Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

gsm jacket na 3xxx/5xxx big problem

Blekota (120)|28.6.2005 13:49
mam gsm/gprs jacket na trojkovu/patkovu radu proste ta klasicka kosela na ipaq - nechal som ju vyse roka lezat v skryni (predtym bezala v pohode uplne vsetko ok) a teraz som ze ju vyskusam tak som ju pichol na ipaq a samozrejme hlaska typu ipaq jacket nema dost šťavi tak ze nenastartuje lenze ona sa vobec nezacne nabijat! vobec nic ziadne cervene svetlo sa na jackete nerozsvieti ani ked dam nabijat len priamo samostatne jacket tak som z toho zufaly - celu noc som nechal na nabijacke a nic.. nabija sa len ipaq (mam 3870) tak neviem ci ho mozem vyhodit - ten jacket alebo ci je tak sprosty ze pri uplne totalnom vybiti uz nevie nikdy znova nastartovat??

vie niekto poradit?
PavelR. (2184)|28.6.2005 21:28
... jak dlouho si mel jacket v nabijecce? U Li-ion baterek pokud jsou hodne vybite chvili trva (cca 10 - 20 min.) nez zacnout indikovat nabijeni ...

PavelR.
Blekota (120)|28.6.2005 22:04
v nabijacke je uz druhy den.. skusal som nabijat aj samostatne jacket a nic vobec nic a predtym som s nim fungoval uuuplne normalne vobec nic sa mu v skryni nemohlo stat tak nechapem preco sa nechce nabijat... vyzera to dost biedne ako keby bol uuuplne bez bateriek alebo ja neviem uz co.. :((
hybo (3107)|28.6.2005 22:09
i kdyby byla baterka spatna, tak by to alespon melo indikovat nabijeni, pokd se tak nedeje, mozna se nekde nejak prerusil kontakt, jelikoz v zaruce to nebude, mozna bych to otevrel, kouknul vsechny konektory a tak...
Blekota (120)|28.6.2005 22:20
kde sa ako prerusil kontakt?? jedine ak tam priamo vnutri medzi baterkou a konektorom na nabijanie totizto jacket sa da nabijat dvoma sposobmi:

1, samostatne bez ipaqu (staci rozdvojit nabijaci konektor a ten tenky jack do neho pichnut)
2, spolu s ipaqom cez klasicky konektor (popripade kolisku)

nie som velmi technicky zdatny (a keby som ho aj otvoril tak by som pochybujem ze nasiel zavadu) typ a na atypicke prstencove srobi na jackete nemam urcite naradie..

este raz podotykam ze pred 1-1,5 rokom som jacket normalne pouzival ako mobil, potom som ho len dal do skryne v ktorej sa mu absolutne nic nemohlo stat a vcera som ho vybral ze ho z nudy o5 vyskusam a je uplne mrtvy..
Blekota (120)|29.6.2005 00:50
http://en.pdamobiz.com/en/forum/PDAforum_posts.asp?TID=142&PN=1&TPN=2

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

- typek ma rovnaky problem ako ja - po 6 mesiacoch vypnuteho gsm jacketu ho uz nerozchodil.. takze to je šhit dpc
Blekota (120)|29.6.2005 00:56
inak na tej horeuveden stranke je perfektny navod ako do ipaqu narvat bateriu z nokie :D myslim ze by to nebolo zle hodit to na main www co pavle koza na to hovoris?
Pavel Koza (4761)|29.6.2005 09:04
...mne ta stranka nejde nacist...
Blekota (120)|29.6.2005 14:48
neviem cim to otvaras ale mne ide www uplne v pohode pouzivam xp sp2 + opera a no problemo..

http://en.pdamobiz.com/en/forum/PDAforum_posts.asp?TID=142&PN=1&TPN=2

skutocne je tam perfektny navod s obrazkami ako pouzit bateriu z nokie v ipaqovi..
Blekota (120)|29.6.2005 14:49
skus este toto:

http://en.pdamobiz.com/en/forum/PDAforum_posts.asp?TID=142&PN=1&TPN=1