Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 31

Téma: Mobipocket Reader - nová verze ke stažení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Na stránkách Mobipocket.com je kestažení verze 4.9.
    Seznam změn zatím, bohužel, není na stránkách umístěn (pouze k verzi 4.8).

Pro majitele VGA zařízení - tato verze neopravuje "rozmazané" písmo ve standardním VGA režimu.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2004

Tak nevím:? Měl jsem verzi Pro v 4.6. Po nainstalování Pro 4.9 jsem nenašel rozdíl. Jediné co je tam myslím nové je nabídka Online bookstore, což je volba pro česky čtoucí uživatele k ničemu. Podporované jazyky: English, French, Spanish, German.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Můžete vyzkoušet i verzi MobiPocket 5 beta odkaz

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Tak ta už na VGA jede !!! :yes:

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Tak jsem otestoval verzi 5 a musim konstatovat, ze se mi libi vice nez mikrobook (a to jej pouzivam jiz pres 2 roky).
    Je jednodussi na ovladani a je i rychlejsi v zobrazovani stranek. S mikrobook jsem mel problem WisbarAdvance, kdy se mi nekdy cely pokcet kousnul
    Libi se mi taky, ze umi PRC soubory. Scroling jsem pouzival na mikrobooku, tam se to pousouva bez cukani i pri malych rychlostech (to vsak ozelim)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

Verzi 5 zkusim a uvidime.

Co se tyce stale se mnozicich hlasek ze uBook neumi .PRC, musim podotknout ze umi. Pro neznale vsak podotykam ze se jedna o Palm OS databazi a je dulezite v jakem formatu je. Pokud se pokousite otevrit databazi urcenou pro MobiPocket ci napr. iSilo ci Plucker v jakemkoli jinem prohlizeci, je jasne ze Vam bude zobrazovat naproste nesmysly, neb se jedna o naprosto rozdilne formaty.
    Pokud si tedy napr. z www.palmknihy.cz stahnete verzi knihy pro MobiPocket a otvirate ji v uBooku, je jiste ze vam to hodi chybu, protoze uBook proste format MobiPocketu nepodporuje. Staci stahnout tu samou knihu ve formatu PalmDOC a uvidite ze vse bude v poradku.
    Mimochodem uz z pripony .PRC je jasne ze se nejedna o standardni PalmDOC, neb ten v naproste vetsine pripadu pouziva .PDB.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2003

Takže zkusil jsem nainstalovat vrzi 4.9, rozdíl oproti 4.8 je ten, že nefunguje landscape, sice mění barvu při klikání, ale toť vše. Přitom se tváří, že kod nechce, že mu stačí ten z minula. Nainstaloval ho i kolega na ipaq 1930 a to samé, takže chyba na mém přístroji to asi nebyla. Vrátil jsem tedy zpět stejnou a plně funkční verzi 4.8

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Citace Původně odesláno od Jerry Salcer
    Takže zkusil jsem nainstalovat vrzi 4.9, rozdíl oproti 4.8 je ten, že nefunguje landscape
    Tady je už ale verze 5 beta. Ta je úplně o něčem jiném...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2003

Když to původní prostředí Mobipocketu je takový starý dobrý a hezký, mezi náma, dáš "fulskrýn" a stejně vlastně čteš jen text na bílé nebo jinak barevné stránce. Možná změním názor, ale screenshoty nové verze se mi zdají studené a vypadají jako každá jiná aplikace, trochu připomínají čtečku RSS.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

Mno tak nevim jak u Vas ale v nove bete MobiPocketu mi funguje cestina pouze u TahomaCZ, u ostatnich fontu ne. V uBooku pritom funguje naprosto bezproblemove.
    Jinak se mi novy MobiPocket celkem libi. Je to hezky reader pro nenarocne uzivatele.
    Pro fajnsmekry ale stale doporucuji uBook.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Na uBooku mi nejvíc vyhovuje autoscroll, že se posouvá jen ten ukazatel a neroluje celý text.

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od Žulda
    Na uBooku mi nejvíc vyhovuje autoscroll, že se posouvá jen ten ukazatel a neroluje celý text.
    Souhlas. Ale protože používám LOOXíka a mám tam kolečko (nevim jak se to odborně řekne) na posouvání stránek tak mi to tak nevadí.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

A to já právě nemám a na Sony Clié sem na něj byl velmi zvyklej. Ale už jsem se vcelku přizpůsobil.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2004

Citace Původně odesláno od macula
    Můžete vyzkoušet i verzi MobiPocket 5 beta odkaz
    tak bohužel beta verze expirovala

Obyvatel SMob
    Registrace
    Nov 2003

Jo,jo. Taky mi to už hlásí.