Od Telematix Software v sekci Dynavix Mobile
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 17-12-2005, 10:02
  4. Asus A730W a USB host v praxi
    Od Pinochio v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 02-12-2005, 09:11