Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 23 z 28 PrvníPrvní ... 132122232425 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 331 až 345 z 416

Téma: jak koupit della

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2005

tak jsem si dnes obednal axima primo do dellu na nasi firmu berem od dellu kotel techniky hlavne v posledni dobe tak jsme zvedavej jak se s dodanim vytahnou cenu nabydli pomerne hodne slusno oproti standartni tak snad i dodani bude ok

Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Bude dodan stejne rychle jako ostatni zbozi, ktere posilaji z Irska...

BTW OT: Cetl jsem hodne, ale tolik chyb v jedne vete uz dlouho ne... Upozornim na velke 3 hrubky (velke pismena, carky ignoruji): obednal, nabydli, standartni...

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2005

Citace Původně odesláno od beecher
    Bude dodan stejne rychle jako ostatni zbozi, ktere posilaji z Irska...

BTW OT: Cetl jsem hodne, ale tolik chyb v jedne vete uz dlouho ne... Upozornim na velke 3 hrubky (velke pismena, carky ignoruji): obednal, nabydli, standartni...
    ano o chybach vym ale ignoruji je jednak jsem dislektyk ale o to tu ani nejde jako spise ignorace nelogickych pravydel jazyka ceskeho

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Tak si aspon prosim opravte ten podpis... Je "objednavat"...

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2005

takze vcera mi dorazil presne tyden po obednani
    jsme tedy stastnym, byt zatim zmatenym a to ne malo, majtelem AXIMA resim takove porodni veci jako cestina ci rozlozeni hlavniho screenu ale zatim uspesne bojuji azn a tu cestinu pac pokud to chapu tak jedine reseni je interwrite ktery neni zrovna zadarmo ale co uz nic neni idealni

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Ano, jedinym resenim na pocesteni je Interwrite... Bud zainvestujete a nebo tech par slovicek v EN zkousnete... Stejne, za dobu pouzivani PDA uz to clovek tape po displayi pomalu popameti...
    Tak slozity jako desktopovy Wokna to neni...

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2005

no ono mi nejde vubel ale naprosto vubec o okna ty mam aji na NTB a na vsech mnou spravovanych serverech pouze ENG jde mi ale o klavesnici a nepodporu tedy alspon ne kompletni ceskych znaku a prace snimy (napr pro emaily)

PS: chyby mi ale prikazova radka a nemuzu nikde najit zadne udelatko ktere by bylo schopno se do te WM5 konzole napichnout pritom vym ze tam je mynymalne pri HW resetu se zobrazuje

Nováček
    Registrace
    May 2006

Toz v Settings si nastav Regional Settings na Czech a korektni zobrazovani ceskych znaku a diakritiky je zajisteno. Systemove fonty jsou Unicode CP1250.

Pokud potrebujes ceske znaky aj vkladat, toz nejaka klavesnice, co to umi, InterWrite od Sunnysoftu, Resco Keyboard od Resco apod.

Jinak jsi doopravdy dyslektik, nebo takhle pises naschval? Ja jen abych vedel pro priste....

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2005

jsem dislektyk a tak nejak jsem proste stratil duvod ke snaze psat 'corektne' pac v pravydlech ceskeho pravopisu je az prilis nelogyckych veci na to abych je byl ochoten uznat duvody proc je neco jak je typu jeto tak protoze to tak je, nebo protoze to tak nekdo vymyslel ci nekdo udelal a podobne proste fakt neberu

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

No to, ze se jezdi na zelenou a ne na cervenou taky nekdo vymyslel - to taky neberes :?

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2005

Citace Původně odesláno od vatco
    No to, ze se jezdi na zelenou a ne na cervenou taky nekdo vymyslel - to taky neberes :?
    rekneme ze v tom alespon trochu logika je ale dost bylo oftopicu, diskusi na toto tema se nebranim, ale spise nejak jinak bud v offtopic diskusi nebo po emailech treba

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

to je prasečina to se nedá číst :no:

Nováček
    Registrace
    Jun 2006

Citace Původně odesláno od beecher
    Prodava to Dell USA pouze do USA...
    Ale kupovat si za 25$ slevu 150$, to je mazec...
    pokial som spravne pochopil tak za 25 dolarov si nekupujes zlavu 150 ale pokial mas ten kupon tak mas narok na 25 dolarovu zlavu na nakup tovaru drahsi ako 150 dolarov, na ebay som videl tieto kupony za 99 centov,

tato zlava sa ale vobec neoplati pretoze na ebay predavaju velkosklady za omnho nizsie ceny ako vyjde tato po zlave, este tak vediet ako sa zachovaju nasi colnici s clom a DPH.

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od cody
    tato zlava sa ale vobec neoplati pretoze na ebay predavaju velkosklady za omnho nizsie ceny ako vyjde tato po zlave, este tak vediet ako sa zachovaju nasi colnici s clom a DPH.
    Platis DPH 19% , clo je pro počítače 0% . Tak jsem to mněl při objednávání z ebay.com.

Nováček
    Registrace
    Jun 2006

Muzete mi nekdo, kdo si v posledni dobe objednaval axima pres Dell.cz jak dlouho mu to trvalo nez to doslo a jak to bylo s prubeznym informovanim (jestli bylo informace o tom, ze se dostalo zbozi do republiky apod. jako to je u DHL.diky

info:
    wals western
    16/06/06 09:00 TILBURG ORDER DISPATCHED FROM HUB.
    15/06/06 17:00 . PENDING FULL LOAD.
    15/06/06 08:52 TILBURG FIRST BOX SCANNED OUT OF HUB.
    14/06/06 14:41 TILBURG ORDER COMPLETE IN HUB.
    13/06/06 21:00 RAHEEN DEPARTED EMF LIMERICK.
    jinak ETA bylo stanoveno na 20.6.

Strana 23 z 28 PrvníPrvní ... 132122232425 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Co koupit?
    Od Lubos11 v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 16-06-2008, 09:27
  2. koupit Looxe 720?
    Od Ellie_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 26-04-2006, 07:58
  3. Kde kupit Della x50v v Cechach
    Od pdq v sekci Jak a kde nakupovat?
    Reakcí: 20
    Poslední příspěvek: 18-02-2005, 09:11
  4. Co koupit? (help plz)
    Od tillda v sekci Co se jinam nevešlo
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 26-01-2005, 18:36
  5. Co koupit ???
    Od n13 v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq