Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Anketa: jake spojeni pouzivvate?

null (0)|16.12.2002 22:29
Ahoj

Rad bych rozjel mensi anketku, zajimalo by mne jaka zarizeni a jaky typ spojeni a sluzby pouzivate.

Napr.

Loox, infra, Siemens ME45, GPRS, Oskar, volam malo.

Pripadne pokud uz nekde podobna anketa je, hodte pls odkaz, docela mne zajima jak je kdo spojen s okolnim svetem. Mejte se

Ivca
Pavel Koza (4761)|16.12.2002 23:09
XDA, Oskar (tusim mam program Volam stale + GPRS). Ale GPRS je NECHUTNE drahy...
MAB_ce4you (6)|17.12.2002 01:12
v terénu iPAQ 3870, BT, Nokia 6310, GPRS, Etel, Bussines
doma/v práci iPAQ 3870, BT, PC s Activesyncem/NetAccesspoinetm-router s BT pro pevnou linku (kabelovka)
Paullus_ce4you (400)|17.12.2002 02:05
Mezi Looxem a Nokia 8910 BT+GPRS nebo BT+HSCSD, mezi PC a Looxem přes Wi-Fi CF kartu Socket (bez AP) včetně synchronizace přes MS ActiveSync, nebo stejným způsobem pevnou linkou přes PCMCIA síťovou kartu Socket LP-E. Loox se mi spojí s PC i přes BT (Mitsumi USB adaptér), nechodí však ActiveSync.

Ipaq 3870 (kterého stále nejsem schopen se zbavit) umí všechno, co shora uvedeným způsobem Loox, ale navíc je schopen se spolehlivě synchronizovat s PC prostřednictvím ActiveSync přes BT.

Jak říkal Jára Cimrman, budoucnost patří aluminiu a Wi-Fi.
Bronajzzz (15)|24.12.2002 03:20
Používám pro práci v terénu iPaq H3970 + BT + Ericsson R520m. Přes GPRS připojení z většiny T-Mobile (firemní tarif), nebo Eurotel (soukromý). Pokud jedu přes T-Mobile, tak zásadně s utilitou GPRSpeed Plus - výrazná úspora dar a zrychlení - mohu doporučit a lehce si postesknout, že Eurotel už nevyrazil s něčím podobným, neboť z toho důvodu datuju spíš přes T-Mobile.
Jinak se poohlížím po nějakém šikovném GPS modulu, neboť se pohybuju opravdu v horském terénu a PDA mám na práci. :-)
null (0)|24.12.2002 12:23
No mam MDA, takze T-Mobile, GPRS SpeedPlus, CodingScheme4. Docela to jde.
Doma pak jedu ActiveSyncem na PC a z PC do internetu. Nase sidliste je pokrokove, mam ethernet az domu, po sidlisti jdu 10MB/s, po vnitrni siti providera 1MB/s (napr. POP, FTP, SMTP) a do vnejsiho internetu jen 150kb/s.
Net na PocketPC ma ale par much. Hlavne malou obrazovku na web. Urcite by se i na ni dalo zobrazovat lepe, nez to dela M$ IE (napr. jako thunderhawk). Taky je dost na prd, ze se neda jit po netu do banky. Nechapu proc, vsechny potrebne technologie PocketIE ma (JS, SSL, ...), tak proc sakra nefunguje eBanka? A nebo proc v eBance neudelaj stranky uzpusobene pro PocketIE !?!?!?!
Pavel Koza (4761)|26.12.2002 17:33
Jenom poznamka - v Pocket IE sice plno technologii na papire je, ale dost omezene, a rozhodne se neda mluvit o plne kompatibilite se stolni verzi.
Bronajzzz (15)|26.12.2002 23:11
Zajimalo by mne, jestli nekdo rozchodil MSN Messenger obsazeny v PocketPC 2002 v kombinaci s GPRSpeed Plus pres T-Mobile. Podle mne to nejde, protoze na rozdil od stolniho messengera nelze nastavit proxy server. ICQ apod. jde v pohode. Jak to ma vyreseno MDA od T-Mobile ?