Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zapínání a vypínání wi-fi

macula_ce4you (691)|25.6.2005 19:30
Ať hledám jak hledám, nemůže najít nic, čím by se dalo zapnout a vypnout wifi, podobně jako u bluetooth (ikonka vpravo dole). Taky by mě zajímalo jestli existuje nějaký podobný soft na automatické zapnutí a vypnutí wifi, jako existuje pro bluetooth. (a jestli to opravdu funguje). Nevím jak se ten program zrovna jmenoval, ale fachá to tak že když nějaká aplikace vyžaduje bluetooth spojení, tak ho zmiňovaný soft spustí a také ukončí když není potřeba. Už mě nebaví furt něco zapínat a vypínat.
PavelR. (2184)|25.6.2005 20:24
zde

PavelR.
macula_ce4you (691)|27.6.2005 18:16
Po přečtení diskuze viz výše jsem si nainstaloval verzi OzBtWf. (To je ten soft, o kterém jsem se zmiňoval výše. Jen jsem nevěděl, že již má podporu i pro wi-fi.) Jediný výsledek, který se mi podařil je ten, že wifi se s nastaveným programem spustí, ale již se nevypne. To samé s BT. Nepřišel jsem ani na to, jak k jedné aplikaci přiřadit BT a ke druhe WF, popřípadě mezi nima uživatelsky přepínat (teda kromě v Settings, kde vyberu jako Control Wi-Fi nebo Bluetooth). Taky mám problém s tím, že někdy se na internet připojuji přes wifi (proxy server) a někdy přes bluetooth (N6230).

Představuji si aplikaci, kde v nastavení vyberu programy u kterých se automaticky spustí BT, pak vyberu programy u kterých se automaticky spustí WF a pak vyberu programy kde budu moci po spuštění zvolit mezi BT a WF. No nebylo by to super? :D

No pro zatím by mě teda stačil nějaký jednodušší prográmek, kterým budu moci rychle zapnout a vypnout WF. Pro BT stačí ten ovladač od Widcommu, který je spuštěný v Tray. :(
macula_ce4you (691)|28.6.2005 20:38
Našel jsem nové informace k nastavení ozbtwf. Ještě jsem to nezkoušel, ale hned se na to vrhnu.
macula_ce4you (691)|28.6.2005 21:01
A sakra, ono to fakt funguje. A dokonce jsem přišel na to jak zajistit aby se to i vypínalo. Nevšiml jsem si tam té volby default. Je potřeba vybrat jak pro wf tak pro bt turn off. Vsice si nemůžu po spuštění IE vybrat jak se chci připojit - jestli wf nebo bt - ale zase si můžu nastavit spuštění obou, NÉÉ? :D

SUPER APLIKACE OZBTWF, doporučuji všem.
rratio_ce4you (39)|4.8.2005 21:43
Tak se také pokouším instalovat OZbt ale bez úspěchu - zatím. Poraďte kde jsem udělal chybu:
1. Stáhnul jsem zazipovaný soubor ozBTWF76 a po rozbalení adresář stejného jména pomoci ActiveSynch umístil do Program Files na FS Loox 720.
2. Vytvořil jsem kopii exe souboru ozBT.exe a u,ístil ji do adresáře Windows-Start_Menu-Programy-ozBT.lnk
3. Poresetu se mi v Programech vytvořilo startovací tlařítko programu s ikonou, ale není funkční. Nemohu vůbec v Program Files přímo spustit aplikaci, ani přes Probramy-ozBT. Kde mohu mít chybu?
Jiří
00080860_pc_capture1_sZ1g.jpg
macula_ce4you (691)|5.8.2005 07:43
Zástupce zkopíruj spíše do složky StartUp, aby se program automaticky spouštěl po SR.

Jak ho spustíš, tak se malá ikonka zobrazí vpravo dole. Po kliknutí na ní, se zobrazí menu s nastavením.
macula_ce4you (691)|5.8.2005 07:47
Jo a mrkni se na vlastnosti toho zástupce jestli se ti tam zobrazuje správná cesta.