Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 47

Téma: MDA Compact v praxi

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

chtel jsem tim rict, ze zadny fotak integrovany do zarizeni jako PDA, telefony a dalsi hracky neni zatim ani zdaleka tak dobrej, jako fotaky, byt levnejsi, smaostatne, dovudy jsou jasne, nejde ani tak o cip, ale hlavne o optiku, jeji rozliseni, svetelnost, kvalitu skel a tak dale.... ten kousek plastu pred snimacim cipem se zdaleka da povazovat za optiku...samozrejme, to je vec osobniho nazoru a potreb, ja jsem na tohle narocnejsi a kdyz uz fotim, chci z toho mit votku a ne flakot barev...
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Trochu jsme odpočili,ale je to dikuzní forum... Ne-souhlasim.Foták v tel.má budoucnost,určitě,protože na MP3 je dnes taky každej druhej telefon.Nečekám zázraky,ale když vidím,že to jde,tak je mi líto toho zvrtanýho fotáku u Compactu.A fotky z mobilů už dávno nejsou jen flákot barev.
    Jinak souhlasim,na dovolený fotim něčim lepšim

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

Citace Původně odesláno od Pavlucha
    Přečti si ještě tohle - já bych se teda rozmýšlel, jestli ETEN nebo Compact ...
    Sakra, to nevypadá vůbec zle. Na pohled vypada lip nez Compact, upgrade na WM5 by mi taky lakal. Tak ted babo rad....

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Kdyby měl ETEN ve své výbavě EDGE, zitra bych jej objednal v Sunny a během pár dní bych střelil Compacta.. Jenže realita je jiná, takže nic.. A pokud jde o vzhled, ETEN se mi vůbec, ale vůbec nelíbí, Compact mi vedle něho přijde jako velký krasavec, jenže já věci kromě nové přítelkyně nikdy nevybírám dle vzhledu, ale spíše dle užitné hodnoty..

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

Citace Původně odesláno od Miloš Strouhal
    já věci kromě nové přítelkyně nikdy nevybírám dle vzhledu, ale spíše dle užitné hodnoty..
    Takze pritelka musi byt hezka a nemusi mit zadnou hodnotu? Styd se, to je strasne povrchne!

ale k veci, nejde jne o vzhled na pohled, ale i to, jak se Ti to drzi v ruce a jaky mas z toho pocit

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

No, řekněme, že samozřejmě musí mít nějakou "užitnou" hodnotu kromě krásy, ale pokud se mi prostě nelíbí, nepostoupí do dalšího kola abych vůbec mohl začít zkoumat zda se mi "příjemně drží v ruce", a umí svíčkovou..

U ETENA je to jiné, pokud by uměl EDGE, koupil bych ho i v případě, že by se mi špatně držel v ruce, a přitom se mi i vzhledově ani v nejmenším nelíbí..

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

A co Asus P505,ten ma navrch nad obemi temihle zarizenimi :-)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

A ten má EDGE?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

taky ne :-( nejvetsi jeho plus ale je rychlost - compact je neuveritelny loudal .... a funkce BT - jako u klasickeho PDA ...... ne to orezane jako ma compact ... no a naslo by se vic drobnosti ...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Cože? Proč by měl být Compact louda?.. :O Instaluj minimální množství softwaru, minimální množství today pluginů, a uvidíš jaký je to rychlík! Všichni si cpete do zařízení tuny věcí navíc, které mnohdy ani nevyužijete, a na today screen máte doslova omalovánky a spoustu tancujících ikonek, a pak si stěžujete, že se zařízení loudá.. Hloupost, porovnej Compacta i Asuse těsně po Hard Resetu, a nemyslím si, že by měl být nějaký důvod k tomu aby byl v tomto stavu Asus znatelně rychlejší..
    Osobně mam nainstalován jen software který opravdu využiji, na today screenu mam minimum aplikací, a na rychlost Compacta si tedy nemohu ani v nejmenším stěžovat..

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Spousteni aplikaci , prace se souborama atd. je na Asusu proste vyrazne rychlejsi at se ti to libi nebo ne , proste compact je vuci nemu ukrutne pomalej

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

V tom případě se hoď link na výsledky SPB Benchmark, ve kterém jsou grafy Asuse v porovnání s jinými zařízeními, docela rád bych to viděl..

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

No,ne zrovna ukrutne ale proste je znatelne pomalejsi :-) vcetne vyhledavani v kontaktech pri volani atd .....

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Nekde jsem je snad i videl , ale musim chvili tapat ... vydrz . Ale ani nevim jak to v SPB vypada , pisu o "praxi" :-))

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

aaaa , bylo to raz-dva,mam tady jeste link co jsem pridaval do inzeratu kdyz se P505 prodavaly .... tam je myslim vsechno
    http://www.pda4thai.com/modules.php?name=News&file=article&sid=618

Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední

Podobná témata

1. iPAQ 614c v praxi [Railweb.sk]
    Od Zdenek Malinsky v sekci iPAQ 6xx
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 05-09-2009, 17:27
  2. ext GPS modul s TMC-RDS a jeho využití v praxi
    Od kocisjirka v sekci Jakou si vybrat / koupit navigaci?
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 03-04-2008, 06:07
  3. 6x Video k Dynavixu - navigace v praxi
    Od Telematix Software v sekci Dynavix Mobile
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 17-12-2005, 09:02
  4. Asus A730W a USB host v praxi
    Od Pinochio v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 02-12-2005, 08:11