Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

wm3 se po ''osahani''

99tky (156)|25.6.2005 20:59
po prvnim seznameni s 3kou jsem presel na stahovani aplikaci a programku na eurotel dpIII. kazdy soubor je pro '3' neznamy, takze nemam neco co ho rozbali, asi to bude na tom cedu co jsem k tomu dostal. problem je v tom ze mam'3' jako svou tajnou komunikaci. jsem tedy odkazan pouze na to co si stahnu. takze mi nekdo prosim poradte co mam a kde stahnout, aby to fungovalo a netuhlo jako pri poslednim pokusu. pro zacatek staci DIKY.
ElSoft (1244)|25.6.2005 21:22
spis se podivej
zde, nebo do sekce Software.
Moc sem nepochopil tu tajnou komunikaci, to vypada jako bys psal od nekud z veznice:?
99tky (156)|25.6.2005 22:56
jo diky podivam ...
zenska zarlivost muze byt nekdy horsi nez vezeni ... to je uz jine tema :sarcastic:
ElSoft (1244)|25.6.2005 23:03
no moje pritelkyne take obcas zarli na me MDAcko:D,
jinak vazne pokud to tahas primo do MDA tak instalacni soubor ma priponu *.CAB, *.EXE soubory se vetsinou instaluji z PC a jeste na nem musi byt nainstalovan Microsoft ActiveSync
Zdenek Malinsky (9781)|25.6.2005 23:40
Více o instalování najdeš tady. Soubory .CAB stačí do PDA zkopírovat a tam spustit instalaci. Pokud chceš instalovat na přesné místo, použij utilitku CabInstl (v sekci freeware). Soubory .exe jsou dva druhy-jeden se instaluje z PC přes ActiveSync a druhý se je zkopíruje do PDA a vytvoříš si k němu zástupce do windows/start menu/programs.
Pokud stahuješ ze sekce freeware na tomto webu, tak použiješ-li mobilní verzi, tedy mobile.ce4you.cz stahneš softy ve verzi .CAB nebo .exe spustitelné v PDA. Pokud stahuješ z www.ce4you.cz, pak jde většinou o instalační .exe a musíš instalovat z PDA přes AS.
99tky (156)|26.6.2005 17:37
prevelice dekuji vsem kdo me poslal sve rady. jako nejlepsi reseni jsem shledal navstevu zkuseneho kamose, ktery po rakosce naistaloval total commander. je to zdaleko nejlepsi reseni co muze bejt. uprimne uz jsem svuj DPIII drzel dvouma prstama nad kanalem. ja vim musim se naucit vetsi trpelivosti, ale stejne priznaky jsem mel pred ....lety, to jsem trhal modem z 386tky kombinackama ... Diky :)