Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Rychlost FSC 720

geox_ce4you (0)|26.6.2005 00:12
Mám PDA FS 720 a zdá se mi že je velmi pomalý. Trochu normálněji to chodí až při režimu Turbo. I tak jsem srovnaval kamarádovo PDA Yakumo s GPS přijímačem v režimu normal a moje FS 720 v režimu turbo a 720 se ani náhodou nechytá. Už jenom otevírání aplikací jako Word, Excel, Poznámkový blok,..... na yakumo to chodí jako blesk u mě normálně ale viditelně pomaleji. Téměř na vše čekám....
Nevíte někdo čím to může být (porucha ?,VGA rozlišení, software,...)

Díky Jirka
Chomutov
PavelR. (2184)|26.6.2005 07:35
... pokud si na sve PDA instaloval nejaky software, vyzkousej provest HW reset a otestuj rychlost "cisteho" zarizeni (tj. bez nainstalovanych programu, ktere by potencionalne mohly zpusobovat potize). Nicmene spise nez subjektivni porovnavani rychlosti tveho a kamaradova PDA stahni Spb Benchmark a porovnej vysledky tveho LOOXe s vysledky jineho LOOXe :) zde ...

PavelR.
beecher (9270)|26.6.2005 08:16
Srovnavas neporovnatelne (QVGA vs. VGA), VGA PDAcko ma proste vice prace... ;)
geox_ce4you (0)|29.6.2005 00:03
Tak jsem zkusil test SPB Benchmark a je to pravda - nevšiml jsem si jednoho prostého detailu, ačkoli je to přístroj výkonný a skvělý tak jeho grafický výkon je ubohý.
Asi jako kdybyste měli na nadupaném P4 grafickou kartu SiS 1MB. Všechno se pak pomalu překresluje atd..... . Vcelku degradace systému protože to brzdí kdeco. škoda vědět to dopředu tak jsem ten VGA displej oželel a prašulky si ušetřil. Když jsem viděl jak Yakumo na 400MHz kmitá a můj Looxík na Turbo přes 520 MHz sípá aby vůbec stíhal ......

díky za tip na benchmark

Jirka
Chomutov
PavelR. (2184)|29.6.2005 06:35
... je to asi otazka pristrupu, spousta uzivatelu VGA zarizeni (at jiz to je LOOX 720 nebo iPAQ 4700) neda na VGA dopustit. Osobne jiz PDA bez VGA nechci :) ... a to mi rukama prosla hezka radka PDA ...

PavelR.
beecher (9270)|29.6.2005 09:24
Nelze nez souhlasit s Pavlem, jenom dodam, ze bohuzel nyni jsou VGA zarizeni handicapovany operacnim systemem, ktery bohuzel neumi pouzit pro vykreslovani 2D akceleraci multimedialnich cipu, jez jsou ve VGA zarizeni. S WM5 tento handicap bude smazan, jelikoz WM5 uz umi toto pouzit.
Pri porovnavani rychlosti QVGA a VGA zarizeni tedy vychazejme z toho, ze VGA = 4x QVGA v poctech bodu => musime udelat 4x vice prace a k tomu potrebujeme 4x vykonnejsi procesor (v idealnich stavech), bohuzel ale ten nemame...

Zahodte chmury, bude lip... ;)