Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Active sync

simir_ce4you (274)|23.6.2005 12:14
Mam dotaz jak muzu instalovat program na kartu,potreboval bych instalovat primo do urcite slozky napr.sd card mnou vytvorena slozka"programy".Doted jsem shanel informace na vasem vebu,bud jsem slepy nebo ....ale nikde jsem to nenasel.Prosim o radu,mam na sve sd karte totalni zmatek a potreboval bych to procistit.Diky za pomoc
Zdenek Malinsky (9781)|23.6.2005 12:52
Určitě jsi špatně hledal. Buď je nějaká utilitka v sekci freeware nebo je nějaký návod nebo odkaz v diskuzích. URČITĚ! Někomu jsem posílal odkaz, ale jen to najít. Podívám se až najdu, dám sem odkaz. Pokud budeš rychlejší, daj sem odkaz ty.
simir_ce4you (274)|23.6.2005 12:53
stale hledam,,diky:yes:
xkovi_ce4you (568)|23.6.2005 13:04
Dokonce i s doporucenim ce4you je to napriklad programek cabinst,ktery dela presne to, co chces, tedy nainstaluje tam, kam mu zadas ;)
simir_ce4you (274)|23.6.2005 13:08
jsou ale programy ktery se instalujuji prez aktive sync a oto mne prave jde!!!
Zdenek Malinsky (9781)|23.6.2005 13:43
Možná to jde i jinak, ale zatím jsem našel jen toto:

1. Vyhledejte v registru klíč HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Apps\Microsoft Application Installer

2. Změňte hodnotu fAskDest na 1.

3. Změna je okamžitá.

Je to v registrech, tak raději optrně.

Doporučuji nainstalovat PHM RegEdit nebo i jiný z této nabídky.
simir_ce4you (274)|23.6.2005 13:45
No si super hned to vyzkousim a dam vedet,ale asi az kolem pate.Ted jedu do rajchu neco utratit,tak zatim a diky
beecher (9270)|23.6.2005 14:07
Hlavne taky v AS na PC vypnout automatickou instalaci do defaultniho adresare...
simir_ce4you (274)|23.6.2005 16:11
tak jsem prijel z rajchu a hned vyzkousel tu zmenu v registrech a zatim nic ale ted jeste musim zkontrolovat to co mi psal beecher a pak dam vedet:yes:
simir_ce4you (274)|23.6.2005 16:20
Tak nevim jestli delam chybu ale kdyz chci instalovat nejaky program a chtel bych ho ulozit na sd kartu do adresare treba soft,porad mi to jen nabizi moznost ulozit na sd kartu ale nevim jak se dostat prave k te slozce soft,at jsem udelal zmenu v registru a upravu v AS jak bylo popsano porad nic.Prosi jak na to jsem beznadejne nasr.chtel jsem si udelat poradek na karte a ted uz steky nevidim:D :cool:
beecher (9270)|23.6.2005 16:31
To, kam se to pak nainstaluje, se pak nastavuje na PDAcku...
Zkusil bych jeste nedavat v AS na PC instalaci na kartu, ale normalne do defaultu...
simir_ce4you (274)|23.6.2005 16:34
Vyzkousim,snad to bude ok:yes:
daww (687)|23.6.2005 16:34
Po těchto změnách se v AS nic neobjeví. Teprve až po instalaci na cihle vyskočí okno, kde si nastavíš kam to chceš.:))
Jo a ještě jeden poznatek. Po této úpravě registrů už je jedno co nastavíš v AS. To okno vyskočí vždy a vždy se to dá změnit.:yes:
Edit: ... a než jsem to stačil nadatlovat, tak mě Beecher předběh.:D
simir_ce4you (274)|23.6.2005 16:40
Tak velka vyhra,vsem diky uz je to OK OK:yes: :yes:
beecher (9270)|23.6.2005 16:45
[QUOTE="daww"]...tak mě Beecher předběh...[/QUOTE] Platis pivo... ;)
[QUOTE="simir"]...vsem diky...[/QUOTE] No, nemas zac... Kam ti mam poslat cislo konta? :D :D :D
daww (687)|23.6.2005 16:48
[QUOTE="beecher"]Platis pivo... ;)[/QUOTE]

Až se někdy někde sejdem, rád zaplatím. :$: :D
simir_ce4you (274)|23.6.2005 16:53
:D Urcite si neco k piti zaslouzite o tom neni pochyb a ne jen za toto,ale za vse co jsem se tady dozvedel.Bude to dlouhe piti:D :yes:
xkovi_ce4you (568)|28.9.2005 03:39
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]Možná to jde i jinak, ale zatím jsem našel jen toto:

1. Vyhledejte v registru klíč HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Apps\Microsoft Application Installer

2. Změňte hodnotu fAskDest na 1.

3. Změna je okamžitá.[/QUOTE]

Problem je, ze tato uprava registru mi potom umoznuje davat programy jen do slozek s nazvy, co se mi objevuji v My Documents..takze vse, co nainstaluju budu mit napr. v SD-MMC Card\My Documents\Programs, aspon tak to nabizi mne..a to si jeste tu slozku programs musim pod My Documents vytvorit...pokud ji mam mimo, ani ji to nenabidne:sarcastic: Nevim, zda teto uprave vadi, ze mam vytvorenou slozku My Documents i na karte..ale situace, ze bych na karte mel treba tri hlavni adresare Programs, My Documents a Games se mi teda nedari..vse mi to maximalne nacpe pod dokumenty.. nevite nekdo, jak to dat jak pisu?
xkovi_ce4you (568)|28.9.2005 15:30
Tak sem na to prisel..opravdu tomu vadilo, ze mam slozku My Documents i v SD, kvuli tomu vubec neregistrovalo jakekoli jine slozky na karte..po prejmenovani na "Moje Dokumenty" jde vse ok...
A nevim, jak vam, ale me u AS 4.1 teda neni jedno, zda zadam po teto uprave registru instalovat na kartu ci do defaultniho adresare..musim dat vzdy na kartu, pak teprv se to pta, jinak to automaticky instaluje do default directory ;)
heckom (13)|30.9.2005 14:34
Mám problém s active sync, ked sa snazim synchronizovat doručenú poštu, a je tam troška vacsi mail /napr. 2mb/, active sync sa v počitači odpoji, ale pda sa tvari ze synchronizuje, uz som preinstaloval aj comp, aj komplet pda, a robi to stale. mam active sync 3.8, acer n50.