Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 14 z 14

Téma: Activesync 4 a synchronizace pošty

Nováček
    Registrace
    May 2005

V možnostech synchronizace Activesync mi u položky Doručená pošta chybí pole pro zaškrtnutí této volby. Problém zřejmě souvisí s upgradem na verzi 4.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

uz to nekdo psal, ze ma stejnej problem, zkuste hleda, kazdopadne ja jdu delsi dobu na AS4 a bez problemu

Nováček
    Registrace
    May 2005

Citace Původně odesláno od hybo
    uz to nekdo psal, ze ma stejnej problem, zkuste hleda, kazdopadne ja jdu delsi dobu na AS4 a bez problemu
    Bohužel jsem nic nenašel

Obyvatel SMob
    Registrace
    Nov 2003

Já měl stejnej problém (psal jsem to tu někde ale nikdo neporadil). No ale už jsem to rozchodil, ale nevím jak?
    Na PDA jsem si vytvořil nový ůčet s názvem ActiveSync (ten co tam měl být tam nebyl:?: ) a nic. Ale asi po nějakém softresetu se tam objevil ještě jeden ActiveSync, ten správnej a pak už šlo na PC zaškrtnout Doručená pošta a je to OK. Tak to zkus nějak takhle. A napiš, jestli to pomohlo.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Pokud to nepůjde, tak ještě můžeš zkusit jinou aplikaci - nPop, WebIS Mail ...

Nováček
    Registrace
    May 2005

Citace Původně odesláno od strojvudce
    Já měl stejnej problém (psal jsem to tu někde ale nikdo neporadil). No ale už jsem to rozchodil, ale nevím jak?
    Na PDA jsem si vytvořil nový ůčet s názvem ActiveSync (ten co tam měl být tam nebyl:?: ) a nic. Ale asi po nějakém softresetu se tam objevil ještě jeden ActiveSync, ten správnej a pak už šlo na PC zaškrtnout Doručená pošta a je to OK. Tak to zkus nějak takhle. A napiš, jestli to pomohlo.
    Bohužel nepomohlo.

Nováček
    Registrace
    May 2005

Už jsem se chtěl radovat, že jsem na to přišel ale byl to planý poplach. Políčko pro výběr synchronizace pošty je dostupné pouze v offline režimu ale jakmile se zařízení propojí je opět nepřístupné.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

no, ztraceni nekterych funkcni a celkove moznosti AS jsou dle toho, jake zarizeni se pripoji... zkousel jste tedy pro jistotu v AS smazat partnershp a udelat novej? Mozna neco zblblo a AS ma pocit, ze nemate zarizeni, ktere zvlada inbox... kontakty a ukoly jdou ? Mozna to muze byt treba tim, ze Outlook na PC nema z neznameho duvody pristup k datum, nebo AS nema pristup k inboxu v outlooku na PC

Nováček
    Registrace
    May 2005

Ani smazání partnershipu nepomohlo.

Nováček
    Registrace
    May 2005

Pomohl prechod na WM2003 SE.

Nováček
    Registrace
    Apr 2007

kde se da stahnout active sync 4 ?
    na MS webu sem nasla jen 3.8

ZRH ZRH je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2004

Zkus se podívat na http://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=9929. Tam se něco mluví o 4.1

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2005

Kolegove a kolegyne, to opravdu musite zebrat o link na active sync zrovna tady?:O cozpak neni jednodussi napsat v googlu "activesync 4.1 download" a hle, kouzlo, takovych odkazu, kde se to da stahnout.. zkuste nejdriv hledat, nez zaplacate zdejsi diskuze balastem typu kde stahnu tohle...

Nováček
    Registrace
    May 2005

Má z vás niekto problém so synchronizáciou pošty ako takej? Mam acera n50, synchronizacia cez bluetooth funguje super, ale ked zaciarknem synchronizovat inbox aj s prilohami, nikdy synchronizaciu nedokonci, a sam sa odpoji. To iste sa stane, aj ked v mailoch na pda oznacim aby stiahol niektoru prilohu, napr. 1mb excell, rovnako to padne, pritom ked to iste urobim cez usb kabel,, pekne to funguje. Skusal som uz vsetko možné, ale fakt to nejde.

Podobná témata

1. synchronizace tříděné pošty
    Od Zdeno_ce4you v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 04-02-2008, 16:08
  2. Synchronizace pošty ze serveru gmail.com
    Od zuzkys v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 15-10-2007, 00:29
  3. Synchronizace pošty
    Od Žulda_ce4you v sekci + Komunikace & Synchronizace