Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Utilitka SMS name právě uvolněna mezi počítačový lid

Pavel Koza (4761)|16.12.2002 16:07
Musím se přiznat, že své XDA skutečně zbožňuji. Bohužel, ani toto zařízení není bez chyb. Jedna z nich se týká SMS zpráv. Pokud obdržíte SMS zprávu, zobrazí se vždy pouze telefonní číslo odesílatele bez ohledu na to, jestli je toto číslo již v kontaktech či na SIM kartě přiřazeno nějakému jménu.Což není zrovna příjemné... Naštěstí existuje řešení, jak tento problém odstranit. Společnosti MORAVIA Consulting a Paragon Software uveřejnili fix, který tento problém odstraní. Každý uživatel XDA, MDA, či HP Jornada 928 má šanci u příchozíh SMS zpráv vidět i jméno. A protože je to freeware, rozhodně si tuto aplikaci nenechte ujít!

http://www.penreader.com/PocketPC/SMS_Name.html
null (0)|19.12.2002 11:15
Mam mensi dotaz. Neprisel jsem nato jak tuto utilitku zprovoznit, muzete mi prosim poradit ?

dekuji JunioRM
PavelR. (2184)|19.12.2002 11:58
Je potreba zkopirovat cab soubor do XDA/MDA (napr. do slozky My Documents) a spustit instalaci primo v zarizeni. Program se nikde nespousti (tj. bezi na pozadi). Rovnez je potreba mit tel. cisla v Kontaktech napsany ve spravnem tvaru.

PavelR.
top-top (2)|8.2.2003 11:22
Mám jeden dotaz k té SMS utilitce - funguje to dobře, přiřazuje mi to z kontaktů jména k doručeným SMS-kám. Nefunguje to ale u odeslaných, tam mám pořád jen čísla. Je to moje chyba, nebo tohle ten softík neošetřuje ?
top-top (2)|8.2.2003 11:29
No a když jsme u těch SMS-ek, volám do éteru ještě o jednu radu. Zlobí mne odesílání vícenásobných SMS-ek z eurotelího XDA (i mého kamaráda, který má totéž od T-mobile). Pošlu-li dlouhou SMS-ku na normální mobil, většinou dojde jen ta první, na některé mobily nedojde vůbec. Zkusil jsem ji odeslat na Nokia komunikátor a tam došla celá, ale na začátku byl zavináč a vždy po každých 160-ti znacích další zavináč. Netušíte někdo, co s tím ?
Jinak klobouk dolů před XDA - i když není nijak ultra našlapaný, oproti Nokiátoru to je fofr ... [:cool:]