Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 20

Téma: DRBY :: Motorola připravuje supertenký smartphone s Windows Mobile

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

http://www.mobilmania.cz/Bleskovky/AR.asp?ARI=110363

Podle výše odkázaného článku na MobilManii připravuje Motorola nový smartphone s Windows Mobile. Kódové označení je Franklin, informace včetně jakéhosi počítačového modelu přinesla ve své prezentaci společnost Qtek. Kromě obrázku tam byly i parametry:

• 128 MB RAM, 64 MB Flash
    • displej 320 × 240, 65 tisíc barev TFT
    • GPRS třídy 10, EDGE třídy 6
    • rozměry: 112 × 64 × 12 mm
    • hmotnost: 115 g
    • paměťová karta miniSD
    • baterie 1 130 mAh, 8 dnů v pohotovosti nebo 4 h provozu
    • další funkce: hlasové vytáčení a ovládání, fotoaparát 1,3 Mpx (1 280 × 960), Bluetooth, infraport

Upřímně řečeno, po trapném fiasku s Motorola MPx100 nebo nebo Motorola MPx jsem ke všem podobným "únikům" hodně skeptický a dokud si zařízení nebudu moci koupit u nějakého operátora, považuji to jen za reklamní předmět... No uvidíme, co se z toho vyvrbí...
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00072562_01_2p8J.jpg 
Zobrazení: 39 
Velikost: 36.1 KB 
ID: 2306  
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Huh, jestli s timto vyrazi na trh, tak je to jedine dobre, protoze to donuti i ostatni vyrobce trochu minimalizovat.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2004

Vypada to opravdu pekne.

Me by se nejvic libilo kdyby bylo zarizeni jako je SE P910i ale s windows...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Boze, je sice pravda, ze Motorola spis vic keca, ale kez by takhle tenkej byl v budoucnu MDA Compact II)

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

yoyo, tohle se mi fakt libi, ale po zkusenostech s motorolou a jejimi terminy....az bude na pultech, tak uverim (a rad bych uveril jeste do vanoc - techto vanoc :c)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Proboha vsechno, jen ne tohle... ops:
    Proc neudelaji klasicky Razr (tak, jak ho zname dnes) s WM2k5 SmartPhone Edition (3G/EDGE/GPRS, BT, WiFi)? Proc takovahle placata prisera? :sarcastic:

No, Nokca N90 je jasny vitez...

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

pac v USA je hodne oblibeny BlackBerry, kteremu ma tohle asi konkurovat

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Zacina byt oblibeny, ale stale nedosahuje oblib klasickych PDAcek (at uz s PalmOS ci WM)...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

No tak tohle se mi na pohled vazne nelibi... Jako sirka je prijemna, ale zase nechci mit pocit, ze se to ma pri drzeni v ruce rozlomit na pul A jestli jsou ta tlacitka po vzoru Razru vyleptana, tak potes panbuh... A vubec - design ala Razr se mi ale vubec nelibi. Z meho pohledu je Razr V3 jeden z nejhnusnejsich mobilu vubec, ale to je otazka vkusu.
    A co se tyce BlackBerry - u toho jsem zase pro zmenu nejak nepochopil, jake ma vyhody..
    No - jinymi slovy - mozna je to tim, ze mobily od Motoroly vazne vubec nemusim, ale pokud se ani tenhle nedostane na pult, tak mi to bude uplne sumak.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

Citace Původně odesláno od beecher
    Zacina byt oblibeny, ale stale nedosahuje oblib klasickych PDAcek (at uz s PalmOS ci WM)...
    blackebery je nastupcem "pageru" a proto se predpoklada, hlavne v USA, velky zajem...

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Design je spíše otázkou vkusu či nekusu. Mě se třeba tento přístrojek líbí i když véčko bych asi raději. Razr jsem si koupil i kvůli designu.

BlackBerry je hlavně pracovní nástroj. Zajímavý článek o tom napsal Patrick Zandl na svém blogu Marigold - tady. Zhruba v době napsání jeho článku jsem se bavil ve vlaku s jedním majitelem. Bylo to jen velmi krátce, ale zařízení si velmi pochvaloval. Nebudu ho citovat asi přesně ale řekl to nějak takto: "Funguje to bez problémů, žádný restarty, přeinstalace. Nemusím nic složitě nastavovat, žádné zbytečné aplikace, které jen odvádějí pozornost. Mám to na práci a ne na hraní. Šetří mi to čas." Říkal, že měl PDA (nevím zda Palm nebo PPC), Nokii komunikátor, SE 800, ale BlackBerry je konečně to, co dlouho hledal. Kdyby Windows Mobile fungovaly spolehlivě jako BlackBerry, vůbec bych se nezlobil.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

Veľmi pekná,škoda že nebude.....

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2005

Jojo kdyby udelali razr s dotykovym displayem a WM5k ..... to by se mi asi libilo... tohle bude asi nic moc....

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2005

Citace Původně odesláno od Zdenek Malinsky
    Design je spíše otázkou vkusu či nekusu. Mě se třeba tento přístrojek líbí i když véčko bych asi raději. Razr jsem si koupil i kvůli designu.

BlackBerry je hlavně pracovní nástroj. Zajímavý článek o tom napsal Patrick Zandl na svém blogu Marigold - tady. Zhruba v době napsání jeho článku jsem se bavil ve vlaku s jedním majitelem. Bylo to jen velmi krátce, ale zařízení si velmi pochvaloval. Nebudu ho citovat asi přesně ale řekl to nějak takto: "Funguje to bez problémů, žádný restarty, přeinstalace. Nemusím nic složitě nastavovat, žádné zbytečné aplikace, které jen odvádějí pozornost. Mám to na práci a ne na hraní. Šetří mi to čas." Říkal, že měl PDA (nevím zda Palm nebo PPC), Nokii komunikátor, SE 800, ale BlackBerry je konečně to, co dlouho hledal. Kdyby Windows Mobile fungovaly spolehlivě jako BlackBerry, vůbec bych se nezlobil.
    jo tohle je velka pravda, ale problem je v tom, ze progresivnejsi je platforma vice otevrena (velmi dobrym prikladem je MS vs. Apple a nebo soucsany boj MS vs. Palm) v obou pripadech vitezi (u PDA zacina vitezit) MS prave diky tomu, ze co neni se proste dodela. Je to takovej rozdil mezi Ferrari (uz je to hotove a nic se netuni) a Imprezou (je to levnejsi trochu nehotove a kdyz to natunite, tak to bude Edge killer, ale Ferrari s tim porazite za zlomek ceny)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Počkej, to chceš říct jako že zabržděný Palm je to Ferrari?..

Jinak mě by bohatě stačilo, kdyby Motorola vydala RAZRa s EDGE.. To jediné mi u něj chybí ke štěstí. Osobně jej jinak vzhledově považuji za téměř dokonalý. Tedy v černém provedení..

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Fujitsu Siemens připravuje nový smartphone - F1100
    Od Zdenek Malinsky v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 22-02-2008, 00:37
  2. Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 08-11-2007, 23:17
  3. Motorola Mpx220 - Windows Mobile 2005 - instalace
    Od FUNNYJELEN v sekci Motorola
    Reakcí: 14