Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: velký problém s touchpad na hx4700

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2005

ahoj všicni majitele hp4700,pred dvěma mesíci mi umřel touchpad,musel jsem běžet do servisu.Tam uz vedeli o co jde,frcel postou do Tábora na vímenu dílu.A hle,dnes sem tam s tím běžel znova,ani se tomu moc nedivili,prý to začíná býti časté.Tak si ho všichni překontrolujte,protože ja ho používam minimálne a přišel jsem na to náhodou.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

A jak se projevovala zavada? Bylo tam nejake varovani, nebo to rovnou odeslo?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

Take by me zajimalo, jak se zavada projevuje.

Kdyz ho zkoumam, nevidim, ze by jevil nejakou nenormalni cinnost. Ve vsech smerech je citlivy a i kdyz trochu primacknu, drzi ... atd.

Jirka

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2005

projevuje se to tak,že přestane naprosto fungovat,tlačítka jedou,ale dotyková ploška ne,občas se částečně probere,ale to už je konec.Ted mi to opravujou,až to příjde ve středu ze servisu,poreferuji co k tomu říkají.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Dej určitě vědět, protože je to (jestli mně paměť naklame) první případ ...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

Citace Původně odesláno od iron side
    projevuje se to tak,že přestane naprosto fungovat,tlačítka jedou,ale dotyková ploška ne,občas se částečně probere,ale to už je konec.Ted mi to opravujou,až to příjde ve středu ze servisu,poreferuji co k tomu říkají.
    Temi tlacitky co jedou myslis "tlacitka" primo na touchpadu (vystupky po krajich), nebo 4 HW tlacitka po stranach touchpadu?
    Ted jsem si prepnul Synaptics NavPoint do Cursor mode a zda se, ze kurzorek jezdi presne tak, jak ho muj prst prohani, tak snad to je ok ...

Jirka

Podobná témata

1. Jak odpojit touchpad - hx4700 (hledám ROM 40236-CEOS_AKU_3_5_2.rar)
    Od ja_rin v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 16-04-2008, 19:52
  2. touchpad na hx4700
    Od -Ptr->HX4700 v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 16-06-2005, 09:52