Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

velký problém s touchpad na hx4700

iron side (253)|23.6.2005 16:14
ahoj všicni majitele hp4700,pred dvěma mesíci mi umřel touchpad,musel jsem běžet do servisu.Tam uz vedeli o co jde,frcel postou do Tábora na vímenu dílu.A hle,dnes sem tam s tím běžel znova,ani se tomu moc nedivili,prý to začíná býti časté.Tak si ho všichni překontrolujte,protože ja ho používam minimálne a přišel jsem na to náhodou.
Lada Dekany (130)|23.6.2005 17:19
A jak se projevovala zavada? Bylo tam nejake varovani, nebo to rovnou odeslo?
JiH_ce4you (149)|23.6.2005 18:41
Take by me zajimalo, jak se zavada projevuje.

Kdyz ho zkoumam, nevidim, ze by jevil nejakou nenormalni cinnost. Ve vsech smerech je citlivy a i kdyz trochu primacknu, drzi ... atd.

Jirka
iron side (253)|24.6.2005 11:28
projevuje se to tak,že přestane naprosto fungovat,tlačítka jedou,ale dotyková ploška ne,občas se částečně probere,ale to už je konec.Ted mi to opravujou,až to příjde ve středu ze servisu,poreferuji co k tomu říkají.
Pavlucha (1496)|24.6.2005 11:30
Dej určitě vědět, protože je to (jestli mně paměť naklame) první případ ...
JiH_ce4you (149)|24.6.2005 18:21
[QUOTE="iron side"]projevuje se to tak,že přestane naprosto fungovat,tlačítka jedou,ale dotyková ploška ne,občas se částečně probere,ale to už je konec.Ted mi to opravujou,až to příjde ve středu ze servisu,poreferuji co k tomu říkají.[/QUOTE]

Temi tlacitky co jedou myslis "tlacitka" primo na touchpadu (vystupky po krajich), nebo 4 HW tlacitka po stranach touchpadu?
Ted jsem si prepnul Synaptics NavPoint do Cursor mode a zda se, ze kurzorek jezdi presne tak, jak ho muj prst prohani, tak snad to je ok ...

Jirka