Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Setkali jste se nekdy se jmenem Miloslav Hebky?

elit (168)|28.6.2005 09:30
Tahle postavicka se vyloupla na svetlo internetu asi rok nazpet. Ma i sve stranky, je aktivnim clenem nekolika for.

Vice z jeho tvorby zde:
http://www.webpark.cz/miloslavhebky

http://zive.cz/forum/SubChild.asp?Qst=180526&Main=63


a mnoho mnoho dalsiho. Uz se o nem zminuji i dalsi weby. Otazkou je zda vazne existuje...?
Zdenek Malinsky (9781)|28.6.2005 11:52
:D :D :D
To snad není možný, takový člověk nemůže ve skutečnosti existovat. A pokud ano, není schopen si vytvořit vlastní web.stránky. Ovšem diskuze na žive.cz (jako na mobilmanii.cz) nezklame nikdy.:yes:
CommanderZ (1798)|28.6.2005 12:25
To je rozenej webdesigner:D
Peca_ce4you (45)|28.6.2005 13:20
:D :D :D
Tak to je fakt hustý :D
Teď jsem dočetl tu diskuzi na Živě, no, takový člověk přece nemůže existovat...
Ale fakt jsem se pobavil :yes:
elit (168)|28.6.2005 15:13
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]:D :D :D
To snad není možný, takový člověk nemůže ve skutečnosti existovat. A pokud ano, není schopen si vytvořit vlastní web.stránky. Ovšem diskuze na žive.cz (jako na mobilmanii.cz) nezklame nikdy.:yes: [/QUOTE]

Jenze kdyz se podivas na design tech stranek, tak to docela mozny je :)
Zdenek Malinsky (9781)|28.6.2005 19:01
Má takový neortodoxní styl. Asi si od něj nechám udělat svoje veBOFki. Není moc drahý? Že bych se raději obrátil na Radka?;)
Standa_ce4you (380)|28.6.2005 19:07
Já myslím, že si někdo dělá ohromnou prdel, protože tohle přece nejde :D
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]Že bych se raději obrátil na Radka?;) [/QUOTE]

Radek je jasná volba! S jeho mocným nabušeným fárem, mocným nabušeným smartphone a mocnými nabušenými konexemi s "osobnostmi" bych nikoho jiného nebral. Je to fajn chlapík :yes: :D .
dort (1212)|5.7.2005 11:10
no vážení, buď je to legrace, anebo ten člověk prostě má o nějaké to kolečko více či spíše méně a pak si přiznejme jistý obdiv ;) - což nemyslím rozhodně jako výsměch
Orloj_ce4you (299)|5.7.2005 12:38
veril bych mu to kdyby nepsal kazdych pet pismen velkych a pak zas malych -to neni nic nez "legrace".. Jinak by se dalo uvazovat o mirne zaostalem jedinci..