Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problém s mp3 na MDA Compact po vypnutí displeje

Tomula (31)|28.6.2005 16:43
Mp3 mi jdou na Compactu skvěle, ale nevim jak ho používat jako mp3 přehrávač bez toho, abych se nemusel bát, že se mi v kapse zapne ještě něco jiného. Po vypnutí displeje se vypne i přehrávaní mp3 a to mi přijde jako divná vlastnost. Nevím jestli je to jen chyba mého Compacta nebo to nejde nikomu. Mám ho jen krátce a nevím si s tím rady. Poradíte mi prosím někdo?? :( :( :(
Pavlucha (1496)|28.6.2005 16:44
K vypnutí displeje se dá použít SW - např. SPB Pocket Plus, který umí i spoustu jiných věcí.
Tomula (31)|28.6.2005 16:54
Dík, ale ja bych potřeboval vědět jestli se vám mp3 přehravájí dále i po vypnutí displeje (ne pouze po vypnutí posvětlení). Mě se po vypnutí displeje vypnou i mp3 a to mě štve :( :(
Zdenek Malinsky (9781)|28.6.2005 17:01
Možná by stačilo vybrat a vyzkoušet nějaký prográmek z našeho fondu freeware. Je jich tam několik, tak vyzkoušej, který ti bude nejvíc vyhovovat.
Pavlucha (1496)|28.6.2005 17:02
[QUOTE="Tom K."]Dík, ale ja bych potřeboval vědět jestli se vám mp3 přehravájí dále i po vypnutí displeje (ne pouze po vypnutí posvětlení). Mě se po vypnutí displeje vypnou i mp3 a to mě štve :( :( [/QUOTE]

... jinak bych o tom ani nepsal :D Samozřejmě přehrávání běží i po SW vypnutí.
beecher (9270)|28.6.2005 17:09
Problem je, ze kdyz se PDA vypne (tim cudlikem :D), tak se uvede do tzv. Sleep-modu, kdyz se udrzuje pouze stav RAM a v pripade jeste Phone Edition funguje GSM modul.
Takze, chcete-li poslouchat MP3, najdete si program, ktery vypina pouze display. Vetsina MP3 prehravacu pro PPC to zvlada (vypne podsviceni, display, ale zustane bezet vse ostatni).
Tomula (31)|28.6.2005 17:19
Díky moc. Určitě to vyzkouším. :) Nevíte jesli je to problém pouze mého Compacta nebo je to běžné i u ostatních (pocket pc). Omlouvám se jestli moje otázky zní hloupě, ale s windows mobile nemám zatím skoro žádné zkušenosti. :oops:
beecher (9270)|28.6.2005 17:26
Standardne vsechny Pockety...

Nebo teda 99.9999999%, at dojde na vyjimky potvrzujici pravidlo... :D